Sluiten
Aantal: [1]
gravure, 24 x 32 cm.
Aantal: [1]
inkttekening, vouwen in het papier, gesign. l.o., 30 x 36 cm.
Aantal: [1]
aquarel, gesign. l.o., '93, 42 x 22 cm.
Aantal: [2]
doek, 20 x 35 cm. en board, 27 x 35 cm.
Aantal: [1]
doek, 40 x 32 cm.
Aantal: [1]
tweemaal gravure, 40 x 50 cm.
Aantal: [1]
twee aquarellen, 23 x 29 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 60 x 50 cm.
Aantal: [2]
tweemaal aquarel, 30 x 25 cm.
Aantal: [1]
doek, ongesign., 24 x 30 cm.
Aantal: [1]
doek, 30 x 40 cm.
Aantal: [2]
paneel, 15 x 20 cm. en gravure, 28 x 19 cm.
Aantal: [1]
doek, diameter 11 cm.
Aantal: [1]
houtskool, pastel en aquarel, gesign. l.o., 43 x 60 cm.
Aantal: [1]
doek, 33 x 40 cm.
Aantal: [map]
twaalf etsen in passepartout, 13 x 17 cm.
Aantal: [map]
Aantal: [1]
inkt en aquarel, gesign., '47, 24 x 19 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesign. r.o., lijst beschadigd, 1869, 54 x 72 cm.
Aantal: [1]
houtsnede, 29 x 19 cm.
Aantal: [1]
paneel, 24 x 27 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 30 x 46 cm.
Aantal: [1]
aquarel, 50 x 68 cm.
Aantal: [2]
ets, gesign., 1913, 25 x 20 cm. en ets, gesign., 1915-19, 16 x 20 cm.
Aantal: [1]
ets, gesign. l.o., 1920, 50 x 65 cm.
Aantal: [1]
inkttekening, gesign. l.o., 1908, 32 x 32 cm.
Aantal: [vds]
Aantal: [1]
litho. gesign. r.o., 88/100, 28 x 21 cm.
Aantal: [1]
litho.graph, 1897,
Aantal: [1]
ets, gesign. r.o., XXVI, 27 x 17 cm.
Aantal: [1]
pastel en gouache, gesign. l.o., 29 x 39 cm.
Aantal: [1]
ets, gesign. r.o. (signatuur mogelijk later toegevoegd), 30 x 23 cm.
Aantal: [1]
aquarel en gouache, ongesign., 38 x 24,5 cm.
Aantal: [1]
houtskool, gesign. l.o., 25 x 36 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. r.o., 1913, 45 x 65 cm.
Aantal: [1]
litho, gesign. r.o., 1918, 1/10, 70 x 56 cm.
Aantal: [3]
drie tekeningen, gesign., 21 x 15 cm, 21
Aantal: [1]
doek, 120 x 90 cm.
Aantal: [1]
ets, gesign. l.o., 1919, 50 x 60 cm.
Aantal: [1]
litho, gesign op de steen r.b. en gesign. in inkt r.b., 1912, 49 x 37 cm.
Aantal: [1]
aquarel en pastel, 25,5 x 33 cm.
Aantal: [1]
inkt en aquarel, gesign. r.o., '61, 29 x 50 cm.
Aantal: [2]
ets, gesign. r.o., 12/9, '19, 19 x 14 cm. en tekening, gesign. r.o., 28 x 36 cm.
Aantal: [4]
kleurenets, gesign. r.o., 40 x 70 cm., kleurenets, gesign., 45 x 30 cm.
Aantal: [1]
litho. gesign. r.o., 45 x 30 cm.
Aantal: [map]
houstkool en pastel, papier beschadigd, gesign. r.o., gedateerd 1901, met atelierstempel, 38 x 25 cm.