Sluiten
Aantal: [1]
tweemaal tekening, 27 x 40 cm. en 25 x 21 cm.
Aantal: [1]
gravure, kleine beschadigingen aan het papier, 26 x 16 cm.
Aantal: [3]
45 x 57 cm. / 40 x 50 cm. / 40 x 50 cm.
Aantal: [map]
inkttekening, gesign. JB r.o., 15 x 9,5 cm.
Aantal: [1]
aquarel, gesign. r.o., 43 x 50 cm.
Aantal: [1]
houtskool en pastel, gesign. r.o., 33 x 43 cm.
Aantal: [1]
houtskool en pastel, gesign. r.o., 30 x 22 cm.
Aantal: [1]
maroufle, gesign. r.o., niet ingelijst, 23 x 28 cm.
Aantal: [1]
aquarel, gesign. r.o., 31 x 20 cm.
Aantal: [1]
doek, niet ingelijst, 87 x 73 cm.
Aantal: [1]
inkttekening, gemon. r.o., '73, 19 x 17 cm.
Aantal: [map]
Aantal: [map]
allen ca. 15 x 15 cm. tot 25 x 15 cm.
Aantal: [1]
Aantal:
Aantal: [1]
LITHO, gesign. r.o., 62 x 47 cm.
Aantal: [1]
houtskool en pastel, met atelierstempel, 31 x 22 cm.
Aantal: [1]
houtskool, gesign. r.o., 22 x 30 cm.
Aantal: [1]
houtskool en pastel, ongesign., 30 x 25 cm.
Aantal: [map]
tekening, gemonn. r.o., 31 x 23 cm.
Aantal: [map]
potlood en pastel, gesign. l.o., 18 x 16 cm.
Aantal: [1]
houtskool, gesign. r.o., 1942, 25 x 15,3 cm.
Aantal: [1]
rood krijt, gesign. r.o.,dec '25,
Aantal: [1]
Aantal: [1]
Aantal: [1]
litho, gesign op de steen, 57 x 38 cm.
Aantal: [map]
Aantal: [1]
doek, niet ingelijst, 60 x 84 cm.
Aantal: [1]
40 x 40 cm.
Aantal: [1]
aquarel, gesign. r.o., 18 x 26 cm.
Aantal: [1]
inkt en aquarel, gesign. r.o., 46 x 19 cm.
Aantal: [1]
houtskool en pasatel, ongesign?, 24 x 31 cm.
Aantal: [1]
houtskool en pastel, gesign. l.o., 54 x 35 cm.
Aantal:
ets, gesign. l.o., 62/150, volledige blad 42 x 33 cm.
Aantal: [3]
doek, niet ingelijst, 60x50 cm., houtskool, 45x60 cm. en pastel, 45x33 cm.
Aantal: [1]
ets, gesign. r.o., 50 x 70 cm.
Aantal: [1]
Aantal: [1]
houtskool en pastel, gemonn. l.o., gedateerd 29 x '23, 40 x 30 cm.