Sluiten4500-4724 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Rivierlandschap
maroufle, gesign. r.o., op achterzijde lijst annotatie door de kunstenaar, 20 x 30 cm.
4500-4724 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Geitje
paneel, verso naamsvermelding Willem Maris, 22 x 14 cm.
Stilleven met boeken
doek, gesign. r.o., 55 x 69 cm.
Landschap met molen naast een boerderij
doek, gesign. r.o., 43 x 63 cm.
Landschap met zandafgraving
doek, gesign. gesign. r.o., 45 x 66 cm.
Polderlandschap
doek, 45 x 55 cm.
Hollands landschap
board, gesign. r.o., 30 x 20 cm.
Landschap met schaatsers op een vaart
doek, gesign. r.o., 50 x 60 cm.
Studie van een kat / Interieur met vrouw aan tafel / Auto's op straat
drie tekeningen, gesign., 20 x 20 cm. tot 30 x 35 cm.
Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog.
[map]
Veduta di un Sepolcro fuori di Porta del Popolo
ets, niet ingelijst, 60 x 40 cm.
Veduta del Sito, ov'era l'antico Foro Romano
ets, niet ingelijst, 40 x 60 cm.
Avanzi del tempio detto di Apollo nella Villa Adriana vicino a Tivoli
ets, niet ingelijst, 47 x 62 cm.
Veduta del Tempio, detto della Tosse su la via Tiburtina, un miglio vicino a Tivoli
ets, niet ingelijst, 45 x 57 cm.
watermark double circle and lily
Twee schilderijen met afbeelding van mannen te paard bij een kudde paarden
tweemaal doek, gesign., 60 x 80 cm., lijsten beschadigd
two paintings, signed
Bergmeer
doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 48 x 64 cm.
Figuren bij een huis aan een meer
paneel, gesign. l.o., 20,5 x 26,5 cm.
Portret van een man met baard
paneel, 26 x 20 cm.
Bad Gastein. Hierbij aquarel door Jan den Hengst, San Giminiano
tweemaal aquarel, gesign. l.o., niet ingelijst, 48 x 31 cm. en 40 x 50 cm.
[map]
Sint-Lievensmonstertorete Zierikzee in de sneeuw
maroufle, 40 x 30 cm.
Stilleven met rozen en een porseleinen kop en schotel
board, 45 x 40 cm.
Herder met schapen tussen de bomen
doek, niet ingelijst, gesign. met initialen r.o., 68 x 45 cm.
Twee vrouwen
aquarel en gouache, gesign. r.o., tentoonstelling: Hollandse Aquarellistenkring, Stedelijk Museum Amsterdam, 1949, 56 x 41 cm.
Stilleven. Hierbij diverse kunst.
olieverf op papier, beschadigd, gesign. r.o., 60 x 46 cm.
Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941)
[1+ds]
Scheepswerf
doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 51 x 70 cm.
Landschap bij Sloterdijk in de buurt van Amsterdam
doek, niet ingelijst, gesign. r.o., '46, 40 x 60 cm.
Polderlandschap
doek, 36 x 50 cm.
Gezicht op Venetië
board, 23 x 35 cm.
Drie vrouwen rondom een pan op een vuur buiten
doek, gesign. r.o., 90 x 115 cm.
Bruggetje
ets, gesign. r.o., 13 x 22 cm.
Figuren
houtsnede, 12 x 12 cm.
Stilleven met tulpen in een gemberpot. Hierbij stilleven met roos en glazen bolle vaas.
tweemaal doek, 50 x 60 cm. en 47 x 52 cm.
Balinees meisje
doek, gesign. r.o., '92, 60 x 50 cm.
Balinese vrouw
pastel, gesign. r.o., Bali 1990, 50 x 30 cm.
[ds]
Geldersekade met de Waag, Amsterdam
doek, gesign. 60 x 50 cm.
Havengezicht
doek, gesign. l.o., 52 x 70 cm.
Stilleven met pompoenen en groen glazen fles
doek, gesign. r.o., 100 x 80 cm., lijst beschadigd
Stilleven
doek, 83 x 142 cm.
Pronkstilleven
doek, 56 x 76 cm.
Gesigneerd Jansen, boerderij / Gesigneerd Mauve, kudde schapen/ Ongesigneerd, straatje
allen ca. 15 x 20 cm.
Paard in een stal
paneel, 55 x 70 cm.
Boer op het land
maroufle, gesign. r.o., 85 x 57 cm.
Gezicht op Venetië
doek, 50 x 40 cm.
Boerderij
doek, niet ingelijst, 70 x 80 cm.
Landschap met korenvelden
gemengde techniek op papier op board, 54 x 76 cm.
Strandgezicht door P. Hilgers / W. Nobbe, landschap met bloesemboom. Hierbij vier diverse kunsterken
doek, 30 x 40 cm., doek, beschadigd, 65 x 80 cm.,
[6]