Sluiten
Aantal: [1]
aquarel en gouache, 29 x 39 cm.
Aantal: [1]
foto, verso gesign., nr. 20, II/III, 51 x 76 cm.
Aantal: [1]
board, 29 x 35 cm.
Aantal:
26 x 26 cm. (frame 60 x 60 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. r.o., '86, 15 x 30 cm.
Aantal: [2]
doek, gesign. l.o., 1981, 30 x 40 cm. en board, gesign., 45 x 45 cm.
Aantal: [1]
oek, gesign., 1990, 80 x 100 cm.
Aantal: [1]
houtdruk, gesign. m.o., 57/60, 40 x 56 cm.
Aantal: [2]
doek, gesign. r.o., 95 x 110 cm. en doek, ongesign., 50 x 60 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., verso titel en signatuur, 29 x 36 cm.
Aantal: [map]
acryl op papier, niet ingelijst, gesign. l.o., 1999, 59 x 41 cm.
Aantal: [1]
terracotta, signed, high 35 cm., width 37 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. verso, '86, 40 x 46 cm.
Aantal: [map]
11 etsen, handgekleurd, in map, 1965, genummerd III/III, 50 x 40 cm.
Aantal: [1]
seriegrafie, verso stempel, 50 x 62 cm.
Aantal: [1]
inkt op krantenpapier, 38 x 40 cm.
Aantal: [7]
zeven foto's, verso gesign., ca. 20 x 15 cm.
Aantal: [map]
litho, gesign. r.o., e.a., 65 x 48 cm.
Aantal: [1]
doek, verso lijst signatuur, 35 x 23 cm. (incl. frame 60 x 43 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. l.o., 58 x 72 cm.
Aantal: [1]
litho (poster), 75 x 50 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.b., '66, 60 x 80 cm.
Aantal: [1]
doek, verso gesign., 130 x 97 cm.
Aantal: [1]
foto, 48 x 50 cm.
Aantal: [1]
litho, gesign. l.o., 7/100, 74 x 59 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 100 x 80 cm.
Aantal: [map]
map, gesign., 70 x 50 cm.
Aantal: [4]
allen ca. 50 x 40 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., herk. Kunsthandel Borzo, 1989, 91 x 107 cm.
Aantal: [1]
foto, ongesign., 56 x 45 cm
Aantal: [1]
litho, gesign. r.o., 1987, 56/100, 40 x 30 cm.
Aantal: [1]
Aantal: [1]
oil on canvas, signed lower right, 40 x 50 cm.
Aantal: [1]
litho, gesign. m.o., '72, 8/100, 75 x 55 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. r.o., verso etiket, 1996, 36 x 55 cm.
Aantal: [1]
litho, gesign. r.o., E/A/. '79, 50 x 63 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., '84, 55 x 45 cm.
Aantal: [1]
doek op cardboard, niet ingelijst, gesign., 45 x 42 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., '67, 40 x 60 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. r.o., 18 x 25 cm.
Aantal: [1]
gemengde techniek op board, gesign. r.o., 1980, 79 x 37 cm.
Aantal: [3]
drie litho's, gesign., ca. 50 x 40 cm.
Aantal: [map]
Aantal: [1]
collage, inkt en gouache, gesign. m.o., 50 x 40 cm.
Aantal: [1]
pigment print, signed on the back of the frame, 2001, 7/10, full sheet size 38x 35 cm.