Sluiten1000-1352 - Pleet en galanteriën
17e/18e eeuw, waaronder Het algemeen groot naam en woord-boek etc. door Augustinus Calmet, door Samuel Luchtmans, leiden, 1725.
[ds]
1000-1352 - Pleet en galanteriën
18e/19e eeuw, waaronder de levens der Heylige van Nederlant etc. door maximiliaen Graet, Ghent, 1705.
[ds]
18e/19e eeuw, waaronder; 4 delen Le grand dictionaire historique etc. door Louis Morery, door de la Compagnie, Amsterdam, 1702.
[ds]
18e/20e eeuw, waaronder 4 delen Algemeine Historie von Spanien etc. door Juan de Ferreras, door Johan Justin Gebauern, Halle, 1754.
[ds]
Volume I en III
17e/19e eeuw, waaronder; kosmos, door Alexander von Humboldt, deel 1,2 en 3, door P.H. van den Heuvel, Leiden, 1852.
[2 dzn]
Leer en halfleer gebonden, 17e/18e eeuw. (beschadigingen)
[2 dzn]
[25]
[25]
[25]
[25]
[25]
[25]
[25]
[25]
[16]
Audio Static EL 100. Niet getest
h. 188 cm
19e/20e eeuw, waaronder; Les Delices de la Hollande etc. door Jean Nicolas de Parival, tweede deel, door Freres van Dole, Den Haag, 1710.
[2 dzn]
17e/19e eeuw, waaronder; Histoire de François I etc. door Antoine de Varillas, door Arnout Leers, deel 1 en 2, Den Haag, 1684.
[2 dzn]
18e/19e eeuw, waaronder; Lettres de deux amans etc. door Jean Jacques Rousseau, door Marc-Michel Rey, Amsterdam, 1767.
[3 dzn]
Waaronder; Gellert's fabelen in 3 delen, door J. van Schoonhoven, Utrecht, 1775.
[ds]
flessenstoppen, mandjes, serveerblad en kaasschaaf, diverse gehaltes,
bruto 544,9 gr
[zkj]
h 15 cm, 251 gr.
theezeef met mt. IHN(niet geïdentificeerd) keurmeester onduidelijk, waarschijnlijk Moskou 1869, 875/000, zes lepeltjes met etui en knijpertje,
emaillen met defecten bij lepeljes
theezeef l 14,5 cm, bruto ca. 100 gr.
[zkj]
Met diverse decorstukken en vierentwintig marionetten met papier-mache hoofd
b. 85 cm, d. 62 cm, h. 15 cm, h. opengeklapt 75 cm
[2 koffers]
Het ledikant met spiraalbodem
l. 132, br. 73, h. 100 cm; spiraalbodem 118 x 57 cm
h. 18,5 en 20 cm.
Met signatuur Quellires. Op zwart marmeren basis.
h. 20 cm, b. 41 cm
h. 34 cm, b. 55 cm
Geplaatst op hardstenen sokkel.
h. 26 cm, h. incl. sokkel 34 cm
Geplaats op hardstenen sokkel.
h.31 cm, h. incl. sokkel 42,5 cm
Met decoratie van helmen en palmetten.
h. 50 cm
Hierbij blikken trommel.
Gevonden voorwerpen kantoor etc
[ds]
onderzijde gemerkt.
h. 26 cm. diam. 20 cm.
omhoog wijzende man, gesigneerd en gedateerd
h. 55 cm.
In hoogte verstelbaar. De kappen met goud geschilderde florale decoratie.
h. 79 cm
with remnants of gilding
h. 10 and 14,5 cm.
l. 43 cm, h. 22 cm
120 monsters verdelled over zes dozen. Compleet met sleutel
h. 26 cm, b. 43 cm
In houten kist met transfer decoratie.
l. 54 cm, d. 30 cm, h. 24,5 cm
rond en rechthoekig en een eivormig, verschillend beschilderd met religieuze en mythologische figuren
h. 15 cm max.
[ds]
elk met Buddha in relief, twee in brons, een lakwerk en een keramiek (slijtage en kleine beschadigingen)
h. 8,5-21 cm
[4]
bestaande uit Thailand, bronzen Boeddha Muchalinda; bronzen Ganesha; Birma, gestoken houten Boeddha Shakyamuni en een zwart gelakte Boeddha (slijtage en enkele kleine beschadigingen)
h. 12-31,5 cm
[4]
h. 65 cm, b. 43 cm, d. 4 cm
o.a. India sculptuur van Indra en een moderne Perzie astrolabium. Hierbij twee gelakt houten Fo-honden.
L. 20 - 5 cm.
[2 + zkj]