Sluiten
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 1956, 33 x 42 cm.
Aantal: [1]
potlood, gesign.r.o., 1958, 53 x 36 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o. (signatuur aangezet), 42 x 58 cm.
Aantal: [1]
maroufle, ongesigneerd, 40 x 30 cm.
Aantal: [1]
potlood, gesign. l.o., 1958, 53 x 35,5 cm.
Aantal: [1]
houtskool, pastel en gouache, gesign. l.o., '35, 50 x 38 cm.
Aantal: [1]
krijt en aquarel, gesign. r.o., 1936, litt.: Catalogus Martin Monnickendam, p. 848, 37 x 25 cm.
Aantal: [1]
aquarel, gesign. r.o., 1927, kleine beschadigingen aan het papier, herkomst: familie van de kunstenaar, 66 x 97 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. l.o., 1938, 38 x 47 cm.
Aantal: [1]
houtskool, gesign. l.o., 54 x 49 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 1949, 50 x 70 cm.
Aantal: [1]
maroufle, gesign. r.o., 35 x 53 cm.
Aantal: [2]
twee handgekleurde prints, 47 x 75 cm.
Aantal: [1]
paneel, 27 x 20 cm.
Aantal: [1]
maroufle, 26 x 32 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 75 x 63 cm.
Aantal: [1]
pastel, gemonogrameerd r.o., 46 x 46 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 62 x 94 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesign. l.o., 1791, 36 x 54 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. r.o., 20,5 x 15,5 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. r.o., 18,5 x 14,5 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. r.o., 14 x 14,5 cm.
Aantal: [1]
olieverf op doek, 50 x 60 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., verso signatuur en titel, 80 x 68 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesign. r.o., 36 x 52 cm.
Aantal: [1]
doek, niet ingelijst, 70 x 60 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 50 x 70 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 35 x 40 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesign. l.o., 1876, 44 x 29 cm., lijst beschadigd
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 95 x 65 cm.
Aantal: [1]
aquarel, ongesigneerd, 65 x 50 cm.
Aantal: [1]
aquarel en gouache, gesign. l.o., 50 x 56 cm.
Aantal: [1]
doek, ongesigneerd, herk.: ex. collectie Kramer, Den Haag, veiling Mak van Waay, 1 mei 1973, lot 1059, 85 x 70 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesign r.o., 24 x 24 cm. tentoonstelling: Uit de collectie Hoogendijk (schilderijen, tekeningen en grafiek). 'Van Roelofs tot Van der Zweep.' Tentoonstelling Centraal Museum, Utrecht Projectkamer 1, 19 maart t/m 16 mei 2005
Aantal: [1]
doek,kleine beschadigingen aan de verf, gesign. l.o., 45 x 33 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., verso titel en datering 1939, 60 x 74 cm.
Aantal: [1]
paneel, gesign. r.b., '45, 19,5 x 23,5 cm.
Aantal: [1]
doek, gesigneerd rechtsonder W, 1943, op het spieraam bevindt zich de stempel van de leverancier van Wilhelmina's Engelse schildersmaterialen, 20 x 25,5 cm.
Aantal: [1]
paneel, 50 x 63 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 30 x 40 cm.
Aantal: [1]
watercolour, signed lower right, 36,5 x 24,5 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. r.b., '47, 60 x 50 cm.
Aantal: [1]
paneel, ongesign., 26 x 33 cm.
Aantal: [1]
aquarel, gesign. l.b., 1960, herk. Christie's Amsterdam, 2 september 1997, 47 x 53 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 43 x 55 cm.