Sluiten1400-1544 - Een selectie uit Dr. Nasrs Wunderkammer
Hierbij Mali, Dogon gepolijste marmer met calciet armband.
h. 24,5 / diam. 15 en 10,5 cm.
1400-1544 - Een selectie uit Dr. Nasrs Wunderkammer
in kunststof omlijsting.
h. 8,5 cm. b 13,5 cm.
in twee verdelingen. De bovenkast met twee deuren en twee glazen schuifdeuren. De onderkast met drie laden en drie deuren.
br. 145, h. 169, d. 42,5 cm
met goudopsnee.
h x b: 31 x 22 cm. (max)
[4]
met goudopsnee.
h x b: 29 x 24 cm. (max)
[4]
vier 'spijkerbollen, een 'eikelvaasje' en drie asbakken waarvan één vermoedelijk niet Leerdam.
h. 4 - 9 cm.
[8]
bestaande uit twee vazen en een jardiniere, gedecoreerd met fleur de lis. (bovenrand hoge vazen met kleine restauraties)
h. 18 - 32 cm.
hierbij roze glazen likeurstel circa 1935, fotocarousel en een Duitse tafelklok.
[10]
beide met hoogreliëf florale voorstellingen, vermoedelijk Frankrijk. Eén gemerkt 'Foreign'.
diam. 19 - 27 cm.
h. 25 cm. b. 48 cm. 23 cm.
in twee verdelingen. De bovenkast met twee deuren en twee schuifdeuren, waarvan één glazen. De onderkast met twee deuren en drie laden. Geen sleutels. Stukjes fineer ontbreken
br. 205,5, h. 155, d. 47,5 cm
w.b. foto's van atoombom proeven nabij Las Vegas en verwoestingen in London. Hierbij twee foto's van executie en twee ingelijste foto's van gebombardeerde Kathedraal van Reims, W.O. 1.
[map + 2]
Met name afbeeldingen van steden en landschappen. Hierbij Photochrom op glas 'Anvers, Grande Place', in mahoniehouten lijst.
[map + 1]
w.o. Photochroom foto van Napels.
h. 19,5 cm, b. 25,5 cm
[7]
Onderzijde met titel, in wit passe-partout.
h. 18,5 cm, b. 24,5 cm
Voorstellende gezelschap van acht heren. Rechts onder gesigneerd.
h. 30,1 cm, b. 22,5 cm
'Arabe d'Alger' in passe-partout.
h. 26,5 cm, b. 18,5 cm
[5]
'Portrait de Femme', in passe-partout.
h. 13,3 cm, b. 9,9 cm
'Famille de Bédouins sous la tente'.
h. 9,4 cm, b. 13,9 cm
'Femme de profil', in passe-partout.
h. 13 cm, b. 9 cm
'Femme Arabe en Voyage', in passe-partout.
h. 9,4 cm, b. 13,9 cm
w.o: Darwin, Zola, Tolstoj en Rubinstein. Hierbij twee foto's van staalgravures Dostojevski en diverse Russische fotoansichtkaarten met acteurs en operazangers.
[mapje]
h. 25,3 cm, b. 20,2 cm
Hierbij stadsgezichten en religieus.
[mapje]
'Met lichaam beschilderd door Simon Posthumus'. Atelierstempels Cor Jaring Javastraat 108, Amsterdam.
h. 25,3 cm, b. 20,2 cm
Met preeg stempel en signatuur.
blad h. 29,7 cm, b. 21 cm
Editie 1/20. gesigneerd. Met atelier stempel.
blad h. 19,9 cm, b. 25,1 cm
Gesigneerd, editie 02/30.
blad h. 30 cm, b. 20 cm
o.a. door Bertani, Cremona. Hierbij foto van grafsteen.
h. 9,2 - 13 cm, b. 5,5 - 17 cm
[5 in map]
w.b. portretten en Argentinië groepsportret in boomgaard.
[map]
'Coitus a Tergo'. Genummerd 518/6.
h. 15 cm, b. 10,5 cm
h. 17 cm, b. 25,5 cm
Portretten, o.a. door Rembtrandt, Odessa.
[mapje]
Portret van John Paterson en toekomstige telefoon palen.
Portertten.
h. 8 - 12,5 cm, b. 5 - 9 cm
[4]
o.a. Gina Campelli, Diana Micelli, Luciano Pavarrotti en Luigi Lega. Hierbij twee zwart wit foto's met annotaties.
[map]
w.b. Amsterdam N.Z. Voorburgwal. Hierbij nadruk van Luchtballon uit de archieven van Alinari, Firenze.
[map]
o.a. portretten en familieportretten. Hierbij diverse fotoansichtkaarten
[zkj]
w.o. carte de visites en album foto's.
[zkj]
Uit The Genera of British Moths. Handgekleurd en met verklaringen.
[map]
o.a. vogels en vissen. UIt Tiere der Welt en A history of the Earth and Animated Nature.
[map]
Hand gekleurd, een aantal met gom opgehoogd. Een aantal in zwarte passe-partouts.
[map]
Uitgave J. Sowerby. Hierbij diverse gelithografeerde prenten van bomen en palmen.
[map]
Uit Meyers' Konversationslexikon en Brockhaus Enzyklopädie.
[map]
o.a. uit Meyers' Konversationslexikon.
[map]
o.a. uIt Haeckel, Kunstformen der Natur.
[map]
o.a. uit Martinet's Histoire Naturelle.
[5 in map]
De Val van Phaeton - ca 1590, Goltius: Diana ontdekt de zwangerschap van Callisto - ca. 1590, J.Mynde (ca 1740-1770) - A plan of the city of Babylon, circa 1760. En andere prenten w.o. a Malabar Shewing tricks with serpents.
[map]