Sluiten
Aantal: [1]
houtskool en pastel, gesign. r.o., 57 x 70 cm.
Aantal: [map]
inkt op papier, ongesigneerd, 1 blad 35 x 28 cm., 4 bladen ca. 5 x 27 cm. tot 8 x 30 cm., samen in 2 passe-partouts
Aantal: [map]
vijf litho's, deels gesign. op de steen, allen ca. 35 x 25 cm.
Aantal: [2]
tweemaal inkttekening, gesign., 45 x 11 cm. en 32 x 18 cm.
Aantal: [1]
potlood, gesign. r.o., 11,5 x 17 cm.
Aantal: [1]
potlood, gesign. r.o., '26, 20 x 28,5 cm.
Aantal: [1]
houtskool, gesign. l.o., 1924, 40 x 33 cm.
Aantal: [1]
inkt en aquarel, ongesign., 55 x 44 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 30 x 43 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., niet ingelijst, erg vuil door roetaanslag, 61 x 50 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., niet ingelijst, erg vuil door roetaanslag, beschadigingen aan de verf, 61 x 50 cm.
Aantal: [1]
aquarel, gesign. r.o., 1934, 25 x 44 cm.
Aantal: [2]
twee etsen, éénmaal handgesigneerd, 25 x 40 cm. en 20 x 58 cm.
Aantal: [1]
litho, gesign. r.o., 1961, 34 x 24 cm.
Aantal: [1]
doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 1920, 40 x 30 cm.
Aantal: [vds]
Aantal: [1]
board, gesign. l.b., gedateerd '18, 33,5 x 25,5 cm.
Aantal: [1]
doek, 70 x 60 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 50 x 65 cm.
Aantal: [1]
maroufle, gesign. l.o., 25 x 17 cm.
Aantal: [1]
maroufle, gesign. r.o., 20 x 23 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. r.o., niet ingelijst, 24,5 x 20 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 1954, 60 x 50 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesign. r.o., 40 x 50 cm.
Aantal: [1]
Aantal: [1]
doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 45 x 31 cm.
Aantal: [1]
doek, 42 x 49 cm.
Aantal: [1]
doek, niet ingelijst, 71 x 58 cm.
Aantal: [1]
doek, 55 x 63 cm.
Aantal: [1]
board, ongesign., 40 x 30 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 30 x 50 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 65 x 80 cm.
Aantal: [map]
aquarel, gesign., 18 x 13 cm.
Aantal: [1]
maroufle, gesign. r.o., 30 x 37 cm.
Aantal:
Aantal: [1]
doek, niet ingelijst, 50 x 70 cm.
Aantal: [1]
doek, 59 x 51 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 40 x 70 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign., 19 x 37 cm.
Aantal: [1]
doek, onduidelijk gesign., 90 x 60 cm.
Aantal: [1]
doek, niet ingelijst, 57 x 47 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. r.o., 40 x 30 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign., r.o., 40 x 50 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. l.o., 20 x 25 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesign. l.o., '89, 30 x 23 cm.
Aantal: [1]
board, 13 x 17 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. r.o., 30 x 40 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. r.o., 40 x 50 cm.