020-6220447 info@dezwaan.nl
  • Login
  • Mijn account
  • Registreren
  • english
  • Kopen
  • Verkopen
  • Online catalogus
  • Over ons
  • Contact
Lijst
Lijst
Afbeeldingen
Afbeeldingen

< Vorige
1 2 3 ... 79 80 81 82 83 84 85
Volgende >
100027822
Catalogusnummer: 7512
13e zitting vrijdag 31 oktober 10:00
7500-7524 - Spiegels en lampen
Rechthoekige spiegel in vergulde lijst, 19e eeuw,

met zijspiegels. De kuif met o.a. vaasornament, blad- en bloemranken en rozetten

h 173, b 104 cm

Taxatie: € 800 - € 1.200
Hamerprijs:
Lees meer | bieden
Verkocht 3
18072991
Catalogusnummer: 7513
Eikenhouten staande schemerlamp, Amsterdamse School,

met roze kantige kap

diam 50, h 204 cm

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 1.050
Hamerprijs: € 1.050
Lees meer | bieden
100028976
Catalogusnummer: 7514
Frankijk, trumeauspiegel in vergulde lijst, Directoire, ca. 1800

h 114, br 89 cm

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120
Lees meer | bieden
76506724
Catalogusnummer: 7515
Frankrijk, spiegel in grijs lacqué houten lijst, Empire,

de kap met vergulde ruit

h 137, b 51 cm

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 350
Hamerprijs: € 350
Lees meer | bieden
100028248
Catalogusnummer: 7516
Spiegel in houten lijst

met blad- en bloemranken (stukjes ontbreken)

h 82, b 64 cm

Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 20
Hamerprijs: € 20
Lees meer | bieden
2
100029216
Catalogusnummer: 7517
Duitsland, messing veertienlichts kaarsenbolkroon in twee etages, 18e eeuw,

bekroond door dubbele adelaar (restauraties)

diam 57, h 63 cm

Taxatie: € 300 - € 500
Hamerprijs:
Lees meer | bieden
100027344
Catalogusnummer: 7518
Frankrijk, verguld metalen kaarsenkroon, 20e eeuw,

met kristallen pegels

diam 56, h 84 cm

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200
Lees meer | bieden
100027346
Catalogusnummer: 7519
Geëlektrificeerde kaarsenkroon, ca. 1900,

met kristallen prisma' s en pegels

diam

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50
Lees meer | bieden
Verkocht 3
100020205
Catalogusnummer: 7520
Zweden, verguld lindenhouten console met spiegel, Empire, circa 1825;

Het bovenblad met Carrara marmeren blad gedragen door twee gestoken dolfijnen, staande op geëboniseerde voet, achterwand met houten applique met lier. De vergulde spiegellijst met decoratie van volutten, zuilen en acanthusbladeren. Het spiegelglas in twee segmenten.

h. 292 cm; console h. 89 cm. b. 99 cm, spiegel h. 203 cm b. 49 cm

Sotheby's Amsterdam, European Collections including the collections of Bertolt Brecht and Gerhart Hauptmann, 28 September 2006, lot 1019

A North European giltwood console table; possibly Scandanavian; empire, first half 19th century

Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 3.200
Hamerprijs: € 3.200
Lees meer | bieden
Verkocht 4
100020218
Catalogusnummer: 7521
Zweden, Neo-Gotische mahoniehouten spiegel met console, Karl XIV Johan, circa 1830;

Uitgevoerd met gestoken getorste zuilen, opengewerkt raamwerk.

console h. 78 cm, spiegl h. 223 cm, b. 93 cm

Sotheby's New York, Ariane Dandois: European Furniture, Paintings & Asian Art, 25 October 2007, lot 169

A Karl XIV John neo-gothic mahogany console and mirror; Stockholm, circa 1830

Taxatie: € 600 - € 1.000
Huidig bod: € 775
Hamerprijs: € 775
Lees meer | bieden
Verkocht 3
1904137
Catalogusnummer: 7522
Messing en verguld bronzen zeslichts kaarsenkroon in Empire-stijl, 19e eeuw,

met putto met toorts, palmetten en dennenappel

diam 38, h 73 cm

Taxatie: € 160 - € 260
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160
Lees meer | bieden
Verkocht 2
123413490
Catalogusnummer: 7523
Verguld stalen tienlichts kaarsenkroon

met vijf geëlektrificeerde kaarsen

diam 39, h 43 cm

Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 20
Hamerprijs: € 20
Lees meer | bieden
Verkocht 2
123413492
Catalogusnummer: 7524
Onderste gedeelte van een kroon, laat 19e eeuw,

met prisma' s en pegels en verguld bronzen ring

diam 55, h 43 cm

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 30
Hamerprijs: € 30
Lees meer | bieden
Verkocht 5
94177805
Catalogusnummer: 7700
7700-7718 - Klokken, pendules en barometers
Frankrijk, vuurvergulde bronzen pendule, Empire ca, 1820;

Uurwerk uitgevoerd met gaand- en slagwerk op bel. Wijzerplaat met geschilderde Romeinse cijfers, Breguet-wijzers. Links naast de uuwerkkast leunende figuur van Cupido. Op het front een applique van boog verstrengeld met rozen- en lauwerkrans.

h. 47 cm, b. 28,5 cm, d. 12 cm

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 625
Hamerprijs: € 625
Lees meer | bieden
Verkocht 5
100024376
Catalogusnummer: 7701
Atmos, uitvoering Le Coultre & Cie., nr. 188090, 60er jaren;

In verguld messing kast met vijf glazen ruiten, witte cijferring met verguld metalen cijfer aanduiding.

h. 23,5 cm, b. 21 cm, d. 16 cm

Taxatie: € 600 - € 800
Huidig bod: € 775
Hamerprijs: € 775
Lees meer | bieden
Verkocht 2
74834301
Catalogusnummer: 7702
Friese stoelklok, 18e eeuw,

met beschilderde wijzerplaat, verguld loden ornamenten en uitgezaagde zeemeerminnen op de wandplank. Met aanduiding van uren en wekker. Met drie messing gewichten

h 66 cm

1]

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100
Lees meer | bieden
Verkocht 3
62775315
Catalogusnummer: 7703
Frankrijk, lantaarnklok, 18e eeuw,

met slinger en twee messing gewichten

h 111 cm

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120
Lees meer | bieden
Verkocht 2
100027568
Catalogusnummer: 7704
Friese stoelklok, ca. 1800,

met beschilderde wijzerplaat, verguld loden ornamenten en uitgezaagde wandplank. Met aanduiding van uren, minuten en wekker, slinger en twee messing gewichten (kleinste gewicht ontbreekt)

h 64 cm

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100
Lees meer | bieden
Verkocht 11
100027990
Catalogusnummer: 7705
Engeland, tafelklok, John Taylor London, circa 1775;

Uurwerk uitgevoerd met spillegang, snek, slagwerk op bel, wekkerwerk met trekmechanisme. Messing wijzerplaat met verzilverde uurring met Romeinse cijfers voor uuraanduiding en Arabische cijfers voor minutenaanduiding, datum, wekkerwerk, slaan/niet slaan aanduiding in de toog. Fraai gegraveerde achterplatine met florale decoratie. Geplaatst in met rood gekleurd schildpad opgelegde houten kast. Vier koperen pinakels op de hoeken, koperen handvat.

h. 52 cm, b. 27,5 cm, d. 18 cm

Taxatie: € 4.000 - € 6.000
Huidig bod: € 5.500
Hamerprijs: € 5.500
Lees meer | bieden
Verkocht 2
69411741
Catalogusnummer: 7706
Friese staartklok, 19e eeuw,

met beschilderde wijzerplaat en aanduiding van uren, minuten en wekker. In eikenhouten kast, met op de kap drie vergulde metalen beelden. Met slinger en twee messing gewichten (kleinste ontbreekt)

h 144 cm

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100
Lees meer | bieden
Verkocht 4
17869681
Catalogusnummer: 7707
Frankrijk, porseleinen vaaspendule, Louis XVI stijl, 19e eeuw;

Uitgevoerd met geschilderde voorstelling van dame met tamboerijn. Hierbij bijhorende zes lichts kandelaber (een van twee). Met verguld bronzen monturen.

h. 64 - 76 cm

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 950
Hamerprijs: € 950
Lees meer | bieden
Verkocht 2
100026644
Catalogusnummer: 7708
Friese staartklok, 19e eeuw,

met beschilderde wijzerplaat met voorstelling van ijsgezicht met koek-en-zopie in de toog. In eikenhouten kast met op de kap drie gestoken polychroom beschilderde houten beelden. Met slinger en twee messing gewichten (kleinste gewicht ontbreekt)

h 140 cm

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50
Lees meer | bieden
Verkocht 2
21232308
Catalogusnummer: 7709
Frankrijk, comtoise, 19e eeuw,

met geëmailleerde wijzerplaat en latoenkoperen omlijsting. Adres Etne Gardes à Laylus. Met eikenhouten console, vouwslinger, opwindsleutel en twee gietijzeren gewichten

h 135 cm

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 40
Hamerprijs: € 40
Lees meer | bieden
Verkocht 2
78670663
Catalogusnummer: 7710
Weense regulateur in gezwart houten kast, 19e eeuw;

Compleet met gewicht, slinger en opwindkruk.

h. 83 cm, b. 28 cm

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260
Lees meer | bieden
Verkocht 2
100029121
Catalogusnummer: 7712
Frankrijk , comtoise, 'haantjesklok', laat 18e eeuw,

met geëmailleerde schotelvormige wijzerplaat. De kuif met haan, vogels en ineengeslagen handen (Franse Revolutie). Met console, vouwslinger en twee gietijzeren gewichten

h 167 cm

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140
Lees meer | bieden
Verkocht 2
100029160
Catalogusnummer: 7713
Zweden, staande klok, ca. 1800,

Met plaatstalen wijzerplaat, in zwart en verguld laqué grenenhouten kast, met op de kap vaasornament. De voet met lier. Compleet met slinger en twee gietijzeren gewichten

h 236 cm

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 250
Hamerprijs: € 250
Lees meer | bieden
Verkocht 3
100027152
Catalogusnummer: 7714
Verenigde Staten, metalen slaaf- of dochterklok, circa 1900,

de omlijsting met vleugels, zandloper, toorts en lauwerkrans

h 64, b 53 cm

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200
Lees meer | bieden
Verkocht 6
32109045
Catalogusnummer: 7715
Eikenhouten bakbarometer, J Pagani, Groningen, 19e eeuw

Met timpaan, tinnen gegraveerde schaalplaten.

h. 121 cm

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120
Lees meer | bieden
Verkocht 5
85617433
Catalogusnummer: 7716
Barometer in mahoniehouten kast, D. Butti & Zoonen, Amsterdam, circa 1810;

Uitgevoerd met gegraveerde tinnen schaalplaat. (defect).

h. 92,5 cm

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100
Lees meer | bieden
Verkocht 2
2001684
Catalogusnummer: 7717
Engeland, eikenhouten Farmers Barometer, Negretti & Zambra, circa 1880;

Uitgevoerd met wit aardewerk schaalplaten en benen nonius. Twee thermometers. (barometerschaalplaat met scheur).

l. 100 cm

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 10
Hamerprijs: € 10
Lees meer | bieden
Verkocht 6
100024114
Catalogusnummer: 7718
Engeland, mahoniehouten tafelklok, D. Morice, Regency, circa 1830;

Uurwerk uitgevoerd met twee snekken, slagwerk op bel, achterplatine gesigneerd Morice, Fenchurch Street London. Geplaatst in mahoniehouten kast met gebogen bovenzijde, geometrisch koperen inlegwerk, staande op vier koperen bolpoten. Wit geschilderde wijzerplaat met vermelding van maker en adres, messing gezaagde wijzers. (wijzerplaat beschadigd).

h. 46,5 cm, b. 29 cm, d. 20 cm

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260
Lees meer | bieden
Verkocht 15
100026629
Catalogusnummer: 8000
8000-8056 - Antieke en klassieke grote meubelen
Mahoniehouten bureau plat in Louis XV-stijl, ca. 1900,

met lade, floraal inlegwerk en maqueterie de cube. Uitgevoerd met messing lijstwerk en verguld bronzen ornamenten

105 x 63, h 75 cm

Taxatie: € 1.600 - € 2.200
Huidig bod: € 1.200
Hamerprijs: € 1.200
Lees meer | bieden
Verkocht 2
2001658
Catalogusnummer: 8001
Notenhouten ronde hangoortafel, vroeg 18e eeuw,

op acht, door regels verbonden, poten. Met lade

diam 126, h 76 cm

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380
Lees meer | bieden
11
100027758
Catalogusnummer: 8002
Frankrijk, verguld eikenhouten console, Louis XV, 18e eeuw,

met origineel rood marmeren blad

80 x 58, h 112 cm

Taxatie: € 3.000 - € 5.000
Hamerprijs:
Lees meer | bieden
Verkocht 6
71230969
Catalogusnummer: 8003
Engeland, mahoniehouten vitrine, ca. 1900,

met twee glazen schappen. Op gezwart houten ondertafel (modern)

b 45, h 77, d 45 cm; 46 x 46, h 110 cm

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380
Lees meer | bieden
Verkocht 11
100026536
Catalogusnummer: 8004
Wit geschilderde eikenhouten console, Louis XVI, laat 18e eeuw,

met wit geaderd grijs marmeren blad

b 97, h 82 , d 51 cm

Taxatie: € 700 - € 900
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600
Lees meer | bieden
Verkocht 3
42470294
Catalogusnummer: 8005
Grenenhouten hoekkast, 18e eeuw,

met twee faux roffeldeuren en twee deuren

b 89, h 228, d 57 cm

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120
Lees meer | bieden
Verkocht 5
100026290
Catalogusnummer: 8006
Paneel tafel uit 1850, stijl Louis Philippe

13 tussenbladen Paneeltafel 12,5 half blad (telling van 1 t/m13) Walnootblad en ebony poten met bladgoud. Staat op wielen Maat tafel 74 cm hoog 181cm x 131 cm Met alle bladen er tussen is totale lengte 7,81 meter. Plaats voor 22 personen

Taxatie: € 3.000 - € 6.000
Huidig bod: € 3.400
Hamerprijs: € 3.400
Lees meer | bieden
Verkocht 7
100027223
Catalogusnummer: 8007
Holland, mahonie- en satijnhouten klapbuffet, Louis XVI, laat 18e eeuw,

met uitklapbaar glasbuffet en tinnen binnenbak. In het front twee deuren, één met lakpaneel. Het geheel versierd met fijnhouten marqueterie

b 128, h 93, d 58 cm

Taxatie: € 1.200 - € 1.800
Huidig bod: € 1.300
Hamerprijs: € 1.300
Lees meer | bieden
Verkocht 8
100026630
Catalogusnummer: 8008
Mahoniehouten vitrine in Louis XV-XVI-stijl, laat 19e eeuw.

De twee deuren met ruit, waaronder twee laden en twee deuren. Het geheel versierd met bieswerk, marqueterie de cube, bronzen en messing ornamenten. Op bronzen klauwpootjes

b 108, h 171, d 47 cm

Taxatie: € 1.200 - € 1.600
Huidig bod: € 900
Hamerprijs: € 900
Lees meer | bieden
Verkocht 7
100026710
Catalogusnummer: 8009
Engeland, mahoniehouten commode, zgn bachelors chest, Georgian, 18e eeuw,

met in het front vier laden, uittrekblad en ajour messing trekkers en slotplaten. Op vier bracket poten

b 74, h 81, d 47 cm

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 525
Hamerprijs: € 525
Lees meer | bieden
Verkocht 4
65924342
Catalogusnummer: 8011
Zwart gelakt houten salontafel,

met twee laden. Het lila stoffen blad met glasplaat (chips). Op vier tapse poten met messing zwenkwieltjes. Het geheel versierd met messing lijstwerk

140,5 x 90,5, h 38 cm

Grand Hotel Intercontinental, Presidential Suite, Paris

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400
Lees meer | bieden
Verkocht 5
100028062
Catalogusnummer: 8012
Engeland, mahoniehoutenklaptafel ( tilt top table), Regency, vroeg 19e eeuw.

Op gedraaide kolompoot met viersprant en messing zwenkwieltjes

121 x 122, h 72 cm

Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 440
Hamerprijs: € 440
Lees meer | bieden
Verkocht 2
100028801
Catalogusnummer: 8013
Mahoniehouten boekenkast, vroeg 19e eeuw,

De rechte kast met robbellijstwerk. In het front twee deuren, ieder met paneel, ruit en gestoken pijlen. Met vijf schappen

b 166, h 226, d 48 cm

Taxatie: € 600 - € 800
Huidig bod: € 825
Hamerprijs: € 825
Lees meer | bieden
Verkocht 9
100026577
Catalogusnummer: 8014
Paar mahoniehouten vitrines, Napoléon III, tweede helft 19e eeuw,

ieder met wit marmeren blad en één -ten opzichte van elkaar spiegelende- deur. Het geheel versierd met verguld bronzen lijstwerk en -rozetten

b 78, h 110, d 40 cm

Taxatie: € 2.800 - € 3.400
Huidig bod: € 2.200
Hamerprijs: € 2.200
Lees meer | bieden
Verkocht 4
30702234
Catalogusnummer: 8015
Bamboe porte-manteau

met gefacetteerd ruitvormig spiegeltje (hoekje ontbreekt) en rood gelakt stalen lekbak

h 204, b 73 cm

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200
Lees meer | bieden
Verkocht 8
90441686
Catalogusnummer: 8016
Spanje, notenhouten tafel, 19e eeuw,

met smeedijzeren schoren

177 x 83, h 80 cm

Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 575
Hamerprijs: € 575
Lees meer | bieden
Verkocht 7
100026711
Catalogusnummer: 8017
Eikenhouten kist, 17e-18e eeuw,

met gestoken panelen

b 109, h 65, d 50 cm

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 20
Hamerprijs: € 20
Lees meer | bieden

< Vorige
Volgende >

Snel naar

  • Catalogus & Online bieden
  • Kopen
  • Verkopen

Overig

  • Inloggen
  • Registreren

Over De Zwaan

  • Privacybeleid
  • Adres & route
  • Veilingvoorwaarden

Keizersgracht 474
(bij de Leidsestraat)
1017 EG Amsterdam

  • 020-6220447
  • 020-6384576
  • info@dezwaan.nl