Sluiten6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
De vlucht naar Egypte. In een cartouche waaromheen bloemen geschilderd.
paneel, 75 x 55 cm.
oil on panel
6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Portret van een dame, anno 1635
paneel, 66 x 51 cm.
Aanbidding der koningen
paneel, 75 x 108 cm.
oil on panel
Dorpsgezicht met figuren aan een vaart
zwart krijt en inkt, 14 x 22 cm.
Gezelschap in een herberg
paneel, 25 x 30 cm.
Maria met kind in een rivierlandschap
aquarel op papier op paneel, 25 x 33 cm.
Madonna
paneel, 34 x 26 cm.
Jongen met rommelpot
paneel, 30 x 25 cm.
Een koopvaardijschip, een wijdschip en een roeiboot bij een kade
doek, ongesign., 38 x 52,7 cm.
A merchantman, a wijdschip, and a rowing boat in a breeze near a quay, oil on canvas, unsigned. : Auction Sotheby's, Amsterdam, 6 November 2001, lot 61;
'Die erfrischung'
paneel, gesign. r.o., 45 x 38 cm.
Portret van een vrouw met plooikraag
paneel, 36 x 30 cm.
oil on panel
Allegorie op de schilderkunst
doek, 89 x 106 cm.
De geseling van Christus
paneel, 53 x 46 cm.
Portret van een meisje met parelketting en rozen in het haar
paneel, niet ingelijst, 62 x 55 cm.
Luciferverkoopstertje in de sneeuw
paneel, gesign. r.b., 21,7 x 18,9 cm.
Rotsachtig landschap met jachtscene (met expertise door Jan Roelofs)
doek, mogelijk gesign. r.o., 60 x 80 cm.
Possibly by Roelant Savery, oil on canvas
Schepen op een meer
doek, gesign. r.o., 61 x 91 cm.
Bloemstilleven
maroufle, 26 x 16 cm.
Boer met stier
paneel, gesign. r.o., 19 x 17 cm.
Portret van een heer
oil on paper laid down on panel
Schepen op een kalm meer
paneel, ongesign., 25 x 31 cm.
Interieur met twee figuren
inkttekening, gesign. r.o., 1712, 33 x 21 cm.
Boereninterieur
paneel, 22 x 27 cm.
oil on panel
Reizigers op een pad in een uitgestrekt landschap
paneel, gesign. r.o., 1869, 54 x 72 cm.
Winters landschap met figuren op een bevroren vaart bij een koek-en-zopie
paneel, gesigneerd Schelfhout l.o., 42 x 52 cm.
IJsvermaak op een plas, een stad in de verte
paneel, gesign. l.o., 38 x 46 cm.
[1
Figuren bij een huis
paneel, 60 x 73 cm.
oil on panel
Winters landschap met figuren
paneel, herkomst: Kunsthandel Sominis & Buunk, Ede, 34 x 47 cm.
Melkende boerin tussen koeien bij een hek
aquarel, gesign. r.o., 51 x 70 cm.
paneel, gesigneerd r.o., 60 x 81,5 cm.
herkomst: Christie's Amsterdam, 26-10-1995, lot nr. 294
Stilleven
doek, gesign. l.o., 55 x 72 cm.
stillife, oil on canvas, 55 x 72 cm.
Figuren langs een rivier
doek, gesign. l.o., 32 x 61 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Avondstemming
paneel, gesign. r.o., 1904, 22,5 x 33 cm.
Uitgestrekt landschap met figuren en vee op een pad
paneel, gesign. r.o., 50 x 70 cm. (paneel gerestaureerd)
Duinlandschap bij Bergen
doek, gesign. l.o., gedat. 1880, 36 x 54 cm.
Vrouw doet de was naast een boerderij in de sneeuw
paneel, gesigneerd AM l.o., 22,5 x 17 cm.
Schaatsers op een bevroren vaart bij een molen
paneel, gesign. r.o., niet ingelijst, 21,5 x 30 cm.
Huis in boslandschap
doek, gesign. r.o. (signatuur aangezet), 42 x 58 cm.
house between trees, oil on canvas, signed lower right (signature retouched)
Konijnen bij een mand
paneel (gerestaureerd), resten signatuur r.o., 45 x 60 cm.
Schepen op een meer voor een dorp
board, gesign. l.o., 30 x 47 cm.
The moonlight serenade
oil on canvas, signed lower middle, dated 1894
Wintergezicht met schaatsers op een bevroren gracht
paneel, 34 x 40 cm.
Moeder bij een wiegje
aquarel, gesign. r.o., 27 x 24 cm.
Figuren op de kade van Concarneau
doek, gesign. r.o., doek deels los op spieraam, 60 x 80 cm.
Slapende poes
Uitgestrekt polderlandschap
doek, gesign. r.o., 36 x 50 cm.
Koperslager aan het werk
paneel, gesign. r.o., 29 x 22 cm.
Gezicht op de Vecht
doek, beschadigingen, gesign. r.o., 80 x 116 cm.