Sluiten
Aantal: [1]
doek, gesign. r.b., '95, 90 x 100 cm.
Aantal: [1]
ets, gesign. r.o., 18/30, 50 x 50 cm.
Aantal: [1]
gemengde techniek op papier, gesign. r.o., '76, 78 x 100 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. verso, '98, 23 x 62 cm.
Aantal:
litho, gesign. r.o., 1994, 44/100, 80 x 62 cm.
Aantal: [1]
inkt, aquarel en gouache, gesign. r.o., 44 x 24 cm.
Aantal: [1]
offset lithograph, gesign. l.o., 1993, 51/60, 65 x 50 cm.
Aantal: [1]
Aantal: [map]
litho, gesign., volledige blad 64 x 46 cm.
Aantal: [1]
litho, gesign., volledige blad 50 x 66 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.b., 'Wien, 1985, 120 x 100 cm.
Aantal: [1]
aquarel en gouache, mogelijk verso gesign., 73 x 53 cm.
Aantal: [1]
tekening, 50 x 65 cm.
Aantal: [1]
litho, gesign. r.o., '90, X/XXX, 65 x 80 cm.
Aantal: [1]
doek, niet ingelijst, verso gesign., april '82, 30 x 30 cm.
Aantal: [1]
canvas, unframed, 50 x 50 cm. Signed and dated on the reverse: I. bressan, 1988
Aantal: [1]
doek, verso gesign., Caracas '05, 100 x 80 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. verso, 6.94, 40 x 30 cm.
Aantal: [1]
colour silkscreen, signed lower left, 17/30, 76 x 56 cm.
Aantal: [1]
Aantal: [2]
podlood en aquarel, verso gesign., 1991, 62 x 48 cm. / gemengde techniek op papier, gesign. r.o., 1991, 10/22, 50 x 65 cm.
Aantal: [map]
ets, gesign. r.o., 35 x 27 cm. formaat hele blad 75 x 55 cm.
Aantal: [4]
4 x mixed media on board, signed, unframed, 15 x 15 cm.
Aantal: [map]
ste, gesign. r.o., 35 x 26 cm. formaat hele blad 75 x 56 cm.
Aantal: [1]
doek, gedateerd 2-7.83, ongesign., 35 x 30 cm.
Aantal: [1]
pastel en gouache, gesign. r.o., '59, 20 x 27 cm.
Aantal: [1]
doek, kleine beschadiging, ongesign., 40 x 30 cm.
Aantal: [1]
gemengde techniek op papier, herkomst: Galerie Hüsstege, 's-Hertogenbosch, gesign. m.o., '89, 59 x 48 cm.
Aantal: [1]
ink, enemal and xerox on paper, signed lower right, '93, 43 x 28 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., verso gesign., 1999, 36 x 28 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. r.o., 1989, herkomst: Kunsthandel M.L. de Boer, 92 x 122 cm.
Aantal: [1]
tekening, gesign. m.o., '62, 33 x 25 cm.
Aantal: [1]
11 maal druk in map, gesigneerd, 1991, 23-100,
Aantal:
oil on canvas, signed lower right, verso title and signature, 1981, 50 x 50 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., verso titel, 1959, 80 x 60 cm.
Aantal: [3]
paneel, gesign., 65 x 50 cm. / board, gesign. en board, gesign., 20 x 24 cm.
Aantal: [1]
doek, ongesign., 40 x 30 cm.
Aantal: [1]
potlood, aquarel en gouache, '51, 33 x 40 cm.
Aantal: [3]
tweemaal gouache, 29 x 29 cm. en serie van 6 werken, samen ingelijst, 20 x 20 cm. p. stuk
Aantal: [1]
aquarel, gesign. r.m.,72, herkomst: Galerie Siau, Amsterdam, diam. 17 cm.
Aantal: [1]
kleurenets, gesign. r.o., 170/190, 16 x 19 cm.
Aantal: [1]
gouache, gesign. l.o., 1973, 70 x 83 cm.
Aantal: [1]
gelatin silver print, gesign. r.o., 1997, met annotatie 'for Lex', 30 x 30 cm.
Aantal: [map]
Aantal: [1]
doek, gesign. l.b., '84, 55 x 40 cm.
Aantal: [1]
doek, ongesign., niet ingelijst, 145 x 95 cm.
Aantal: [1]
doek, niet ingelijst, gesign. verso, 50 x 50 cm.
Aantal: [1]
gemengde techniek op board, verso etiket met signatuur, 82 x 62 cm.