Interieur met man, vrouw en kind
paneel, 20 x 25 cm.
6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Collectie van 8 tekeningen
vijfmaal inkttekening, deels gesigneerd, 1 potloodtekening en twee krijttekeningen, formaten 16 x 15 cm. - 20 x 30 cm.
[map]
collection of 8 drawings, different sizes
Schapen bij een huis. Hierbij twee tekeningen met afbeelding van figuur bij een boerderij door Maximilian Leonard Kitzinger (1811-1882)
inkttekening, gemonn. r.o., 18 x 28 cm. en tweemaal inkt en aquarel, gesign. 1855, 14 x 22 cm.
De vermenigvuldiging van broden en vissen
paneel, 27 x 34 cm.
Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941)
De kroning van Maria
paneel, beschadigd, 60 x 75 cm.
European schoo, 17th/18th century, Coronation of the Virgin, oil on panel (poor condition)
Uitgestrekt landschap met gewapende figuren op een pad
doek, 40 x 45 cm.
Verkondiging aan Maria
maroufle, 30 x 20 cm.
oil on canvas on panel
Uitgestrekt rivierlandschap met reizigers en vee op een pad
paneel, niet ingelijst, 29,5 x 33 cm.
oil on panel, unframed
Amsteldam aan de Land Zyde van den buyten Amstel aan te zien'. Gezicht in perspectief langs de Amsteldijk naar de Hogesluis met een profiel van de stad.
gravure op twee bladen gedrukt, 56 x 95 cm.
Boerderij bij de heide
aquarel, gesign. .o., 15 x 20 cm.
Winters landschap met een bevroren vaart met figuren bij een molen
potlood en aquarel, verso gesigneerd, 9 x 16 cm.
Uitgestrekt heuvellandschap met rustende reizigers bij een vuur
doek, 63 x 75 cm.
Koeien bij water in een weiland
board, gesign. l.o., 27 x 23 cm.
Vier portretten
viermaal pastel, gesign. 1846, 55 x 45 cm.
Schepen op zee
inkttekening, verso annotatie C. de Grient, 14 x 21 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Landschapsstudie
paneel, 23 x 32 cm.
Uitgestrekt landschap met Christusbeeld op een heuvel
board, 27 x 31 cm.
Cicero
gouache, gesign. r.o., 29 x 11 cm.
Drie studietekeningen van koeien
drie tekeningen, met atelierstempel, 14 x 14 cm. - 18 x 21 cm.
[map]
Spelende katjes
paneel, 25 x 33,5 cm.
Van de origineel 100 gravures ontbreken er 4
20 x 28 cm.
in hoogte verstelbaar. Op zwenkwieltjes
Portret van een heer
doek, 56 x 46 cm.
engraving, handcoloured, 40 x 50 cm.
China - Kiangsi, map by J. Blaeu. 1655-1659
original engraving, handcoloured, 40 x 50 cm.
Willem Janszoon Blaeu, Dutch, 1571-1638, India quae Orientalis dicitur et Insulae Adiacentes, a hand-coloured engraved map on laid paper,
Vier studietekeningen van kinderen
viermaal tekening, twee gesigneerd, '73, papier verkleurd en deels beschadigd, elke tekening maat 15 x 10 cm.
met als onderwerp Batavia
[ds]
four engravings and one lithograph, Batavia
Twee portretten van een jongen
tweemaal pastel en aquarel, 28 x 21 cm. en 31 x 26 cm.
De annunciatie
gravure, 1594, niet ingelijst, ex. collectie J.H. Halbertsma (1789-1869), stempel verso, , 49 x 36 cm. (volledig blad)
[map]
The annunciation, engraving, unframed, 1594, full sheet size 49 x 36 cm., Bartsch 15, Hollstein 9; Strauss 321; New Hollstein 8. Condition: small restorations, foxing, 5 holes in the upper part and some small damages to the paper, ex. collection J.H. Halbertsma (1789-1869), his stamp verso
Aanbidding der wijzen
gravure, 43 x 25 cm.
The adoration of the magi, engraving, 43 x 25 cm.
Historische scene
olieverf op papier op paneel, ongesign., beschadigingen aan papier, 33,5 x 45 cm.
Figuren aan het water bij een stadspoort
paneel, 30 x 42 cm.
De geboorte van Christus
gravure, 29 x 23 cm.
Schaatsende man
gravure, 16 x 12,5 cm.
Aanbidding der wijzen
tekening, mogelijke signatuur l.o., 36,5 x 31 cm.
Vrouw zittend voor een huis
doek, mogelijk monogram L.M. r.o., 21 x 28 cm.
Figuren bij een vaart. Hierbij aquarel door P. Potherat
tweemaal aquarel, gesign., 14 x 22 cm. en 18 x 29 cm.
Kerkinterieur
paneel, gesign. r.o., 22 x 16,7 cm.
Paar portretten
tweemaal doek op board, 24 x 16 cm.
Fort bij een rivier
doek, gesign. l.o., 42 x 52 cm.
Zaal der Natuurkunde in het gebouw der Maatschappy Felix Meritis binnen Amsterdam (1801)
gravure, handgekleurd, 42 x 52 cm.
Gehoorzaal Felix Meritus (1794)
gravure, 43 x 52 cm.
Ruïne van een kathedraal. Hierbij tekening met hetzelfde onderwerp.
doek, gesign. r.o., '79, 37 x 30 cm. en aquarel, gesign. r.o., 19 x 13 cm.
Gezicht op zee vanuit de duinen
aquarel en pastel, gesign. r.o., 34 x 50 cm.
Schepen voor de kust
doek, 40 x 48 cm.
Studietekening voor een kerkinterieur
inkttekening, ongesigneerd, niet ingelijst, 37 x 48 cm.
[map]