6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Zonder titel
inkt, aquarel en pastel, gesign. l.o., 1971, 63 x 48 cm.
[ds+4]
'Landschappelijk'
doek, verso gesign., 65 x 80 cm.
Twee sculpturen
2 maal sculptuur (gemengde techniek), 67 x 96 x 35 cm. en h. 146 cm.
Paddenstoelen
doek, gesign. r.o., 20 x 26 cm.
Totem, Upside Down Nana, Le Témoin (2001)
litho en gemengde techniek op papier, gesign. r.o., 2001, 81/200, 62 x 47 cm.
lithograph and mixed technique on paper, signed and numbered
Stilleven met bloemen in een vaas op tafel
doek, gesign. r.b., '63, 50 x 65 cm.
Stilleven met koffiekan en fruitschaal
doek, gesign. l.b., '60,
Stilleven
board, gesign. l.o., '51, 32 x 52 cm.
Zonder titel
aquarel, gesign. r.o., 75 x 58 cm.
Olympische Spiele München 1972
poster, 100,5 x 63 cm.
Paddenstoelen
board, gesign. r.o., 14 x 19 cm.
Zonder titel
tekening, verso gesign., 2004, 75 x 87 cm.
Polder I
doek, 18 x 60 cm.
The Kiss / Das Ojos
tweemaal gelatin silver print, gesign., 27 x 27 cm.
Abstracte compositie
pastel, 65 x 48 cm.
Stilleven
litho, gesign., '91, 131/275, 60 x 48 cm.
Landschap
aquarel, gesign. r.o., 23 x 31 cm.
Drie etsen
3 etsen, allen gesign., 40 x 50 cm.
Tete et grand oiseau
litho, gesign. r.o., '77, E/A II/XII, glas beschadigd, 57 x 75 cm.
'Paula januari 1999'
chromogene print, verzonken gemonteerd (geplexificeerd op dibond inclusief ophangframe aan achterzijde),gesigneerd en voorzien van vingerafdruk van kunstenaar getiteld, gedateerd 2002 en genummerd 1/10 op etiket aan de achterzijde, 80 x 100 cm Uitgevoerd in 2002, is deze print nummer 1 uit een editie van 10, herkomst: verkregen direct van de kunstenaar
Zonder titel
doek, verso gesign., '99, niet ingelijst, 50 x 77 cm.
Drieluik
olieverf op doek, verso gesign. elk doek 100 x 50 cm.
Zonder titel
litho, gesign. op de steen, 40 x 55 cm.
Twee inkttekeningen
twee tekeningen, 32 x 23 cm.
Naakt
board, 47 x 33 cm.
Vrouw
litho, gesign. r.o., 29/99, '80, 32 x 24 cm.
Landschap
board, gesign. r.o., 18 x 44,5 cm.
Zonder titel
doek, verso lijst signatuur, 35 x 23 cm. (incl. frame 60 x 43 cm.)
Heaven and earth / Adam and Eve
print, gesign. r.o., 1974, AP 3/35, 40 x 33 cm. en print, gesign. r.o., 1981, 43/200, 40 x 33 cm.
print, signed lower right, 1974, AP 3/35 and print, signed lower right, 1981, 43/200
Santiago de Chile, 1973
Gelatin silver print, verso gesigneerd en stempel, 25 x 37 cm.
Zonder titel
litho, gesign. r.o., 82/100, 59 x 41 cm.
Anne Huitema / Lucas Kuys / Aad Veldhoen / Klaus Versteegen
[5]
Selfportrait
foto, gesign., '84, A.P., 40 x 30 cm.
Zonder titel
aquarel, monogram r.o., 30 x 36 cm.
Tekening en twee etsen
allen gesign., 30 x 40 cm. - 50 x 80 cm.
'Survival or suicide Rainforest'
offset litho, 77 x 58 cm.
Amaryllis
litho, gesign. r.o., 47/150, 50 x 65 cm.
Ahakeye (Bush Plum Dreaming)
doek, 210 x 120 cm.
Karel Appel in zijn atelier
gelatin silver print, verso stempel, 50 x 40 cm.
Wim Schuhmacher / Harry van Kruiningen / Edgar Fernhout / Joop Vegter
25 x 30 cm. - 40 x 40 cm.
[4]
Atelier Corneille
gelatin silver print, verso stempel, 40 x 30 cm.
Tekening. Hierbij tekening door Henri ten Holt
pastel, 47 x 50 cm. en pastel, 40 x 33 cm.