Sluiten1000-1352 - Pleet en galanteriën
Hierbij diverse poppenhuis accessoires o.a. bestek en schemerlamp.
[ds + zkj]
1000-1352 - Pleet en galanteriën
Deels gemarmerd.
h. 60 cm, b. 47 cm
Voorstellende de Griekse goden Hermes, Apollo en Venus. En Alexander de Grote.
h. 24-34 cm
[4]
Hierbij Stefan Eggeler(1894-1969), ets, Die Ausfart.
33,5 x 39 / 26,5 x 28 en 18 x 13,5 cm.
in lijst
24 x 19 cm.
Staande naast zuil en lier. Geheel op ronde houten voet.
h. 31 cm, h incl. voet 36,5 cm
Binnenzijde doosje gemerkt 3/25, '85 en monogram.
h. 1,5 - 7,5 cm
Collectie van oud galeriehouder van De Drie Gratien, Weteringsstraat, een galerie voor Erotische Kunst
Een gesigneerd en gemerkt bovenzijde.
h. 2 - 3 cm
Herkomst van oud galeriehouder van De Drie Gratien, Weteringsstraat Amsterdam, een Galerie voor Erotische kunst.
Gesp gesigneerd 'Ivaan', '79.
h. 3,5 - 6,5 cm
[4]
Hangers en oorbellen wb goud.
Collectie van oud galeriehouder van De Drie Gratiën, Weteringsstraat, een galerie voor Erotische Kunst
[8]
o.a. hoornen netsuke, schelpvormig doosje met mechaniek en vergulde plaquette.
[5]
Met acht losse gekleurde gravures door Jean Dulac.
h. 13 cm, b. 8,5 cm
Bestaande uit achttien handgekleurde gravures met scenes uit het dagelijks leven. Achterzijde met stempel E.B.
l. 295 cm
in de vorm van een bebaarde man met hoed en kruiwagen. Gemerkt W.S. Hierbij gedraaid houten dekseldoos, vaas en schaal.
h. 22,5 en diam. 20, 16 and h. 16 cm.
[4]
met vier stuks dienbestek en een cassette. Hierbij Gero, twaalf ontbijt en twaalf dinermessen, in eigen gemaakt houten cassette.
L. 54 en 56 x 40 cm (dienblad)
[5]
met decor van twee nobelen die Maria met kind aanbidden.
h. 15, 5 en L. 9 cm.
Hierbij een benen figuur.
[2 + zkj]
L. ca. 13 (vlinders)
[zkj]
Voorstellende Dionysos.
h. 43 cm, b. 27 cm
o.a. ammonieten in leisteen.
l. 19,5 - 21 cm
w.o. malachiet kralenketting met vergulde tussenstukken en Indische noten kralenketting met filigraan zilver.
[zkj]
Uitgevoerd met voorstelling van figuren in landschap opgehoogd met speksteen en been. Het kader met in de hoeken inlegwerk van parelmoer.
h. 51 cm, b. 102 cm
Het haar met knotjes en kobaltblauw gekleurd.
h. 29,5 cm
Geplaatst op houten voet.
h. 29 cm
Gebonden in verguld lederen band met reliëf decoratie. Geheel in kartonnen omslagdoos.
h. 31 cm, b. 24 cm
h. 70 cm, b. 55 cm
Gevonden voorwerpen kantoor etc
beide met twee deurtjes en opschrift 'E. G. Spruyt'. Eén sleutel
br. 90, h. 34, d. 27 cm
Bestaande uit lakwerk met parelmoer naaikist en lakwerk theekist.
h. 6 - 11 cm
hierbij o.a. snuifflesjes en parelmoer broches.
[zkj]
h. 33 - 43 cm, b. 51 cm
Uitgevoerd in been. Met houten doos.
HK 10,5 cm HP 3,6 cm
(32)
Uitgevoerd in zwart en wit. Compleet met houten opbergkistje. (beschadigingen en toevoegingen)
(33)
w.o. tabakspot, sculpturen en gedreven schaal.
[ds]
mogelijk samengesteld
h. 164 cm.
Ondeaan de kolf een ijzeren pin. (deel koppel manco).
l. 40 cm
Compleet met vizier. (scheuren in kolf, metaalwerk geoxideerd).
l. 94 cm
Het gevest met florale decoratie. Compleet met schede. (geoxideerd).
l. 103 cm
in lijst
34 x 34 cm.
met etiket Joh. Bapt. Schweitzer, 1813, de strijkstok ongemerkt, in in vioolkoffer, met canvas hoes.
l. 60 cm. l. strijkstok 74 cm.
een vergulde kroontjespen, en twee verzilverde balpennen, in Pelkaan etui.
l. 13,5 - 14 cm.
Bestaande uit Mont Blanc met 14 karaat gouden penpunt en La Sorjita met 14 karaat gouden penpunt, gemerkt Conklin Cushon en een bakelieten vulpen met gouden penpunt. Hierbij leren pennenhoes Mulberry.
l. 13 - 14,5 cm
[4]
Hierbij een cardanisch opgehangen brandertje in de vorm van een bol.
h. 6,5 cm
h. 26,5 cm, b. 44 cm
h. 32 cm, b. 30 cm