Sluiten
Aantal: [1]
litho, gesign. r.o., 37 x 23 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 50 x 80 cm.
Aantal: [1]
doek, beschadigd, gesign. r.o., 70 x 80 cm.
Aantal: [1]
litho. gesign. r.o., 33 x 41 cm.
Aantal: [1]
litho. gesign. r.o., 88/100, 28 x 21 cm.
Aantal: [1]
litho. gesign. r.o., 32 x 44 cm.
Aantal: [1]
potloodtekening, gemonn. l.o., 23 x 16,5 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesign. r.o., niet ingelijst, 35 x 30 cm.
Aantal: [1]
houtskool, resten signatuur r.b., 27 x 27 cm.
Aantal: [1]
maroufle, gesign. r.o., 15,5 x 20 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 79 x 58 cm.
Aantal: [3]
board, geign., 26 x 30 cm., paneel, gesign., 10 x 15 cm. en board, atelierstempel, 25 x 33 cm.
Aantal: [1]
doek, niet ingelijst, 30 x 39 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 55 x 47 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. r.o., herkomst: Collectie D.A. Hoogendijk, Amsterdam, 27 x 20 cm.
Aantal: [1]
doek, 37 x 31 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 65 x 95 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 100 x 84 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 51 x 40 cm.
Aantal: [1]
houtskool, 58 x 40 cm.
Aantal: [2]
paneel, 50 x 40 cm. en pastel, 50 x 34 cm.
Aantal: [1]
inkt en aquarel, gesign. r.o., 40 x 31 cm.
Aantal: [3]
board, 21x38 cm., doek, 32x40 cm. en board, 30 x40 cm.
Aantal: [map]
aquarel en gouache, niet ingelijst, gesign. r.o., 1920, 25 x 16,5 cm.
Aantal: [1]
doek, verso etiket en sticker Galerie Mokum, 21 x 30 cm.
Aantal: [1]
paneel, beschadigd, 48 x 62 cm.
Aantal: [1]
doek, beschadigingen aan de rand, gesign. r.o., 30 x 45 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 43 x 68 cm.
Aantal: [1]
doek, niet ingelijst, gesigneerd r.o., 60 x 50 cm.
Aantal: [1]
houtskool, gesign. r.o., 46 x 20 cm.
Aantal: [1]
paneel, 43 x 35 cm.
Aantal: [1]
doek, niet ingelijst, gesign. r.o., '91, 55 x 39 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 19 x 24 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesign. r.o., 30 x 44 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. l.o., 25,5 x 35 cm.
Aantal:
tweemaal paneel, gesign. met initialen, 20 x 25 cm. en 35 x 55 cm.
Aantal: [1]
pastel en gouache, gesign. l.o., 29 x 39 cm.
Aantal: [1]
olieverf op papier, gesign. r.o., niet ingelijst, 18 x 29 cm.
Aantal: [1]
aquarel, gesign. m.o., 1-4-'53, diam. 11,6 x 11,6 cm.
Aantal: [ds]
Aantal: [1]
maroufe, 41 x 66 cm.