Sluiten0600-0808 - Zilverwerk
met hoogreliëf rand appels en peren, mt. Topazio Casquinha,
h 10,5 cm, diam 16 cm, 383,8 gr.
0600-0808 - Zilverwerk
gehamerd en rijk versierde en bewerkte randen, ovaal- en rondmodel en een hengselmandje, enkele met meesterteken/werkplaats Hadisubroto(overl.), doosje met annotatie onderzijden, voornamelijk 3e gehalte, ,
diam 27 cm, l 20 cm, l 12 cm, diam 12 cm, 1028 gr.
[4]
0600-0808 - Zilverwerk
blad- en bloemvormen, gemerkt, Ag/925, met sticker, glas
max. 28, 5 - min. 11 cm
[7]
0600-0808 - Zilverwerk
schuitvormig model en ajour bewerkt met gecontourneerde rand en met twee grepen, versierd met gegraveerde bloem-, blad- en netwerkmotieven staand op vier voluutvormige pootjes, mt. H. Poelman 1923-1925 Den Haag, 2e gehalte,
h 12,5 cm, l 32 cm, 619,6 gr.
0600-0808 - Zilverwerk
model kardinaal, bestaande uit theepot met houten greep en knop, suikerpot met deksel met houten knop en mt. Van Kempen & Begeer, roomkannetje met houten greep(def.), mt. Van Kempen, Begeer en Vos Voorschoten 1922, 2e gehalte,
greep def.
h 13 cm, h 12,5 cm, h ca. 8 cm, bruto 838 gr.
0600-0808 - Zilverwerk
rond cabaret mt. Fa. Bonebakker Jzn. Amsterdam 1872 en winkeliersmerk, 1e gehalte, ovaal cabaret mt. Fa. J.M. van Kempen, 2e gehalte,
cabaret met reparaties en defect
diam 23 cm, l 24 cm, l 26,5 cm, 500,9 gr
0600-0808 - Zilverwerk
met twaalf lepels, zeef en tang, mt. Wilhelm Binder Schwäbisch Gmünd vanaf 1869, 800ste, etui met o.a. amboinahouten fineer en marqueterie van o.a. parelmoer,
spielgel gebarsten en defectje aan deksel, zeef hersteld
weegbare zilver 201 gr.
[15]
0600-0808 - Zilverwerk
ovaal model met gecontourneerde rand en staand op vier klauwpootjes, mt. G. de Haan 1905-1909 Leeuwarden/Groningen en mt. Pier van der Woude 1898 - 1925 Sneek en versierd met fantasiekeuren, 2e gehalte,
h 10 cm, l 27 cm, 526,7 gr.
0600-0808 - Zilverwerk
waarbij apostellepels, een set in etui en twee theezeven, voornamelijk 2e gehalte,
ca. 482 gr.
[zkj]
0600-0808 - Zilverwerk
rammelaar met koralen bijtstuk, fluitje en ophangring, voornamelijk 2e gehalte,
rammelaar l 9 cm, bruto 195 gr.
[zkj]
0600-0808 - Zilverwerk
één met ajour voorzijde, draagketting en stoffen tas, Empire koker met embleem, alle 2e gehalte,
koker met deukjes
br 18 cm, br 14 cm, br 13 cm, br 2x ex. 10 cm, bruto 472 gr.
[zkj]
0600-0808 - Zilverwerk
kruidenierswinkel met toonbank, mt. C. Rietveld Schoonhoven 1885-1912, 2e gehalte,
h 5,2 en h 6 cm, 200 gr.
[zkj]
0600-0808 - Zilverwerk
gemerkt kleine buitenlandse en oude merken, ijstjotter bootje met schipper, gemerkt met mt. onduidelijk, 2e gehalte,
l blad 10 cm, h 12 cm, 99.2 gr.
[zkj]
0600-0808 - Zilverwerk
ovaal met vogelfiguren en graveerwerk, mt. Zaanlandse Zilversmed. Haarlem 1945/46 2e gehalte gemerkt, gegraveerd slacouvert F.J. de Leeuw Den Bosch 1870, 2e gehalte bowllepel met baleinensteel,
l 31 cm, l 28 cm, l 37 cm, bruto 693 gr.
0600-0808 - Zilverwerk
waarbij rond filigrain doosje, vinaigrette mt. G. van der Dussen Schoonhoven 1877, loderein- en muntendoosje, diverse keuren, voornamelijk 2e gehalte,
diam 5 cm, max h 5,5 cm, min 0,5 cm, 305 gr.
[zkj]
0600-0808 - Zilverwerk
waarbij een bwg 8 krt gespje, enkele met meesterteken, diverse keuren, voornamelijk 2e gehalte,
max 9 cm, min 9 cm, 153 gr.
[zkj]
0600-0808 - Zilverwerk
hengsel ronde mand jrl. niet geïdentificieerd jrl. 1860, voornamelijk 2e gehalte,
defecten
h max 14, min 11, 5 cm, faim 22 cm, l 14 cm
[4]
0600-0808 - Zilverwerk
twaalf tafel- en dessertcouverts, model rond model met kam, één dessertvork afwijkend, vroeg 19e eeuw, zes opdienlepels en één opdienvork, verschillende meestertekens en jaarletters, hierbij divers klein zilverwerk waaronder citroenvork en zes long drink lepels, onedel messensets van twaalf, tafel-, dessert- en fruitmessen Fa. Bastet met imitatie ivoren heften, in houten ladencassette met lades, voornamelijk 2e gehalte,
cassette met losse achterwand
ca. 4445 gr.
0600-0808 - Zilverwerk
waarbij vaasje, vork met parelmoeren greep en twee diverse blauwe bakje,
bruto 350 gr.(weegbare zilver)
[zkj]
0600-0808 - Zilverwerk
lepeltjes mt. Gerritsen Zeist, jl. K, 90e gemerkt, couverts 2e gehalte,
641 gr.(excl. messen)
[zkj]
0600-0808 - Zilverwerk
de greep in vorm van twee vissen en schip, de bak versierd met voorstelling van spelende putti, gemerkt met fantasiekeuren gekoonde N en klimmende leeuw, 2e gehalte,
aangetast
l 12 cm, 30 gr.
[zkj]
0600-0808 - Zilverwerk
met lettergravure, verschillende modellen, bestaande uit dertien tafellepels, tien tafelvorken, twee dessertlepels, drie dessertvorken, drie dienlepeltjes en een vleesvork, voornamelijk 2e gehalte,
1608 gr.
[zkj]
0600-0808 - Zilverwerk
verschillende modellen, voornamelijk 2e gehalte,
293 gr.
[zkj]
0600-0808 - Zilverwerk
waarbij set Djokja theelepels, Kaagweeg beker 1931 en vaasje, 2e en 3e gehalte,
ca. 520 gr.
[zkj]
0600-0808 - Zilverwerk
bruto 634 gr.
[zkj]
0600-0808 - Zilverwerk
vele met lettermonogram, voornamelijk 2e gehalte,
1033 gr.
[zkj]
0600-0808 - Zilverwerk
2e gehalte,
710 gr.
[zkj]
0600-0808 - Zilverwerk
waarbij set van twaalf theelepeltjes mt. Gerritsen & Van Kempen 1925-1960,
1172 gr.
[zkj]
0600-0808 - Zilverwerk
zes tafel- en zes dessertmessen, Haags-lof model, mt. wed. H (Graaf B van der) Looren de Jong, Henckels roesvrijstalen lemmets, Schoonhoven 1986/1988,
gebruikt, butsjes
bruto 1085 gr.
[zkj]
0600-0808 - Zilverwerk
waarbij set van zes vingerdoekringen, voornamelijk 2e gehalte,
294 gr.
[zkj]
0600-0808 - Zilverwerk
diverse meestertekens, steden en jaarletters, sterling,
deukjes en krassen
max h 11,5 cm, bruto 230 gr.
[zkj]
0600-0808 - Zilverwerk
ooievaarvormige scharen met ingelegde stenen oogjes en baby'tje aan binnenzijde van de scharen, jrl. 1896,
l ca. 13 cm, 44 gr.
0600-0808 - Zilverwerk
de blikken met herinneringsgravures, 2e gehalte,
20 x 20 cm, bruto 442 gr.
0600-0808 - Zilverwerk
versierd, deels verguld, gemerkt M en 800e,
verguldsel met roestplekjes, etui met defectjes
bruto 217,6 gr.
[7]
0600-0808 - Zilverwerk
ovaal model met gedreven gevarieerde versieringen en cartouches met paar ajourgrepen aan weerszijden, mt. niet geïdentificeerd, hoogstwaarschijnlijk Sneek jrl. B= 1754, diverse stippel- en ingegraveerde annotaties, Freek Martens 1754 & Siebrik Martens en aan andere zijde F.H. Heerstra en O.J. van Abbema 1854, binnenzijde F.H. Reitsma 1876 en R.F. Heerstra, lepel met steeluiteinde in vorm van paard, annotatie "ter gedachtenis", mt. H. Ament Joure 1871, 2e gehalte,
voet hersteld, verbogen randen
h 8 cm, l 26 cm, l 21 cm, 313 gr.
0600-0808 - Zilverwerk
waarbij Dordrecht, Den Haag en andere steden, verschillende meestertekens en jaarletters, 1e en 2e gehalte,
herstellingen en gebruiksporen
503 gr.
[zkj]
0600-0808 - Zilverwerk
met puntige steel bewerkt met graveringen, mt. I hartje R of K, niet geïdentificeerd, Utrecht Koninkrijk 1806-1810, belastingstempel 1807-1812, belastingstempel ongewaarborgd 1859-1893, 833/000 gehaltemerk 1807-1812, andere set, mt. CP of GP in ovaal, niet geïdentificeerd, 1817, grote keur,
herstellingen
185 gr.
[18]
0600-0808 - Zilverwerk
geribde puntige heften, lemmet mt. Harmanus Heuvel Amsterdam 1807, 2e gehalte, messenleggers met etui,
defecten
bruto 1198 gr.(excl. messenleggers)
[25]
0600-0808 - Zilverwerk
eikenhoutenkamer met collectie van zeventien miniaturen, waarbij spinnenwiel, vleugel, fries klokken e.a., alle gemerkt, diverse meestertekens en jaarletters, voornamelijk 2e gehalte, en paar onedele miniaturen,
kast 29 x 40 cm grootste maat, miniaturen diverse maten, bruto 650 gr.
[18]
0600-0808 - Zilverwerk
verguld en bewerkte lemmet en vork, grepen met filetrand, mt. Fa. J.M. van Kempen & Zonen 1858-1924 Voorschoten, lepel, mt. Gerritsen en van Kempen Zeist 1949, 2e gehalte,
bruto 412 gr.
[4]
0600-0808 - Zilverwerk
diverse modellen, meestertekens en jaartallen, voornamelijk 2e gehalte,
1260 gr.
[zkj]
0600-0808 - Zilverwerk
waarbij rammelaars, druivenschaar mt. C. M. Cohr Fredericia, necessaire, kaasduimen, voornamelijk 2e gehalte,
bruto 250 gr.
[zkj]
0600-0808 - Zilverwerk
waaronder kabinet vorm met verso tekst "dit kabinet heb ik van doen / het is alweer een nieuw fatsoen", mt. K1 1887, mandvormig doosje met ophangringetjes en sponsje, 1868, gecontourneerd model mt. K3, 1847, snuifdoosje gecontourneerd, mt. GG10 1868
max h 4 cm, diam ca. 5 cm, br 5 cm, 94 gr.
[zkj]
0600-0808 - Zilverwerk
vierkant en langwerpig model met afgevlakte hoeken en graveringen, scharnierende deksels, mt. G. W F. Bauer, S. & J. van Lier Utrecht 1860, blad van latere datum mt. ??74 niet geïdentificeerd jrl. 1932, 2e gehalte,
l 14,5 cm, l 12 cm, l 33 cm, bruto 1340 gr.(bodems bedekt)
0600-0808 - Zilverwerk
met geribde puntvormige heften, mt. Willem Jacobs Diekhuis 1820/1830Leens/Ulrum(toegeschreven aan(teken beschadigd), keur op voorsnijmes aangetroffen en ijzeren lemmet gemerkt Hiele Utrecht, lemmet andere mes Schmeink Arnhem gemerkt, 2e gehalte, hierbij notentkraker,
l messen ca. 36,5 cm
[zkj]
0600-0808 - Zilverwerk
rond model met kam, mt. mogelijk D.H. Weissich (mt. W in ruit) keurkamer Utrecht 1817, 2e gehalte,
enkele tanden afgesleten
893 gr.
[24]
0600-0808 - Zilverwerk
geribde ovale grepen, mt. JFS en winkeliersmerk Diemont, 2e gehalte,
689 gr.
[12]
0600-0808 - Zilverwerk
eivormig model met parelrand versiering, mt. Fa. J.M. van Kempen Voorschoten 1884 en later, 2e gehalte, hierbij kristallen lepelvaasje met zilveren rand,
deukjes
h 14 c, h 12 cm, h ca. 9 cm, 654 gr.(weegbare zilver)
[4]