Sluiten0600-0808 - Zilverwerk
model rondfilet, cassette bestaande uit twaalf tafelcouverts en twaalf kleine couverts, mt. C.L.J. Begeer Utrecht 1916, 2e gehalte, met één cassette voor kleine couverts,
3035 gr.
[49]
0600-0808 - Zilverwerk
model rondfilet, cassette bestaande uit twaalf tafelcouverts en twaalf kleine couverts, mt. C.L.J. Begeer Utrecht 1916, 2e gehalte,
slijtage conform gebruik en leeftijd en herstelling
3054 gr.
[48]
0600-0808 - Zilverwerk
model rondfilet, twaalf tafelcouverts mt. C.L.J. Begeer Utrecht 1916, 2e gehalte,
slijtage conform gebruik en leeftijd
1798 gr.
[24]
0600-0808 - Zilverwerk
staande op vier pootjes, de schidpad deksel scharnierend, de binnenzijde met fluweel afwerking, mt. Deakin & Francis Ltd., Birmingham.
h 8 cm, b 18 cm, d 12 cm, bruto gew. 422,2 gr.
0600-0808 - Zilverwerk
eivormig model op hoge voet met achthoekig basis, versierd met geribde randen, deksel met getordeerde en geribd halfbolvormige knop, 1e gehalte
deukjes
h 31 cm, 858 gr.
0600-0808 - Zilverwerk
versierd met parelrand en met scharnierende deksel, mt. N.V. Kon. Utrechtse Fabriek van Zilverwerk C.J.Begeer 1868-1920, Utrecht, 2e gehalte,
10 x 15 cm, 478 gr.
0600-0808 - Zilverwerk
rechthoekig model met gecontourneerde versierde rand met twee grepen, mt. Koninklijke Utrechtse Fabriek van Zilverwerk C.J. Begeer 1868-1920 Utrecht, getekend 835, 2e gehalte,
34 x 58,5 cm, 1799 gr.
0600-0808 - Zilverwerk
alle versierd met graveringen, saladetang mt. A.H. Ankum Zaandam/Amsterdam 1855, 2e gehalte,
bruto 294 gr.
[zkj]
0600-0808 - Zilverwerk
ajour bak met gestileerde visgraat motieven en met ebbenhouten greep met zilveren uiteinde, mt. onduidelijk jrl. 1835, 2e gehalte,
l 34 cm, bruto 128 gr.
0600-0808 - Zilverwerk
met ovale bak en gladde, gebogen steel, mt. Johannes Frijhoff Rotterdam 1816,
l. 32 cm/ 175 gr.
0600-0808 - Zilverwerk
gelobd en gecontourneerd model met op de hoeken en op de scharnierende deksel gedreven, verschillende bloem- en bladversieringen, het blaadje ook met ancanthusbladmotieven op de rand versierd, mt. J.M van Kempen Voorschoten 1860 blad jrl. 1859, 2e gehalte,
22.5 x 20 cm, h 9 cm, l 16 cm, 690 gr.
0600-0808 - Zilverwerk
één ovaal en één schuitvormig geribd model, beide met scharnierende deksels, één met lettermonogram op deksel, mt. onduidelijk jrl. 1828, geribd model mt. Pieter Geijskes 1816-1832 Schoonhoven, pillendoos mt. Cornelis van Dam Kooiman Schoonhoven 1818, alle 2e gehalte,
h 3 cm, h 4 cm diam 4,8 cm, 66,8 gr.
[zkj]
0600-0808 - Zilverwerk
naamgravure SD vd Goot, 1824, mt. Gerrit van der Leeuw 1812-1829 Leeuwarden, 2e gehalte,
defectjes, herstellingen
l 36 gr.
0600-0808 - Zilverwerk
waarbij Art Deco pepermuntschaaltje en ajour bonbonmandje, 2e en 3e gehalte,
deukjes
h 4 cm, l 14 cm, divers max h 7,7 cm, min 1.8 cm, 339 gr.
[zkj]
0600-0808 - Zilverwerk
ajour en versierd, mt. J.M. van Kempen Voorschoten 1910, 2e gehalte, met etui, mes met bewerkt heft o.a. figuratieve voorstellingen, lemmet vervangen,
l 23 cm, l 33 cm, bruto 241 gr.
0600-0808 - Zilverwerk
meesterteken Mappin & Webb London 1919,
bruto 177 gr.
[zkj]
0600-0808 - Zilverwerk
op vierkanten basis met afgevlakte zijden en tapstoelopende stam met ronde kaarsenhouders, mt. James Deakin & Sons Chester 1900, sterling,
deukjes en verbogen
h 26,7 cm, bruto 1002 gr.( verzwaarde voet)
0600-0808 - Zilverwerk
kandelabers met drie ronde kaarsenhouders, afschroefbaar deel, versierd met geribde ronde banden, op ronde voet tevens éénlichtskandelaar met identieke versieringen, gemerkt Gorham, sterling, de beker met oor en onderzijde inscriptie HPF form HM June 1893 mt. J.B. Jones,
deukjes op kandelaars
20 x 28 cm, h 8,2 cm, bruto 1727 gr.(voet verzwaard kandelabers)
0600-0808 - Zilverwerk
montering strooier mt. Kon. Utrechtse Fabriek van zilverwerk C.J. Begeer 1868-1920 Utrecht, mesje mt. Johannes H. Schijfsma Sneek 1901 en gehamerde strooier met jl. 1822, 2e gehalte,
h 17 cm, l 17 cm, 105,6 gr.(weegbare zilver)
0600-0808 - Zilverwerk
mt. N.V. Zilverfabriek Voorschoten, 2e gehalte,
h 11,5 cm, bruto 854 gr.(voet verzwaard)
[4]
0600-0808 - Zilverwerk
rond model met geribde rand, mt. R. Wallace & Sons Mfg. Co. Wallingford Connecticut, sterling en genummerd, vaasje mt. onduidelijk (niet geïdentificeerd)Birmingham 1904, sterling, 1e gehalte,
kandelaars met deukjes
h ca. 7 cm, h 10 cm, bruto gewicht 349 gr.(voet verzwaard)
0600-0808 - Zilverwerk
getekend met gehalte merk kroon en 830 en belastingkeur kleine buitenlandse werken 1906-1953, ajour zoutvaatjes mt. vermoedelijk AF4 , Jhr. A Chr. Fontani Amsterdam 1920-1972 en paar zoutelpeltjes van buitenlandse makelij, voornamelijk 2e gehalte,
l 8 cm, diam 5 cm, bruto 165 gr.
0600-0808 - Zilverwerk
ajour met schub- en spijltjesmotieven en parelrand versiering, mt. A.C. Kooiman Jz. Schoonhoven 1912, 2e gehalte,
h 11 cm, l 36 cm, 763 gr.
0600-0808 - Zilverwerk
Tweede gehalte zilveren paar kandelaars met gecanneleerde zuilen op ronde voet mt. onduidelijk, jrl. 1925 ander paar klein rond model versierd met opgelegd zilverdraadwerk, gemerkt 23, niet geïdentificeerd, vermoedelijk Oostenrijk, 2e gehalte,
defectjes en deukjes
h 14 cm, h 11 cm, bruto 387 gr.(voet een paar verzwaard)
[4]
0600-0808 - Zilverwerk
waarbij visschep met agaten greep met meesterteken jrl. 1867, 19e eeuw, één 9kt. gouden Engelse potloodhouder gezet met een carneool, gemerkt S & Co, voornamelijk 2e gehalte,
bruto 139 gr.
[zkj]
0600-0808 - Zilverwerk
rond gehamerde model en licht gelobd, mt. M.H. Wilkens & Söhne Bremen-Hemelingen vanaf 1810, gemerkt winkelier Brems Varains imported d'Allemagne, gehalte 800/000,
diam 23 cm, 316 gr.
0600-0808 - Zilverwerk
schuitvormig met parelrandversiering, mt. P. Poelstra 1901-1919 Sneek/Watergraafsmeer/Huizen/Groningen en mt. G. de Haan 1905-1909 Leeuwarden/Groningen, jl. 1904, 2e gehalte, kinderbeker met naamgravure, mt. Zilverfabriek Voorschoten, Voorschoten 1925, vorkjes mt. J.A.A. Gerritsen 1906/?1908 Amsterdam/Zeist, alle 2e gehalte,
l 17,5 cm, h 8 cm, 313 gr.
[zkj]
0600-0808 - Zilverwerk
8rond model met filetrand, mt. M.J. Gerritsen n.v. {gero fabriek} Zeist 1925, opdiencouvert mt. Christa Ehrlich Zilverfabriek Voorschoten 1931, 2e gehalte,
679 gr.
[14]
0600-0808 - Zilverwerk
plaquette met voorstelling van jonge dame, gesigneerd J. Sarlandie 1874-1936 Limoges, doos met vergulde binnenzijde, mt. /winkelier W & Co Londen 1911 en gekeurd Londen importkeur 1906-1998 P, getekend 925 en buitenlandse importkeur,
diam 10 cm, h 3,7 cm, bruto 258 gr.
0600-0808 - Zilverwerk
rond met scharniereden deksel met spiegel onderkant en bovenzijde met romantische landschap voorstelling, onduidelijk gekeurd, cijfers 3 en 9, 2e gehalte,
chipje email
diam 5 cm, 46,6 gr.
0600-0808 - Zilverwerk
balustervormig model met gestileerde bladmotieven op de voet, mt. G. Rechtdoorzee Greup Schoonhoven 1908, 2e gehalte,
herstelling bij voet
h 20 en h 20,5 cm, br. 729,4 gr.
0600-0808 - Zilverwerk
kan ovaal hoog model met scharnierende deksel versierd met geribde banden houten greep en knop, mt. C.L. Begeer Utrecht 1921, roomkan, mt. Fa. Van Kempen & Begeer Voorschoten, beide 2e gehalte,
h 19 cm, h 12 cm, br. 659 gr.
0600-0808 - Zilverwerk
ovaal model met gegraveerde bandversiering en houten grepen, mt. Fa. Bonebakker Jzn. Amsterdam 1916 en winkeliermerk A. Bonebakker & zoon, 1e gehalte,
h 14,5 cm, h 6 cm en h 5,4 cm, br. 738,4 gr.
0600-0808 - Zilverwerk
geometrische motieven en met parelrand versierd, met blauwglazen binnenbak, mt. F. Fortuin Schoonhoven 1914, 2e gehalte,
h 14 cm, incl. hengsel, l 12,4 cm bruto 431,1 gr.
0600-0808 - Zilverwerk
gelobd rond model, 835 gemerkt en Z2 gekeurd,
een kandelaar verbogen
h 22 cm, bruto 833 gr.
0600-0808 - Zilverwerk
waarbij een paar, rond model, mt. Gerritsen & van Kempen NV Zeist 1933, 2e gehalte,
deukjes
h 8 cm, h ca. 6 cm, bruto 432 gr.(voet verzwaard)
[zkj]
0600-0808 - Zilverwerk
ajour schuitvormig model met parelrandversiering, mt. Fa. A. Presburg & Zn. Haarlem 1969, 2e gehalte,
l 23 cm, 186,8 gr.
0600-0808 - Zilverwerk
ronde bolle suikerpot met twee greepjes en houten knopje, melkkan met houten greep, mt. Kon. Van Kempen & Begeer Voorschoten 1966, 1e gehalte,
h ca. 10 cm, bruto 318 gr.
0600-0808 - Zilverwerk
gehamerde geribde steel, mt. Gerritsen & Van Kempen 1925-1960 Zeist en set met opengewerkt bloemknopvormig steel, mt. N.V. Van Kempen & Begeer 1960-2008 Voorschoten/Zoetermeer, 2e gehalte,
l beide ca.12 cm, 333 gr.
Provenance: Uit het bezit van een landschapsarchitect
[zkj]
0600-0808 - Zilverwerk
vorken mt. A.C.J. Begeer Amsterdam 1916, messen mt. C.B. en ster in vierkant, niet geïdentificeerd, 1912, alle 2e gehalte,
begr Den Haag Den Haag, 1912, 2e gehalte,
1574 gr.
[36]
0600-0808 - Zilverwerk
mt. Fa. J.M. van Kempen & zonen Voorschoten 1906, 2e gehalte,
l 30,2 cm, 158 gr.
0600-0808 - Zilverwerk
model puntfilet, mt. N.V. Gerritsen en van Kempen Zeist 1932 en 1936, 2e gehalte,
2511 gr.
[50]
0600-0808 - Zilverwerk
schuitvormig met diverse gestileerde motieven, mt. C.L.J. Begeer Utrecht 1913, 2e gehalte,
l 17,5 cm, 205 gr.
0600-0808 - Zilverwerk
gelobd model met twee grepen en versierd met druiventrossen en ranken motieven, belastingstempel V in schild, 1814-1893, 2e gehalte,
426 gr.
0600-0808 - Zilverwerk
een ovaal model fraai bewerkt en met blauw bijpassende glazen inzet, geen keuren aangetroffen, de ander rond model met tinnen binnenbak mogelijk van later datum, onduidelijk gekeurd, jrl. 1854, belastingstempel inlandse merken 1859-1893,
l 32 cm, diam 22 cm, 967 gr.(weegbare zilver)
0600-0808 - Zilverwerk
vierentwintig ronde gecontourneerde borden en vierentwintig bijzetborden, met geribde randversiering, met lettermonogram JDS verso, gemerkt: meesterteken hertenkopje in schild (niet geïdentificeerd, datering 1875-1959) f in schild en getekend 925, 1e gehalte,
lichte oppervlakte krasjes conform leeftijd en gebruik
diam. 29 cm, diam 16 cm, totaal gewicht 23.679 gr.
Particuliere collectie, opdracht van Europese ambassadeur in Argentinië eind 50er/begin 60er jaren; Christie's Londen; Particuliere collectie.
[48]
Argentina, a set of forty-eight dinner and side plates, mid 20th century, twenty-four circular-shaped dinner plates and twenty-four side plates, with gadrooned borders and with monogram JDS, marked: deer's head in shield (not identified, dated 1875-1959), f in shield and 925, first alloy. Provenance: commissioned by an European Ambassador in Argentina, ca. 50'-60's. Sold at Christie's London. Private collection.
0600-0808 - Zilverwerk
kelkvormige model met zgn. "aznavour" bewerking versierd de basis afgerond vierkant met vier gebogen pootjes met bladmotieven versierd, gemerkt Ottomaanse rijk ? -1923 en Tughra keur van de sultan en standaard keur, 2e gehalte,
h 13,8 cm, 580 gr.
0600-0808 - Zilverwerk
ovale coupe met gecontourneerde rand en met schelp- en bladmotief versiering, mt. W.G, Z2 gekeurd, vaas conisch model met gelobde rand en gegraveerde versieringen, vervaagde vergulding, mt. niet geïdentificeerd, keurmeester Ivan Y. Konstantinov 1875-1882 Moskou, zolotnik 84, BWG,
l 24 cm, h 15 cm, 583 gr.
][2]