Central park
litho, gesign. r.o., 37 x 23 cm.
6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Brug over een vaart
doek, gesign. l.o., 50 x 80 cm.
Interieur met meisje en jongen, Volendam
doek, beschadigd, gesign. r.o., 70 x 80 cm.
[ds]
The Presentation in the Temple
ets, 21 x 28,5 cm.
(1)
Hooischelven bij een vaart. Hierbij werken door Idserda, Aujame, van Lerven, Oberman en onbekende kunstenaar
35 x 30 - 35 x 20 cm.
[ds]
Venus en Amor
litho. gesign. r.o., 33 x 41 cm.
lithograph, signed lower right
Man en staand naakt
litho. gesign. r.o., 88/100, 28 x 21 cm.
'La Fée des Alpes'
litho. gesign. r.o., 32 x 44 cm.
Portret van Henriette Roland Holst (ca. 1900)
potloodtekening, gemonn. l.o., 23 x 16,5 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Stilleven met vaas bloemen en schedel
paneel, gesign. r.o., niet ingelijst, 35 x 30 cm.
Stilleven met fruit
doek, 60 x 71 cm.
Boer met op de achtergrond een dorp
houtskool, resten signatuur r.b., 27 x 27 cm.
Studie van een koe in een landschap
maroufle, gesign. r.o., 15,5 x 20 cm.
Kerstboom met pop, ca. 1930
doek, gesign. r.o., 79 x 58 cm.
Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941)
Molen. Hierbij landschap door C. van Trigt-Hoevenaar en landschap door H. van Oosterzee
board, geign., 26 x 30 cm., paneel, gesign., 10 x 15 cm. en board, atelierstempel, 25 x 33 cm.
Stilleven
doek, niet ingelijst, 30 x 39 cm.
'Interieur, rue Jerzuel, Dinan'
doek, gesign. l.o., 55 x 47 cm.
Dood vogeltje
board, gesign. r.o., herkomst: Collectie D.A. Hoogendijk, Amsterdam, 27 x 20 cm.
Drie dames aan een tafel
doek, 37 x 31 cm.
Russian School, possibly by K.A. Korovin
Jongen te paard
doek, gesign. r.o., 65 x 95 cm.
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
Zittend mannelijk naakt
doek, gesign. r.o., 100 x 84 cm.
Gracht in Rotterdam
doek, gesign. r.o., 51 x 40 cm.
Vijf litho's
[map]
Studie van een staand naakt
houtskool, 58 x 40 cm.
Stilleven. Hierbij pastel, vrouw voor raam
paneel, 50 x 40 cm. en pastel, 50 x 34 cm.
Gezicht op het Waterlooplein
inkt en aquarel, gesign. r.o., 40 x 31 cm.
Hierbij Franse school, mogelijk Durand-Brager, haven en Bilders van Bosse, bospad
board, 21x38 cm., doek, 32x40 cm. en board, 30 x40 cm.
Straat in Jakarta
aquarel en gouache, niet ingelijst, gesign. r.o., 1920, 25 x 16,5 cm.
[map]
watercolour and gouache, signed lower right, unframed
Indonesisch landschap
Kraai bij korenschoven
doek, verso etiket en sticker Galerie Mokum, 21 x 30 cm.
Italianiserend landschap met badende vrouwen bij vee
paneel, beschadigd, 48 x 62 cm.
Plasgezicht
doek, beschadigingen aan de rand, gesign. r.o., 30 x 45 cm.
Gezicht op huizen aan een vaart
doek, gesign. l.o., 43 x 68 cm.
voornamelijk stadgezichten
[ds]
'Nevelstemming Blaricum'
doek, niet ingelijst, gesigneerd r.o., 60 x 50 cm.
Staand vrouwelijk naakt
houtskool, gesign. r.o., 46 x 20 cm.
Vrouw onder een parasol
paneel, 43 x 35 cm.
Zeegezicht
doek, niet ingelijst, gesign. r.o., '91, 55 x 39 cm.
De Nieuwe Lutherse Kerk aan het Singel te Amsterdam
doek, gesign. r.o., 19 x 24 cm.
Duinlandschap
paneel, gesign. r.o., 30 x 44 cm.
Stilleven met fruitschaal
board, gesign. l.o., 25,5 x 35 cm.
Potjes verf / 'Good old England'
tweemaal paneel, gesign. met initialen, 20 x 25 cm. en 35 x 55 cm.
Schip op zee
pastel en gouache, gesign. l.o., 29 x 39 cm.
Studie van twee koeien
olieverf op papier, gesign. r.o., niet ingelijst, 18 x 29 cm.
'De vruchtbaarheidspropagandiste'
aquarel, gesign. m.o., 1-4-'53, diam. 11,6 x 11,6 cm.
[ds]
Landschap met rustende familie in een veld
maroufe, 41 x 66 cm.