Sluiten1000-1352 - Pleet en galanteriën
met reliëf voorstelling van Boeddha omgeven door boeddhistische scenes, daarbij een reliëf van Shiva
34 x 28 cm
1000-1352 - Pleet en galanteriën
L. 45 - h. 27 cm.
[4]
w.o. voor Vereniging van Penningkunst. Hugo Grotius, Linnaeus 1707-1778 en Piet Esser.
[8 in zkj]
Vereniging van Penningkunde, o.a. Holle Bolle Gijs en Openlucht Museum.
[9 in zkj]
Carla Klein; Willy the Naughty Cat, Theo van de Vathorst; A bird in the hand is worth two in the Bush.
diam. 6 cm
Kartonnen kaft. Niet gecollationeerd.
h. 23 cm, b. 14 cm
[4]
Perkament gebonden. Niet gecollationeerd.
Tweede druk. Half leer gebonden, losse kaften, beschadigde rug. Niet gecollationeerd.
[4]
Leer gebonden. Niet gecollationeerd.
Samoerai gesigneerd K. Gerodog.
h. 27 en 25 cm.
Hierbij twee rvs asbakken ontwerp Roelandt, Braun tafelaansteker, briefopener Danese Milano ontwerp Enzo Mari en Alessi schaaltje.
diam. 33,5 cm
[7]
h. 54 cm
Met reliëf decoratie van vogels en gebladerte.
h. 50 cm
Alle met filigrain.
l. 40 - 63 cm
[4]
kist18 cm, b. 33 cm, d. 27 cm
hierbij glazen meetbeker in mahoniehouten kist, Wiltshire County Council, De Grave, London,
h. 19,5 - 30 cm
h. 29 cm
h. 18 cm, diam. 10 cm
Beide gesigneerd Dorset- Rex, één in de vorm van een mandje, beide met transparant handvat.
Provenance: Uit de persoonlijke collectie van Hester van Eeghen
Dorset-Rex Lucite white box bags, ca. 1950: One in a basket shape. Both have translucent handles.
Uitgevoerd met opgelegde koperen plaatjes met gegraveerde decoratie.
h. 4,5 - 15,5 cm, b. 8,5 cm
Hierbij eikenhouten Neo-Gotisch miniatuur dekenkist met gestoken briefpanelen en buxushouten gestoken sculptuur van heilige, 18e eeuw.
h. 15 - 15,5 cm, b. 25,5 cm
w.o. paar boekensteunen.
h. 18,5 - 23 cm
Onderverdeeld in diverse sigarenblikjes en album.
[ds]
Hierbij koperen embleem van Amsterdamse brandweerhelm.
h. 7,5 - 8,5 cm, b. 5 - 12 cm
Hierbij paar rood gelakte tinnen eenlichts kandelaars, twee schuitvormige rood en zwart tôle peinte dienblaadjes en tôle peinte mand met twee koperen hengsels.
h. 9 - 32 cm
[7]
h. 27 cm
h. 26,5 cm, diam. 10,5 cm
In zittende pose. Opgelegd met bladzilver- en goud.
h. 84 cm, b. 28 cm, d. 29 cm
Provenance: Galerie Arte Magica, Haarlem, Holland
[ds]
met afbeelding van Groene Tara omringd door vele Bodhistatva's.
90 x 60 cm.
h 32 en d. 10 cm.
onderzijde met signatuur 'Sunartia Mas Bali'
h. 29 cm
w.o. houten vergulde Thaise Boeddha, twee Blanc de Chine Boeddha's en bronzen Boeddha.
h. 13 - 44 cm
[9]
Geplaats op zwart houten sokkel.
h. 27 cm, incl. sokkel 40 cm
Uitgevoerd met opklapbaar gnomon, kompas. Achterzijde met gegraveerde plaatsnamen met haar latitudes.
h. 2,5 cm, b. 23 cm, d. 18,5 cm
(vlek)
h. 276, br. 170, 170, 124 cm
waarbij BWG zilver,
bruto 841 gr.
[zkj]
waarbij chatelaine en ander zilveren en verzilverde kettingen en andere kleinoden,
bruto ca. 600 gr.
[zkj]
, ondermeer ring en armband, Fons Reggers en waarbij BWG zilveren exemplaren,
bruto 542 gr.
[zkj]
waarbij set met bewerkt zilveren grepen,
met defecten
bruto 1557 gr.
[zkj]
gemerkt Alfenide en met lettergravure H,
[zkj]
L. 230 en 135 en kleinere afmetingen
[2 dozen + vijf groter ingelijst en vier losse prenten]
waaronder vijf Perzische miniaturen, een Japanse prent en vier diverse, alle ingelijst
35 x 24 cm max.
[10]
17e/18e eeuw, waaronder Thesaurus novus theologica-philologicus, door Theodori Hasaei en Conradi Ikenii, door Adrianum Wor, en Haeredes G. onder de Linden, Amsterdam, 1732.
[ds]
Waaronder; Commentaria in omnes etc. door Cornelii Cornelio, door Martin, Antwerpen, 1627.
[ds]
17e/18e eeuw, waaronder Eminentissimi domini D. Joannis Bona. Opera omnia, door Joannis Bona, door Joannem Verdussen, Antwerpen, 1723.
[ds]