Sluiten
Aantal: [3]
drie tekeningen, ongesigneerd?, ca. 30 x 30 cm.
Aantal: [1]
c-print, verso gesign., 1997, 15 x 13 cm.
Aantal: [1
doek, gesign. r.o., '47, 50 x 65 cm.
Aantal: [1]
gemengde techniek op doek, 40 x 30 cm.
Aantal: [2]
zeefdruk, gesign., 30 x 60 cm. en ets, '89, 65 x 45 cm.
Aantal: [1]
litho, gesign. op de plaat, 24 x 31 cm.
Aantal: [1]
potlood, gesign. l.o., 1961, 73 x 50 cm.
Aantal: [4]
doek, niet ingelijst, '72, 50 x 70 cm. , board, verso gesign., niet ingelijst, 50 x 60 cm. en aquarel, 25 x 30 cm. en gouache, 20 x 20 cm.
Aantal: [1]
driemaal ets, twee met de hand gesigneerd, 26 x 15 cm., 12 x 12 cm., 11 x 10 cm.
Aantal: [2]
Aantal: [1]
litho, gesign. m.o., 185/300, 63 x 47 cm.
Aantal: [1]
gouache, 14 x 20 cm.
Aantal: [1]
gemengde techniek op papier, gesign. l.o., 1989, 41 x 29 cm.
Aantal: [1]
zeefdruk, gesign. r.o., 60 x 60 cm.
Aantal: [map]
litho, gesign. r.o., '89, 114/150,
Aantal: [4]
twee etsen, deels glas defect, gesign., 1981 en 1988, 50 x 40 cm. en twe etsen, gesign., 1985, 45 x 30 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign., 110 x 85 cm.
Aantal: [1]
seriegrafie, gesign. l.o., '96, 20/100, 100 x 65 cm.
Aantal: [1]
doek, niet ingelijst, 60 x 75 cm.
Aantal: [1]
aquarel en gouache, gesign. r.o., '82, 50 x 64 cm.
Aantal: [1]
gouache, gesign. l.o., 1979, diam. 33 cm.
Aantal: [2]
litho, ongesign., 26 x 37 cm. en litho, ongesign., 35 x 25 cm.
Aantal: [1]
litho, gesign. op de steen, 50 x 35 cm.
Aantal: [1]
doek, 130 x 110 cm.
Aantal: [koker]
zeefdruk, gesign. r.o., niet ingelijst, 73 x 97 cm.
Aantal: [2]
tweemaal aquarel, gesign., 30 x 45 cm. (glas defect)
Aantal: [1]
litho, gesign. m.o., '88, 22/300, 50 x 66 cm.
Aantal: [2]
Aantal: [1]
litho, gesign. r.o., 55 x 75 cm.
Aantal: [1]
litho, gesign. r.o., 156/175,
Aantal: [1]
aquarel, gesign. r.o., '68, 47 x 66 cm.
Aantal: [1]
litho, gesign. r.o., 79/200, 50 x 55 cm.
Aantal: [3]
Aantal: [3]
driemaal papier, 35 x 35 cm.
Aantal: [1]
zeefdruk, 71 x 56 cm., gesigneerd en genummerd '75/75. Herkomst: AAG, Amsterdam, 29 May 2002, lot 253.
Aantal: [1]
65 x 50 cm.
Aantal: [2]
gemengde techniek op papier, gesign. r.o., 30 x 40 cm. en tekening, gesign. r.o., '71, 35 x 47 cm.
Aantal: [1]
board, 32 x 32 cm.
Aantal: [1]
gemengde techniek, gesign., 1998, h. 38 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. l.o., 2005, 40 x 60 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. l.o., '81, 40 x 60 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 2002, 95 x 145 cm.
Aantal: [1]
board, gesign. l.o., 2015, 50 x 65 cm.
Aantal: [1]
doek, gesign. l.o., 2013, 70 x 60 cm.