Sluiten6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Spelende kinderen op het strand
doek, gesign., 32 x 44 cm.
6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Zittend naakt
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Gezicht op de Amstel met de Magere Brug
doek, gesign. r.o., 80 x 100 cm.
Stilleven met gele rozen
aquarel, gesign. l.o., 48 x 33 cm.
watercolour, signed lower left
Vrouw bij een meertje bij berkebomen
paneel, gesign. r.o., 47 x 38 cm.
Uitgestrekt landschap met een jager op de voorgrond
paneel, gesign. l.o., 15 x 19 cm.
doek, ongesign., 123 x 200 cm.
Ploegende boer, Drenthe
Elegant gezelschap in café Huguenin, Lugano
houtskool, ongesign., 58 x 77 cm.
Polderlandschap met molen aan een vaart
doek, niet ingelijst, gesign. r.o., '17, 23 x 32,5 cm.
Figuren en paardenkarren op een plein, Rotterdam
doek, gesign. l.o., 18 x 24 cm.
Winterlandschap met figuren op een bevroren vaart bij huizen
paneel, 16,5 x 19 cm.
paneel, gesign. l.o., 21 x 27 cm.
De Binnen Amstel richting de Kloveniersburgwal
board, gesign. r.o., 1883, 26 x 40 cm.
'La Montagne'
Zittend naakt
doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 117 x 90 cm.
Kunstenaar en man aan een tafel in een atelier bij kaarslicht
paneel, gesign. r.o., 1846, 26 x 21 cm.
Landschap met boom naast een hooiberg
maroufle, gesign. l.o., 22 x 29 cm.
Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941)
Straatje in Amalfi
board, gesign. r.o., Amalfi '92, 33 x 49 cm.
Kerkinterieur
Polderlandschap bij Abcoude
houtskool, ongesigneerd?, 21 x 35 cm.
Herder en vee in een landschap
paneel, ongesign., verso etiket met naamsvermelding, 26 x 35 cm.
Memorizing a melody
paneel, gesign. l.o., herkomst: Christies Amsterdam, september 2001, lot nr. 513, 34 x 28,5 cm.
Gezicht op Leerdam
doek, gesign. r.o., 63 x 100 cm.
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
Figuren op een besneeuwd pad in het bos, Scheveningse straatje
doek, gesign. r.o., 65 x 93 cm.
Havengezicht
doek, gesign. r.o., 50 x 40 cm.
Gezicht op de Lijnbaansgracht, Amsterdam
doek, gesign. l.o., 50 x 70 cm.
Portret van een boerin
houtskool, gesign. r.o., 41 x 33,5 cm.
'Larensche boerin vlas spinnend'
Paddestoelen
Twee paarden in de sneeuw
Stadsgezicht met figuren op een brug
board, gesign. l.o., 50 x 40 cm.
Portret van een jonge vrouw
houtskool, gesign. l.o., 60 x 44 cm.
Schepen in de haven van Dordrecht
doek, gesign. l.o., 30 x 44 cm.
herkomst: particuliere collectie, Dordrecht
houtskool, gesign. l.o., 24 x 35 cm.
Mannenkop
potlood en houtskool, ongesign., 31 x 23 cm.
Grazende herten
maroufle, gesign. r.o., 35 x 45 cm.
(1)
Haven van Volendam
paneel, gesign. l.o., 35 x 27 cm.
De Oude Visbanken, Gouda
doek, gesign. l.o., 50 x 40 cm.
Haven
doek, gesign. l.o., 50 x 60 cm.
Vieuw of a harbour, oil on canvas, 50 x 60 cm.
Compositie met naakten
board, gesign. r.o., '31, 40 x 40 cm.
Vissen
Portret van een dame
doek, 100 x 74 cm.
De boom (1915)
Witte brug in een heuvellandschap (ca. 1920)
doek, gesign. r.o., 45 x 55 cm.
Staand naakt met speer
doek, gesign. ongesign., te dateren 1938, 110 x 70 cm.
litteratuur: Cornelis Kloos, Museum de Wieger, Deurne, 1996, afb. p. 37
Naakt op de rug gezien