Sluiten1000-1352 - Pleet en galanteriën
gemerkt 346 en AB
L. 19 cm.
1000-1352 - Pleet en galanteriën
met geborduurde florale voorstellingen.
[ds]
Allen uitgevoerd met parelmoer, w.b. met zilveren inleg. De voorzijdes met gesneden decoraties en voorstellingen in relief.
h. 4 - 6,5 cm, b. 4 - 7,5 cm.
[7]
Allen uitgevoerd met parelmoer w.b. met zilveren inleg van bandwerk.
b. 8 - 5 cm, h. 6 - 4,5 cm.
[7]
Uitgevoerd in o.a. zilver en gesneden parelmoer, één met miniatuur voorstellingen van Parijs.
h. 4,5 - 8 cm, b. 6 - 7,5 cm.
[6]
Uitgevoerd in diverse materialen w.o. zilver, email en parelmoer en gedecoreerd met ingelegd bandwerk, rocailles en landschappen.
b. 4,5 - 8,5 cm, h. 4 - 6 cm.
[6]
Uitgevoerd in verguld metaal, inlegwerk van zilver en email plaquettes, waarbij één met miniatuur van La Madeleine in Parijs.
h. 4 - 6 cm, b. 5 - 7,5 cm.
[6]
Uitgevoerd in zilver en parelmoer w.o. gevlochten zilverdraad en één met zilveren cartouche van putti in reliëf.
h. 5 - 5,5 cm, b. 5,5 - 8 cm.
[6]
Uitgevoerd in o.a. zilver, koper en parelmoer en gegraveerde decoraties, één met voorstelling van 18e eeuws paar in reliëf.
h. 4,5 - 6 cm, b. 5,5 - 8 cm.
[6]
Uitgevoerd in zilver, schildpad en email met zilver inlegwerk en fijn gesneden hout in floraal patroon.
h. 4 - 6 cm, b. 4 - 7,5 cm.
[5]
Uitgevoerd met zinken dak. Gebouwd door M. Dijkstra, Vlaardingen.
h. 140 cm
Gemerkt Auctoritatt Duan Obis Opusist, Adriaan van der Goes, Heer van Dirxland, 1750. (resten van polychrome schildering, beschadigingen)
h. 32 cm, b. 22 cm
Geplaatst op custom made voet.
h. 21 cm, b. 23,5 cm
Getuigd, op spanten gebouwd. De spiegel met datering 1651. (losse onderdelen)
l. 136 cm, h. 124 cm.
(gebroken tijdens de kijkdag)
met verguld gestoken Korinthische kapitelen
h. 102 cm
Voorzien van gaas.
h. 143 cm, b. 46 cm
Uitgevoerd met geschilderde houtnerf.
h. 20 cm, b. 54, d. 31 cm.
(1)
met gevlochten rand en ingelegde schelpen
diam. 33. op standaard.
o.a. een Oosterse dolk, Tibetaanse kannetje en Indonesische beeldjes, 20st eeuw.
div. afm.
[zkj + ds]
(deels zonder stop)
[zkj]
met voorstelling van vogels en takken, in lijst
80 x 48 cm.
h.
Hierbij diverse religieuze objecten.
L. 20 cm.
1 + ds]
h.
[ds]
Lepeldoosje hout met zwart lakwerk, de etui bakeliet in schildpad imitatie met zilveren scharnier.
h. 3 - 5,5 cm, b. 12,5 - 16 cm.
litho, 105 x 75 cm.
litho, 105 x 75 cm.
diam. 106 cm.
1400-1544 - Een selectie uit Dr. Nasrs Wunderkammer
Bestaande uit de volgende delen: 1-3 Vögel, 1-3 Säugethieren, Die Niederen Thiere, Die Kriechtiere und Lurche, Die Fische en Die Insecten. Allen geïllustreerd met vele chromolitho's en gravures. Gebonden in half lederen banden, goud op snee.
h. 26 cm, b. 18 cm
[10]
Bestaande uit drie delen met fraaie Jugendstil kaft. Rijk geïllustreerd.
h. 24 cm, b. 17 cm
Twee delen. A - H en H - Z. Half linnen gebonden.
h. 22 cm, b. 14 cm
Volume 1 t/m 25 in acht delen. Half leer gebonden, verguldingen op de band. Hierbij Olf Praamstra, Busken Huet, Een Biografie, Uitgeverij Sun Amsterdam, 2007
h. 20 cm, b. 14 cm
[9]
Bestaande uit drie delen, uitgevoerd met talrijke chromolithografiën en uitschuifkaarten. In rode gekartonneerde banden/
h. 23 cm, b. 16 cm
Gesigneerd door de auteur, gelimiteerde uitgave van 1000 stuks waarvan 100 stuks gesigneerd en genummerd, dit is boek is nummer 5. Uitgegeven door Humprey Milford, Oxford University Press, London. Linnen kaft.
h. 30 cm, b. 24 cm
Uitgegeven door Standard Publishing House, New York, uitgevoerd met talloze illustraties. Half leer gebonden, gemarmerd op snee.
h. 24 cm, b. 18 cm
Bestaande uit drie delen, rijk geïllustreerd met kleuren- en zwart wit afbeeldingen. Gebonden in blauw linnen omslag met vergulde tekst.
h. 28 cm, b. 21 cm
Uitgegeven door T.C & E.C. jack Ltd, London and Edinburgh. Gebonden in blauw linnen band, met talloze afbeeldingen en foto's in kleur- en zwart wit.
h. 27 b. 22,5 cm
De eerste moderne Nederlandstalige encyclopedie . Bestaande uit zestien delen inclusief deel XVI Platen. Half leer gebonden, gemarmerd op snee. (in uitstekende staat mét het vaak ontbrekende deel met de illustraties).
h. 25 cm, b. 16,5 cm
[16]
Fotoalbum, uitgevoerd met rood linnen band.
h. 31,5 cm, b. 24,5 cm
Bestaande uit twee delen in linnen gebonden. Compleet met alle plaatjes.
h. 22,5 cm, b. 14,5 cm
Verzameling chromolithografieën. Gebonden in rood lederen band. UItgave Rueff et Cie, Éditeurs, 106 Boulevard Saint-Germain Paris.
h. 39 cm, b. 28,5 cm