Utrecht / Zutphen en omgeving / Amstelandiae / Overijssel
48 x 59 cm. / 50 x 55 cm. / 45 x 55 cm. / 47 x 55 cm.
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Figuren in een dorp bij een bruggetje / Figuren bij een vaart aan de rand van een stad
tweemaal tekening, 27 x 40 cm. en 25 x 21 cm.
De graflegging
inkttekening, 35 x 26 cm.
Aanbidding der koningen
gravure, kleine beschadigingen aan het papier, 26 x 16 cm.
Overijssel / Bentheim en Steinfurt / Holland en Westfriesland
45 x 57 cm. / 40 x 50 cm. / 40 x 50 cm.
Figuren in een kerk
inkttekening, gesign. JB r.o., 15 x 9,5 cm.
[map]
Bomen aan een sloot bij huizen
aquarel, gesign. r.o., 43 x 50 cm.
Gezicht op een molen aan een vaart
houtskool en pastel, gesign. r.o., 33 x 43 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Mythologisch figuur
rod krijt, 48 x 31 cm.
Studietekening van een staande man
houtskool en pastel, gesign. r.o., 30 x 22 cm.
De Drommedaris, Enkhuizen
maroufle, gesign. r.o., niet ingelijst, 23 x 28 cm.
Vrouw tussen bomen
aquarel, gesign. r.o., 31 x 20 cm.
Meisje in een boereninterieur
doek, 70 x 90 cm.
Portret van een heer
doek, niet ingelijst, 87 x 73 cm.
[ds]
[ds]
Vrouw met stukken stof aan een tafel
inkttekening, gemon. r.o., '73, 19 x 17 cm.
[ds]
Zes diverse schetsen
[map]
Zes diverse tekeningen. Hierbij zeven diverse tekeningen en etsen, verschillende kunstenaars
allen ca. 15 x 15 cm. tot 25 x 15 cm.
[map]
Landschap / Gezicht op Avignon
two drawings; Landscape, signed and dated '17 and View on Avignon, signadand dated '23
Démolitions de la Rue des Francs-Bourgeois Saint-Marcel
etching, 1875
Dubbelportret
pastel, gesign. r.o., 62 x 47 cm.
Mansfiguur
houtskool en pastel, met atelierstempel, 31 x 22 cm.
Havengezicht
houtskool, gesign. r.o., 22 x 30 cm.
Paard
houtskool en pastel, ongesign., 30 x 25 cm.
Zittend naakt
houtskool, gemon. r.o., 31 x 23 cm.
[map]
Vrouwenkop (ca. 1895)
potlood en pastel, gesign. l.o., 18 x 16 cm.
[map]
Chinees beeldje
houtskool, gesign. r.o., 1942, 25 x 15,3 cm.
Zittend naakt
rood krijt, gesign. r.o.,dec '25,
Herfsttuin. In beperkte oplage postuum gedrukt door Dirkje Kuik.
Uitgestrekt landschap
paneel, 20 x 25 cm.
'De auto-verzekering van Blom & van der Aa
'De A tot Z polis van Blom & van der Aa'
litho, gesign op de steen, 57 x 38 cm.
Vrouw met zak / Besneeuwd bos bij Ewijkshoeve
[map]
Stilleven met druiven in een rieten mand en perziken in een koperen schaal
doek, niet ingelijst, 60 x 84 cm.
Unknown artist, 18th century, stillife with grapes and peaches, unframed, 60 x 84 cm.
40 x 40 cm.
Figuren
aquarel, gesign. r.o., 18 x 26 cm.
Compositie met vrouw
inkt en aquarel, gesign. r.o., 46 x 19 cm.
Boereninterieur
houtskool en pasatel, ongesign?, 24 x 31 cm.
'Na het diner'
houtskool en pastel, gesign. l.o., 54 x 35 cm.
Bij de Klaagmuur
ets, gesign. l.o., 62/150, volledige blad 42 x 33 cm.
Praying at the Western Wall, etching, signed and numbered 62/150, full sheet size 42 x 33 cm.
Bloemstilleven. Hierbij tekening door Jurres en tekening door van Waning
doek, niet ingelijst, 60x50 cm., houtskool, 45x60 cm. en pastel, 45x33 cm.
Elegang gezelschap voor de Moulin Rouge
kleurenets, 40 x 27 cm.
Binnenkant met sneeuw
ets, gesign. r.o., 50 x 70 cm.
Figuren bij een brug (schets voor ets)
Drie ltho's. Hierbij litho door Moulijn en litho door Nijland
[map]
'Opus 2969'
houtskool en pastel, gemonn. l.o., gedateerd 29 x '23, 40 x 30 cm.