Sluiten
Aantal: [2]
tweemaal olieverf op board, gesign., gedateerd Amsterdam 1835,
Aantal: [1]
aquarel, gesign. r.o., 41 x 31,5 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 26 x 41,5 cm.
Aantal: [1]
paneel, ongesign., herkomst: Familie van de kunstenares, 60 x 45 cm.
Aantal: [1]
potlood en aquarel, gesign. l.o., 19 x 33 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 1883, 50 x 30 cm.
Aantal: [1]
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., kleine beschadigingen aan de verf, niet ingelijst, 86 x 101,5 cm.
Aantal: [1]
doek, niet ingelijst, gerestaureerde scheur, gesign. r.o., 1909, 50 x 85 cm.
Aantal: [1]
houtskool, gesign. l.o., 24 x 35 cm.
Aantal: [1]
maroufle, beschadigingen aan de verf, gesign. r.o., 13 x 20 cm.
Aantal: [1]
houtskool, ongesigneerd, 34 x 34 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. m.o., 50 x 40 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. r.b., 1904, verso etiket, 54 x 34 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 32 x 50 cm.
Aantal: [1]
potlood en aquarel, gesign. r.o., 29 x 41 cm.
Aantal: [1]
aquarel en pastel, gesign. r.o., 1917, 30 x 17 cm.
Aantal: [1]
marouflé, gesign. l.o., 1924, herkomst: ex. Collectie S.B. Slijper, Blaricum, 35 x 50 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 76 x 105 cm.
Aantal: [1]
olieverf op papier op paneel, ongesign., 25,5 x 34 cm.
Aantal: [1]
inkt en gouache, ongesigneerd, afmeting volledige blad 12 x 14 cm.
Aantal: [1]
aquarel, monogram l.o., '31, 18,5 x 19,5 cm.
Aantal: [1]
maroufle, ongesign., 24 x 33 cm.
Aantal: [1]
maroufle, beschadigingen aan de verf, gesign. r.o., 22 x 28 cm.
Aantal: 1
tekening, beschadigingen aan papier, gesign. r.o., 1923, 21 x 28 cm.
Aantal: [1]
maroufle, gesign. l.o., 1916, niet ingelijst, 30 x 35 cm.
Aantal: 1
maroufle, gesign. r.o., 1910,
Aantal: [1]
maroufle, gesign. l.o., 1907, 34 x 51 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 1907, 35 x 49 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. l.o., 1916, 40 x 34 cm.
Aantal:
board, gesign. l.o., 1903, 41 x 33 cm.
Aantal: [1]
doek, beschadigingen, gesign. l.o., '09, 45 x 37 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 1905, niet ingelijst, 32 x 41 cm.
Aantal: [1]
maroufle, ongesigneerd, beschadigingen aan de verf, 33 x 47 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. l.o., 1907, 35 x 50 cm.
Aantal: [1]
potlood, gesign. l.o., juni 1928, 17 x 25,5 cm.
Aantal: [1]
potlood, gesign. r.o., 1 juli 1928, 11,3 x 15 cm.
Aantal: [1]
houtskool, inkt en aquarel, gesign. l.o., 1901, 10 x 10 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., herkomst: Kunsthandel Liernur, Den Haag, 24 x 33 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 1945, 37 x 31 cm.
Aantal:
sjabloondruk, ongesigneerd, formaat gehele blad 50 x 32 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 60 x 55 cm.
Aantal: [1]
Aantal: [1]
paneel, gesign. 15,4 x 23,6 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 60 x 45 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 65 x 53 cm.
Aantal: [1]
houtskool, gesign. l.o., Beierse Woud, '27, niet ingelijst, 46 x 61 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. l.o., verso etiket met naamsvermelding, 21 x 27 cm.