Sluiten4500-4724 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Hollands landschap met zeilboot in een sloot
maroufle, gesign. l.o. (signatuur mogelijk aangezet), Deil, juli 1883, 33 x 48 cm.
4500-4724 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Figuren voor een huis aan een riviertje
paneel, 17 x 27 cm.
Uitgestrekt landschap met herders bij een poel
doek, niet ingelijst, beschadigingen, 56 x 92 cm.
Merel
inkt en aquarel, 17,5 x 21 cm.
Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941)
[map]
Landschap met boerderij
doek, gesign. r.o., 38 x 52 cm.
Uitgestrekt heuvellandschap met figuren op een pad
doek, gesign. C.F.L. r.o., 1840, 36 x 50 cm.
Het sterfbed van Maria
inkt en gewassen inkt, vouw en schade aan papier, 46 x 39 cm.
Uitgestrekt landschap met rustende herderin
doek, 55 x 65 cm.
Figuren in een legerkamp
doek, niet ineglijst, 62 x 48 cm.
Christus
paneel, 26 x 24 cm.
Rivierlandschap
aquarel, gesign. l.o., aug. 1809, 40 x 70 cm.
Portret van een dame
doek, 75 x 60 cm.
Herberginterieur met figuren
tekening, niet ingelijst, 16 x 20 cm.
Canal Grande, Venezia
paneel, 15 x 25 cm.
Perseus en Andromeda / Hebzucht
twee gravures, , kleine beschadigingen aan papier, 27 x 37 cm. en 32 x 17 cm.
[map]
two engravings, Perseus and Andromeda / Greed, small damages to the paper
Kerkje
potlood en aquarel, gesign. r.o., papiet beschadigd, 18 x 11 cm.
Driemaster bij een haven
inkt en aquarel, gesign. r.o., verkleurd en beschadiging aan papier, 26 x 37 cm.
Kerkinterieur met figuren
paneel, gesign. r.o., 32 x 23 cm.
Collectie van ca. 70 studietekeningen
tekeningen, ongesign., sommige met annotaties, 15 x 20 cm. tot 40 x 30 cm.
[map]
Bloemen in een tuinvaas
doek, 75 x 63 cm.
Portret van Pauline van Würtemburg. Zij was dochter van koning Willem II van Württemberg en Maria van Waldeck-Pyrmont. Zij was een nicht van de Nederlandse koningin Emma.
doek, niet ingelijst, beschadigd, 117 x 90 cm.
Figuren bij een poort
inkttekening, 15 x 14 cm.
Boer met koeien bij een dorp aan een kust
inkt en aquarel, 17 x 22 cm.
Ruiter op een slagveld
inkttekening, papier beschadigd aan de randen, ongesign., 46 x 58 cm.
Moeder met kind in een tuin
gewassen inkttekening, niet ingelijst, 28 x 35 cm.
Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog.
Twee jachthonden
doek, gesign. l.o., 26 x 35 cm.
De vrolijke drinker
paneel, gesign. l.o., '89, 24 x 18,5 cm.
Portert van dame met kanten kraag.
doek, 75 x 60 cm.
Portret van een heer / portret van een dame
tweemaal pastel, lijst beschadigd, 31 x 25 cm.
Stilleven met appels
doek, beschadigingen aan de verf, 40 x 88 cm.
'In gebed'
doek, gesign. r.o., beschadigingen aan de verf, 134 x 102 cm.
Heilige
doek, 46 x 35 cm.
Figuren bij een huis aan een bevroren vaart met schaatsers
inkttekening, verkleurd, gesign. l.o., 19 x 26 cm.
Canale Grande
doek, 65 x 35 cm.
Boten op de werf
doek, 30 x 40 cm.
Rustende kudde schapen. Hierbij Franse school, twee tekeningen
inkttekening, niet ingelijst, gesign. r.o., 1861, 26 x 36 cm. en twee tekeningen, 13 x 22 cm.
[map]
Mozes vernietigt de tafelen der Wet
ets en aquatint, 27 x 27 cm.
Uitgestrekt landschap met vrouw op een pad bij een molen
doek, beschadigd, 45 x 58 cm.
Vee bij een boom
doek, 30 x 40 cm.
Landschap met boerderijen
doek, gesign. verso, Anvers, 40 x 60 cm.
Portret van een heer, naar J. Weber
doek, lijst met beschadigingen, 62 x 52 cm.
Portret van jkvr. Maria J.F.W.J. van der Renne (1825)
pastel, gesign. l.o., 1825, 60 x 46 cm.
Portret van jkvr. Maria J.F.W.J. Michiels van Kesenich - Van der Renne (1852)
doek, ongesign., 100 x 80 cm.
Portret van een heer
pastel, gesign. r.o., 1850, 56 x 46 cm.
Vrouw in interieur met boek en katten
paneel, gesign. l.o., '89, 30 x 23 cm.
Rivier met molens, mogelijk bij de Zaagpoort, Amsterdam
paneel, niet ingelijst, 12 x 19,5 cm.
Bloemstilleven
doek, gesign. r.o., 70 x 55 cm.
oil on canvas, signed lower right