Sluiten
Aantal: [1]
50 x 50 cm
Aantal: [1]
37 x 40 cm.
Aantal: [1+map]
litho, gesign., 40 x 30 cm. en map
Aantal: [2]
casette met 20 etsen, gesigneerd
Aantal: [1]
board, resten signatuur linksonder, 1960, 24 x 33 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. verso, '62, 55 x 80 cm.
Aantal: [1]
zeefdruk, gesign. E.A., 1965, 58,5 x 92 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 41 x 31 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., '71, 40 x 50 cm.
Aantal: [2]
tweemaal aquarel, gesign., '76, 18 x 24 cm. en gesign., '60, 22 x 33 cm.
Aantal: [vds]
Aantal: [2]
vier foto's, ongesign. (?), 35 x 23 cm.
Aantal: [1]
C-print, verso gesign., 4/15, '99, 34 x 49 cm.
Aantal: [1]
9 tekeningen, gesigneerd en gedateerd 17.5.88,
Aantal: [1]
litho, gesign. r.o., 22/25, volledige blad 35 x 25 cm.
Aantal: [map]
litho, gesign., 23/30, 1992, 80 x 60 cm.
Aantal: [3]
driemaal zeefdruk, gesigneerd, 34 x 34 cm.
Aantal: [map]
litho, gesign., 2/75, 1985, 60 x 60 cm.
Aantal: [2]
tweemaal doek, één niet ingelijst, één gesign, ander met atelierstempel, 50 x 60 cm. en 40 x 50 cm.
Aantal: [map]
litho, gesign., 35/40, 63 x 82 cm.
Aantal: [1]
aquarel, 1988
Aantal: [1]
ets, gesign. r.o., 49/100, volledige blad 60 x 76 cm.
Aantal: [1]
litho, gesign. r.o., '99, 66 x 52 cm.
Aantal: [map]
Aantal: [1]
gouache, 19 x 29 cm.
Aantal: [1]
ets, gesign. m.o., 1985, 44 x 33 cm.
Aantal: [2]
doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 2000, 36 x 45 cm. en object, gesign., 40 x 47 x 10 cm.
Aantal: [2]
tweemaal aquarel, gesign., 30 x 40 cm.
Aantal: [1]
doek, 20 x 26 cm.
Aantal: [1]
C-print, gesigneerd op etiket op achterzijde van de lijst, 24/60, 18 x 23 cm.
Aantal: [1]
board, 50 x 60 cm.
Aantal: [2]
aquarel, gesign. r.o., 48 x 68 cm. / aquarel, niet ingelijst, gesign., 65 x 48 cm.
Aantal: [1]
doek, 70 x 60 cm.
Aantal: [map]
acryl op canvaspapier, gesign., 38,5 x 38,5 cm.
Aantal: [1]
ëts, gesign. r.o., 40 x 50 cm.
Aantal: [3]
drie etsen, gesign., 17 x 15 cm.
Aantal: [map]
ets, gesign. r.o., 5/35, 50 x 70 cm. volledige blad 70 x 90 cm.
Aantal: [3]
papier, gesign., 20 x 35 x 35 cm. en board, verso gesign. 1983, 50 x 66 cm. en board, verso gesign., 43 x 46 cm.