Sluiten
Aantal: [1]
doek, 80 x 105 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o.70 x 50 cm.
Aantal: [2]
tweemaal doek, ca. 60 x 50 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., Laren, 1905, 50 x 70 cm.
Aantal: [2]
pastel, 1913, 46 x 38 cm. en doek, 20 x 25 cm.
Aantal: [1]
doek, 40 x 60 cm.
Aantal: [1]
paneel, 25 x 32 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 30 x 40 cm.
Aantal: [2]
doek, 50 x 60 cm. en boek, 30 x 35 cm.
Aantal: [1]
houtskool, 40 x 24 cm.
Aantal:
aquarel, gesign. r.o., 25 x 31 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 50 x 40 cm.
Aantal: [1]
pastel, gesign. r.o., 69 x 49 cm.
Aantal: [1]
aquarel, verkleurd, gesign. r.o., 46 x 64 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 38 x 46 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 35 x 46 cm.
Aantal: [1]
doek, ongesign. 98 x 66 cm.
Aantal: [1]
ets, gesign., r.o., 11 x 9 cm.
Aantal: [1]
20 x 30 cm. tot 80 x 60 cm.
Aantal: [1]
board, 23 x 29 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesign. r.o., 12 x 22 cm.
Aantal: [3]
Aantal: [1]
doek, 80 x 60 cm.
Aantal: [1]
paneel, 25 x 35 cm.