Sluiten6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Twee figuren tussen bomen
board, verso naamsvermelding, 83 x 60 cm.
Two figures in a forest, oil on board, unsigned
6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
'Droom van Sedep'
doek, gesign. l.o., '31, 70 x 105 cm.
'Dream of Sedep', oil on canvas, signed lower left, dated '31
Uitgestrekt Indonesisch landschap met rijstvelden bij bergen
doek, gesign. r.o., '56, niet ingelijst, 98 x 155 cm.
Indonesian landscape, signed lower right, '56, unframed, 98 x 155 cm.
Landschap Indonesië met rijstvelden bij een vulkaan
doek, gesign. l.o., 37 x 60 cm.
Indonesian landscape with rice fields, oil on canvas, signed lower left, 37 x 60 cm.
Michele, Amalfi (1922)
houtskool en pastel, gesign. r.b., 1/22, 54 x 44 cm.
charcoal and pastel, signed upper right and dated 1/22
'Wolkenpraal boven de kust van Noord-Bantam'
doek, gesign. l.o., 60 x 80 cm.
'Clouds above the coast of North Bantan', oil on canvas, signed lowerleft
Jagers en herten bij een rivier in een landschap
inkt, ongesign., 47 x 28 cm.
aquarel, gesign. l.o., 50 x 62 cm.
Indonesian landscape with rice fields, watercolour, signed lower right, 50 x 62 cm.
'Pleintje bij Djokja'
board, niet ingelijst, gesign. r.o., 22 x 32 cm.
Indonesisch landschap met rijstvelden bij een vulkaan
doek, gesign. r.o., 45 x 63 cm.
Indonesian landscape, signed lower right, 45 x 63 cm.
'Weg bij Palaboean Ratoe te Java (Wijnkoopsbaai)'
board, gesign. r.o., 16 x 20,6 cm.
Figuur in een boot
Stilleven
aquarel, gesign. r.o., 56 x 45 cm.
Ballerina's
doek, gesign. r.o., 48 x 61,5 cm.
Wandelend paar
doek, gesign. l.o., 60 x 40 cm.
Stilleven met theepot
doek, gesign. r.o., 50 x 42 cm.
Brug over het Albertkanaal bij Visé
board, gesign. r.o., verso titel, '81, 18 x 23.6 cm.
Portret
doek, 51 x 36 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
View of the Seine, Paris
board, gesign. r.o., 26 x 17 cm.
Boerderij in de sneeuw
paneel, gesign. l.o., 1876, 44 x 29 cm., lijst beschadigd
farmhouse in the snow, oil on panel, signed, 1876, frame damaged
Delfshaven, Rotterdam
doek, gesign. l.o., 70 x 100 cm.
Vrouw bij spinnewiel met doorkijk op akker
pastel, gemonogrammeerd l.o., 58 x 42 cm.
Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941)
De vier jaargetijden
viermaal aquarel, pastel en gouache, diam. 30 cm.
[4]
Figuren bij een overdekte markt
doek, gesign. r.o., 50 x 65 cm.
Street scene, Indonesia, oil on canvas, signed lower right Menno, 50 x 65 cm.
Het Zweiersdal te Oosterbeek
paneel, gesign. l.o., 38 x 50 cm.
Paar gezichten op de haven van Le Havre
tweemaal inkt, aquarel en gouache, 20 x 30 cm.
Huizen aan de Leie
doek, gesign. r.o., herkomst: Christie's Amsterdam, 4 december2001, lot nr. 330, 80 x 90 cm.
Figuren en spelende kinderen bij een kanaal (1823)
paneel, gesign. l.o., 32,4 x 39,5 cm.
Herberginterieur met figuren
doek, 63 x 54 cm.
Steengroeve bij Parijs
doek, gesign. r.o., '09, 62 x 90 cm.
Bloemenmarkt, Volendam
doek, gesign. l.o., 60 x 90 cm.
Landschap met moeder en kind
inkt en aquarel, gesign. l.o., 10 x 14 cm.
Man in raam met kat
paneel, 19 x 14,5 cm.
Compositie met vrouw
board, gesign. r.b., 1947, board gebogen, 68 x 48 cm.
Landschap Indonesië met rijstvelden
board, gesign. r.o., 1913, 45 x 65 cm.