Sluiten
Aantal: [1]
zwart krijt en inkt, 14 x 22 cm.
Aantal: [1]
aquarel op papier op paneel, 25 x 33 cm.
Aantal: [1]
paneel, 34 x 26 cm.
Aantal: [1]
paneel, 30 x 25 cm.
Aantal:
doek, ongesign., 38 x 52,7 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesign. r.o., 45 x 38 cm.
Aantal: [1]
doek, 89 x 106 cm.
Aantal: [1]
paneel, niet ingelijst, 62 x 55 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesign. r.b., 21,7 x 18,9 cm.
Aantal: [1]
doek, mogelijk gesign. r.o., 60 x 80 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 61 x 91 cm.
Aantal: [1]
maroufle, 26 x 16 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesign. r.o., 19 x 17 cm.
Aantal: [1]
olieverf op papier op paneel, vergelijk schilderij Rijksmuseum, portret van een man, 17 x 13,5 cm.
Aantal: [1]
paneel, ongesign., 25 x 31 cm.
Aantal: [1]
inkttekening, gesign. r.o., 1712, 33 x 21 cm.
Aantal: [1]
paneel, 22 x 27 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesign. r.o., 1869, 54 x 72 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesigneerd Schelfhout l.o., 42 x 52 cm.
Aantal: [1
paneel, gesign. l.o., 38 x 46 cm.
Aantal: [1]
paneel, 60 x 73 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesign., 34 x 47 cm.
Aantal: [1]
aquarel, gesign. r.o., 51 x 70 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesigneerd r.o., 60 x 81,5 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 55 x 72 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 32 x 61 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesign. r.o., 1904, 22,5 x 33 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesign. r.o., 50 x 70 cm. (paneel gerestaureerd)
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., gedat. 1880, 36 x 54 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesigneerd AM l.o., 22,5 x 17 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesign. r.o., niet ingelijst, 21,5 x 30 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o. (signatuur aangezet), 42 x 58 cm.
Aantal: [1]
paneel (gerestaureerd), resten signatuur r.o., 45 x 60 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. l.o., 30 x 47 cm.
Aantal: [1]
Aantal: [1]
aquarel, gesign. r.o., 27 x 24 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., doek deels los op spieraam, 60 x 80 cm.
Aantal: [1]
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 36 x 50 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesign. r.o., 29 x 22 cm.
Aantal: [1]
doek, beschadigingen, gesign. r.o., 80 x 116 cm.