Sluiten
Aantal: [2]
tweemaal ets, gesign., 40 x 40 cm. en 40 x 60 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. verso titel, 1965, 60 x 80 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. l.o., 2014, 50 x 60 cm.
Aantal: [map]
Aantal: [1]
houtskool en aquarel, gesign. r.o., '71, 21 x 28 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., '85, 60 x 50 cm.
Aantal: [1]
doek, 45 x 60 cm.
Aantal: [2]
tweemaal, gesign. r.o., '81, 47 x 65 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 60 x 77 cm.
Aantal: [1]
houtskool, gouache en aquarel, 30 x 40 cm.
Aantal: [1]
foto, gesigneerd en gedateerd rechtsonder, linksonder annotatie 'voor Miep', signatuur en annotatie vervaagd, 26 x 23 cm.
Aantal: [1]
print, 20 x 20 cm.
Aantal: [1]
gemengde techniek op papier, gesign. r.o., Tentoongesteld: Gemeentemuseum De Wieger, Deurne, 13 mei-18 juni 1978 (breuk in glas), 59 x 45 cm
Aantal: [3]
allen ca. 20 x 20 cm.
Aantal: [1]
gemengde techniek op board, verso gesign., 1989, 81 x 61 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. r.o., 79 x 97 cm.
Aantal: [1]
pastel en aquarel, gesign. l.o., 1973, 65 x 51 cm.
Aantal: [1]
litho, gesign. r.o., '97, 10/25, 75 x 52 cm.
Aantal: [1]
board, 30 x 40 cm.
Aantal: [2]
aquarel, 45 x 70 cm. en litho, gesign., 35 x 25 cm.
Aantal: [1]
gemengde techniek op board, ongesign., 96 x 122 cm.
Aantal: [1]
board, gesign., 108 x 62 cm.
Aantal: [1]
glicee, gesign., 13/30, 50 x 47 cm.
Aantal: [1]
litho, ongesign., 30 x 47 cm.
Aantal: [1]
pastel en aquarel, gesign. l.o., 1974, 64 x 50 cm.
Aantal: [2]
tweemaal doek, niet ingelijst, 45 x 45 cm.
Aantal: [1]
doek, ongesign., 30 x 40 cm.
Aantal: [1]
pen op twee vellen papier, gesign., 1974, elk vel 21 x 30 cm. (vochtschade)
Aantal: [1]
doek, gesign. l.b., '67, 110 x 110 cm.
Aantal: [1]
ets, gesign. r.o., 31/50, 18 x 13 cm.
Aantal: [12]
Aantal: [1]
pastel, gesign., 20 x 15 cm.
Aantal: [1]
kleurenprint, gesign. r.o., e.a., 1985, 28 x 40 cm.
Aantal: [1]
tweemaal ets, gesign., 20 x 30 cm.
Aantal: [1]
board, niet ingelijst, 65 x 50 cm.
Aantal: [3]
allen ca. 30 x 40 cm.
Aantal: [1]
ets, ongesign., genummerd 23/62, 88 x 76 cm.
Aantal: [1]
zeefdruk, gesign., volledig blad 70 x 100 cm.
Aantal: [ds]
Aantal: [1]
tekening, gesign. r.o., 1997, 15 x 17 cm.
Aantal: [2]
tweemaal zeefdruk, gesigneerd, 34 x 34 cm. en 55 x 55 cm.
Aantal: [1]
tempera gesign. m.o., '74, verso titel, 50 x 72 cm.
Aantal: [3]
14 x 20 cm., 14 x 12 cm. en 26 x 26 cm.
Aantal: [1]
aquarel en pastel, gesign. m.o., 40 x 53 cm.
Aantal: [1]
board, ongesign. 75 x 75 cm.