+31 20-6220447 info@dezwaan.nl
  • Login
  • My account
  • Register
  • dutch
  • How to buy
  • How to sell
  • Catalogue & Online viewing
  • About us
  • Contact
List
List
Images
Images


< Previous
1 2 3 ... 77 78 79 80 81 ... 83 84 85
Next >
Sold 3
100028646
Catalogue number: 6998
5e zitting donderdag 23 oktober 19:00
6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Wim Sinemus (1903-1987)

Zonder titel

inkt, aquarel en pastel, gesign. l.o., 1971, 63 x 48 cm.

[1]

Estimate: € 200 - € 400
Current bid: € 300
Hammer Price: € 300
More... | Bid
outbid-warning
Outbid
Sold 9
100028870
Catalogue number: 6999
5e zitting donderdag 23 oktober 19:00
6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Diverse moderne kunst

[ds+4]

Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 160
Hammer Price: € 160
More... | Bid
outbid-warning
Outbid
Sold 7
123413500
Catalogue number: 7000

6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Diverse schilderijen, tekeningen en grafiek

[ds]

Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 220
Hammer Price: € 220
More... | Bid
outbid-warning
Outbid
Sold 3
100025244
Catalogue number: 7001
5e zitting donderdag 23 oktober 19:00
6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Jaap de Carpentier (1921-1996)

'Landschappelijk'

doek, verso gesign., 65 x 80 cm.

[1]

Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 100
Hammer Price: € 100
More... | Bid
outbid-warning
Outbid
Sold 4
123413480
Catalogue number: 7003
5e zitting donderdag 23 oktober 19:00
6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Martin Caminiti (geb. 1959)

Twee sculpturen

2 maal sculptuur (gemengde techniek), 67 x 96 x 35 cm. en h. 146 cm.

[2]

Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 20
Hammer Price: € 20
More... | Bid
outbid-warning
Outbid
Sold 2
100028148
Catalogue number: 7004
5e zitting donderdag 23 oktober 19:00
6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Paul Longenecker (1920-2008)

Paddenstoelen

doek, gesign. r.o., 20 x 26 cm.

[1]

Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 140
Hammer Price: € 140
More... | Bid
outbid-warning
Outbid
Sold 3
100028004
Catalogue number: 7006
5e zitting donderdag 23 oktober 19:00
6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Niki de Saint-Phalle (1930-2002)

Totem, Upside Down Nana, Le Témoin (2001)

litho en gemengde techniek op papier, gesign. r.o., 2001, 81/200, 62 x 47 cm.

[1]

lithograph and mixed technique on paper, signed and numbered

Estimate: € 160 - € 320
Current bid: € 1,150
Hammer Price: € 1,150
More... | Bid
outbid-warning
Outbid
Sold 3
90413614
Catalogue number: 7007
5e zitting donderdag 23 oktober 19:00
6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Willem Schrofer (1898-1968)

Stilleven met bloemen in een vaas op tafel

doek, gesign. r.b., '63, 50 x 65 cm.

[1]

Estimate: € 260 - € 500
Current bid: € 240
Hammer Price: € 240
More... | Bid
outbid-warning
Outbid
Sold 3
90413615
Catalogue number: 7008
5e zitting donderdag 23 oktober 19:00
6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Willem Schrofer (1898-1968)

Stilleven met koffiekan en fruitschaal

doek, gesign. l.b., '60,

[1]

Estimate: € 200 - € 400
Current bid: € 180
Hammer Price: € 180
More... | Bid
outbid-warning
Outbid
Sold 4
90413616
Catalogue number: 7009
5e zitting donderdag 23 oktober 19:00
6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Willem Schrofer (1898-1968)

Stilleven

board, gesign. l.o., '51, 32 x 52 cm.

[1]

Estimate: € 260 - € 500
Current bid: € 260
Hammer Price: € 260
More... | Bid
outbid-warning
Outbid
Sold 3
100025312
Catalogue number: 7010
5e zitting donderdag 23 oktober 19:00
6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Johnny Friedlaender (1912-1992)

Zonder titel

aquarel, gesign. r.o., 75 x 58 cm.

[1]

Estimate: € 200 - € 400
Current bid: € 220
Hammer Price: € 220
More... | Bid
outbid-warning
Outbid
Sold 2
25743150
Catalogue number: 7011
5e zitting donderdag 23 oktober 19:00
6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Tom Wesselman (1931-2004)

Olympische Spiele München 1972

poster, 100,5 x 63 cm.

[1]

Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 200
Hammer Price: € 200
More... | Bid
outbid-warning
Outbid
Sold 2
100028654
Catalogue number: 7012
5e zitting donderdag 23 oktober 19:00
6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Paul Longenecker (1920-2008)

Paddenstoelen

board, gesign. r.o., 14 x 19 cm.

[1]

Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 240
Hammer Price: € 240
More... | Bid
outbid-warning
Outbid
Sold 2
100028661
Catalogue number: 7013
5e zitting donderdag 23 oktober 19:00
6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Arja Hop (geb. 1968)

Zonder titel

tekening, verso gesign., 2004, 75 x 87 cm.

[1]

Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 10
Hammer Price: € 10
More... | Bid
outbid-warning
Outbid
Sold 5
10605179
Catalogue number: 7014
5e zitting donderdag 23 oktober 19:00
6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Onduidelijk gesign. r.o., '60

Polder I

doek, 18 x 60 cm.

[1]

Estimate: € 60 - € 120
Current bid: € 460
Hammer Price: € 460
More... | Bid
outbid-warning
Outbid
Sold 4
100028910
Catalogue number: 7015
5e zitting donderdag 23 oktober 19:00
6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Paul Blanca (1958-2021)

The Kiss / Das Ojos

tweemaal gelatin silver print, gesign., 27 x 27 cm.

[2]

Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 320
Hammer Price: € 320
More... | Bid
outbid-warning
Outbid
Sold 3
100029189
Catalogue number: 7016
5e zitting donderdag 23 oktober 19:00
6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Russische school, 20e eeuw

Abstracte compositie

pastel, 65 x 48 cm.

[1]

Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 500
Hammer Price: € 500
More... | Bid
outbid-warning
Outbid
Sold 2
100028731
Catalogue number: 7017
5e zitting donderdag 23 oktober 19:00
6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Olav Cleofas van Overbeeke (geb. 1946)

Stilleven

litho, gesign., '91, 131/275, 60 x 48 cm.

[1]

Estimate: € 50 - € 80
Current bid: € 50
Hammer Price: € 50
More... | Bid
outbid-warning
Outbid
Sold 4
100028730
Catalogue number: 7018
5e zitting donderdag 23 oktober 19:00
6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Jan Jordens (1883-1962)

Landschap

aquarel, gesign. r.o., 23 x 31 cm.

[1]

Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 380
Hammer Price: € 380
More... | Bid
outbid-warning
Outbid
Sold 6
100025318
Catalogue number: 7019
5e zitting donderdag 23 oktober 19:00
6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Jan Montijn (1924-2015)

Drie etsen

3 etsen, allen gesign., 40 x 50 cm.

[3]

Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 70
Hammer Price: € 70
More... | Bid
outbid-warning
Outbid
Sold 3
100028549
Catalogue number: 7020
5e zitting donderdag 23 oktober 19:00
6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Corneille (1922-2010)

Tete et grand oiseau

litho, gesign. r.o., '77, E/A II/XII, glas beschadigd, 57 x 75 cm.

[1]

Estimate: € 150 - € 300
Current bid: € 180
Hammer Price: € 180
More... | Bid
outbid-warning
Outbid
Sold 3
100025502
Catalogue number: 7021
5e zitting donderdag 23 oktober 19:00
6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Hendrik Kerstens (geb. 1956)

'Paula januari 1999'

chromogene print, verzonken gemonteerd (geplexificeerd op dibond inclusief ophangframe aan achterzijde),gesigneerd en voorzien van vingerafdruk van kunstenaar getiteld, gedateerd 2002 en genummerd 1/10 op etiket aan de achterzijde, 80 x 100 cm Uitgevoerd in 2002, is deze print nummer 1 uit een editie van 10, herkomst: verkregen direct van de kunstenaar

[1]

Estimate: € 400 - € 600
Current bid: € 675
Hammer Price: € 675
More... | Bid
outbid-warning
Outbid
Sold 2
100028740
Catalogue number: 7022
5e zitting donderdag 23 oktober 19:00
6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Liesbeth Sevenhuijsen (geb. 1946)

Zonder titel

doek, verso gesign., '99, niet ingelijst, 50 x 77 cm.

[1]

Estimate: € 80 - € 120
Current bid: € 30
Hammer Price: € 30
More... | Bid
outbid-warning
Outbid
Sold 4
100028742
Catalogue number: 7023
5e zitting donderdag 23 oktober 19:00
6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Sjer Jacobs (geb. 1963)

Drieluik

olieverf op doek, verso gesign. elk doek 100 x 50 cm.

[3]

Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 50
Hammer Price: € 50
More... | Bid
outbid-warning
Outbid
Sold 3
100028751
Catalogue number: 7024
5e zitting donderdag 23 oktober 19:00
6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Asger Jorn (1914-1973)

Zonder titel

litho, gesign. op de steen, 40 x 55 cm.

[1]

Estimate: € 80 - € 120
Current bid: € 180
Hammer Price: € 180
More... | Bid
outbid-warning
Outbid
Sold 3
100027407
Catalogue number: 7026
5e zitting donderdag 23 oktober 19:00
6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw

Twee inkttekeningen

twee tekeningen, 32 x 23 cm.

[2]

Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 20
Hammer Price: € 20
More... | Bid
outbid-warning
Outbid
3
100028754
Catalogue number: 7027
5e zitting donderdag 23 oktober 19:00
6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Kaolos (20e eeuw)

Naakt

board, 47 x 33 cm.

[1]

Estimate: € 50 - € 100
:
Hammer Price:
More... | Bid
outbid-warning
Outbid
Sold 2
100027263
Catalogue number: 7028
5e zitting donderdag 23 oktober 19:00
6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Corneille (1922-2010)

Vrouw

litho, gesign. r.o., 29/99, '80, 32 x 24 cm.

[1]

Estimate: € 100 - € 140
Current bid: € 100
Hammer Price: € 100
More... | Bid
outbid-warning
Outbid
Sold 2
100027232
Catalogue number: 7029
5e zitting donderdag 23 oktober 19:00
6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Gesigneerd Bissiere

Landschap

board, gesign. r.o., 18 x 44,5 cm.

[1]

Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 480
Hammer Price: € 480
More... | Bid
outbid-warning
Outbid
Sold 3
100021425
Catalogue number: 7030
5e zitting donderdag 23 oktober 19:00
6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Joseph Semah (geb. 1948)

Zonder titel

doek, verso lijst signatuur, 35 x 23 cm. (incl. frame 60 x 43 cm.)

[1]

Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 100
Hammer Price: € 100
More... | Bid
outbid-warning
Outbid
Sold 7
100024658
Catalogue number: 7031
5e zitting donderdag 23 oktober 19:00
6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Fuad Al-Futaih (1948-2018)

Heaven and earth / Adam and Eve

print, gesign. r.o., 1974, AP 3/35, 40 x 33 cm. en print, gesign. r.o., 1981, 43/200, 40 x 33 cm.

[2]

print, signed lower right, 1974, AP 3/35 and print, signed lower right, 1981, 43/200

Estimate: € 200 - € 400
Current bid: € 140
Hammer Price: € 140
More... | Bid
outbid-warning
Outbid
Sold 5
100028811
Catalogue number: 7032
5e zitting donderdag 23 oktober 19:00
6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Diverse moderne grafiek en tekeningen

[map]

Estimate: € 60 - € 120
Current bid: € 20
Hammer Price: € 20
More... | Bid
outbid-warning
Outbid
Sold
100024959
Catalogue number: 7033
5e zitting donderdag 23 oktober 19:00
6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Raphael Hermans (geb. 1974)

doek

[1]

Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 20
Hammer Price: € 20
More... | Bid
outbid-warning
Outbid
Sold 3
93833664
Catalogue number: 7034
5e zitting donderdag 23 oktober 19:00
6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Koen Wessing (1942-2011)

Santiago de Chile, 1973

Gelatin silver print, verso gesigneerd en stempel, 25 x 37 cm.

[1]

Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 525
Hammer Price: € 525
More... | Bid
outbid-warning
Outbid
Sold 2
100028003
Catalogue number: 7035
5e zitting donderdag 23 oktober 19:00
6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Raoul Ubac (1910-1985)

Zonder titel

litho, gesign. r.o., 82/100, 59 x 41 cm.

[1]

Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 160
Hammer Price: € 160
More... | Bid
outbid-warning
Outbid
Sold 6
100028885
Catalogue number: 7036
5e zitting donderdag 23 oktober 19:00
6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Diverse moderne grafiek en een gouache

Anne Huitema / Lucas Kuys / Aad Veldhoen / Klaus Versteegen

[5]

Estimate: € 80 - € 120
Current bid: € 60
Hammer Price: € 60
More... | Bid
outbid-warning
Outbid
Sold 3
11381605
Catalogue number: 7037
5e zitting donderdag 23 oktober 19:00
6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Paul Blanca (1958-2021)

Selfportrait

foto, gesign., '84, A.P., 40 x 30 cm.

[1]

Estimate: € 60 - € 120
Current bid: € 775
Hammer Price: € 775
More... | Bid
outbid-warning
Outbid
Sold 5
100028898
Catalogue number: 7038
5e zitting donderdag 23 oktober 19:00
6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Diverse grafiek, 20e eeuw

[8]

Estimate: € 60 - € 120
Current bid: € 70
Hammer Price: € 70
More... | Bid
outbid-warning
Outbid
Sold 3
100028904
Catalogue number: 7039
5e zitting donderdag 23 oktober 19:00
6800-7056 - Modern and Contemporary Art
André van der Vossen (1893-1963)

Zonder titel

aquarel, monogram r.o., 30 x 36 cm.

[1]

Estimate: € 140 - € 280
Current bid: € 240
Hammer Price: € 240
More... | Bid
outbid-warning
Outbid
Sold 4
100028913
Catalogue number: 7040
5e zitting donderdag 23 oktober 19:00
6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Anton Heijboer (1924-2005)

Tekening en twee etsen

allen gesign., 30 x 40 cm. - 50 x 80 cm.

[3]

Estimate: € 140 - € 280
Current bid: € 240
Hammer Price: € 240
More... | Bid
outbid-warning
Outbid
Sold 2
100029057
Catalogue number: 7041
5e zitting donderdag 23 oktober 19:00
6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Friedensreich Hundertwasser (1928-2000)

'Survival or suicide Rainforest'

offset litho, 77 x 58 cm.

[1]

Estimate: € 60 - € 120
Current bid: € 20
Hammer Price: € 20
More... | Bid
outbid-warning
Outbid
Sold 10
123413504
Catalogue number: 7042

6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Vijf diverse tekeningen en grafiek, 20e eeuw

[5]

Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 140
Hammer Price: € 140
More... | Bid
outbid-warning
Outbid
Sold 3
100026864
Catalogue number: 7043
5e zitting donderdag 23 oktober 19:00
6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Erik Andriesse (1957-1993)

Amaryllis

litho, gesign. r.o., 47/150, 50 x 65 cm.

[1]

Estimate: € 140 - € 280
Current bid: € 300
Hammer Price: € 300
More... | Bid
outbid-warning
Outbid
Sold 3
123413475
Catalogue number: 7044
5e zitting donderdag 23 oktober 19:00
6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Lindsay Bird Mpetyane (1942-2024)

Ahakeye (Bush Plum Dreaming)

doek, 210 x 120 cm.

[1]

Estimate: € 300 - € 500
Current bid: € 320
Hammer Price: € 320
More... | Bid
outbid-warning
Outbid
Sold 2
100024628
Catalogue number: 7046
5e zitting donderdag 23 oktober 19:00
6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Dirk de Herder (1914-2003)

Karel Appel in zijn atelier

gelatin silver print, verso stempel, 50 x 40 cm.

[1]

Estimate: € 140 - € 280
Current bid: € 140
Hammer Price: € 140
More... | Bid
outbid-warning
Outbid
Sold 6
20540974
Catalogue number: 7048
5e zitting donderdag 23 oktober 19:00
6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Vier stuks diverse grafiek,

Wim Schuhmacher / Harry van Kruiningen / Edgar Fernhout / Joop Vegter

25 x 30 cm. - 40 x 40 cm.

[4]

Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 220
Hammer Price: € 220
More... | Bid
outbid-warning
Outbid
Sold 3
100024629
Catalogue number: 7049
5e zitting donderdag 23 oktober 19:00
6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Dirk de Herder (1914-2003)

Atelier Corneille

gelatin silver print, verso stempel, 40 x 30 cm.

[1]

Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 60
Hammer Price: € 60
More... | Bid
outbid-warning
Outbid
Sold 8
123413499
Catalogue number: 7050

6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Friso ten Holt (1921-1997)

Tekening. Hierbij tekening door Henri ten Holt

pastel, 47 x 50 cm. en pastel, 40 x 33 cm.

[2]

Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 80
Hammer Price: € 80
More... | Bid
outbid-warning
Outbid

< Previous
1 2 3 ... 77 78 79 80 81 ... 83 84 85
Next >

Go to

  • Catalogue & Online viewing
  • How to buy
  • How to sell

Other pages

  • Log in
  • Register

About De Zwaan

  • Conditions of Sale

Contact

Keizersgracht 474
1017 EG Amsterdam

  • +31 20-6220447
  • +31 20-6384576
  • info@dezwaan.nl