Sluiten6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Gzicht op de Prinsengracht, hoek Brouwersgracht
pastel, 2012, 79 x 98 cm.
6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Bloemstilleven
board, gesign. r.o., 37 x 30 cm.
Haven van Antwerpen
board, gesign. l.o., '28, 63 x 68 cm.
Uitgestrekt landschap
board, gesign. r.o., 40 x 50 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Uitgestrekt landschap
board, gesign. l.o., 40 x 50 cm.
Delftse Poort, Rotterdam met de Laurenskerk op de achtergrond. Hierbij doek door L. Mertens
board, gesign. l.o., 40 x 80 cm. en doek, 40 x 60 cm.
Haven van Rotterdam
doek, gesign. r.o., 50 x 70 cm.
Stilleven met petunia's in een vaas
doek, gesign. r.o., 55 x 44 cm.
Duinen bij Groet
doek, gesign. r.o., niet ingelijst, 50 x 80 cm.
Polderlandschap met koeien langs de waterkant
doek, 30 x 40 cm.
Mediterraans kustgezicht
doek, gesign. l.o., 24 x 30 cm.
Rotterdam
Vrouw met geit in een tuin
doek, 67 x 51 cm.
Bloemen in een gemberpot
doek, gesign., r.o., 58 x 40 cm.
Stilleven met chrysanten
doek, gesign. l.o., 60 x 80 cm.
Zonnebloemen in een glazen vaas
doek, gesign. l.o., 80 x 60 cm.
Vrouw bij een waterput naast een boerderij
doek, 50 x 70 cm.
Stadsgezicht Den Bosch
Stadsgezicht
board, 30 x 44 cm.
Op zwenkwieltjes
Op zwenkwieltjes
Portret van een non
Kinderen bij een watermolen
aquarel, gesign. .o., 26 x 38 cm.
De slager
board, niet ingelijst, beschadigingen, 26 x 20 cm.
Portret van een jonge vrouw
board, 38 x 27 cm.
Landschap
maroufle, 58 x 64 cm.
[ds]
Dorpje, Cote d'Azur
doek, gesign. r.o., 60 x 46 cm.
Atelier van een kunstenaar
[ds]
[vds]
Bouwplaats
paneel, 30 x 40 cm.
[ds]
Laantje. Hierbij schilderij, figuren en hutten, Afrika