Sluiten1550-1667 - Serviesgoed
bestaande uit zeven bekers met symbolische voorstellingen, glazen bokaal met voorstelling driemaster HMS Victory, waterkan met harten en vogels en een kantig geslepen glazenkoeler.
h. 13 - 25 cm
[10]
1550-1667 - Serviesgoed
Hierbij een set van twee glazen kandelaars en een set van drie glazen kandelaars.
h. 15 - 25 cm
[11 in ds]
1550-1667 - Serviesgoed
Uitgevoerd met druivenranken in reliëf.
diam. 21 cm
[6]
1550-1667 - Serviesgoed
Staande op helder glazen voet.
h. 14 cm, diam. 15,5 cm
1550-1667 - Serviesgoed
w.o. Orrefors Sweden flutes en kandelaren.
[ds]
1550-1667 - Serviesgoed
Vaas gemerkt Sara Gravely Marci 1972.
h. 32 cm, diam. 22 cm
1550-1667 - Serviesgoed
het lichaam wit geglazuurd, de poten en details goudkleurig, onderzijde gemerkt 'Made in Italy'.
h x b: 113 x 50 cm.
1550-1667 - Serviesgoed
Bestaande uit vier parfumflessen en twee kandelaars. Allen gesigneerd en genummerd.
h. 8 - 19 cm
[6]
1550-1667 - Serviesgoed
Bestaande uit negen rode wijn glazen, zes witte wijn glazen, acht cognac glazen en zestien likeur glazen.
h. 6 - 12 cm
[39]
1550-1667 - Serviesgoed
w.b. kristal geslepen vazen en cognacglazen.
[2 dzn]
1550-1667 - Serviesgoed
Voorstellende zittende vrouw in bakje met twee ronde uitsparingen.
h. 14 cm
1550-1667 - Serviesgoed
Voorstellende bloemenvaas. Gemerkt APK. Hierbij Delft, schotel in Imari stijl met decor van figuren bij pagode, 18e eeuw (gelijmd).
diam. 22 - 30 cm
1550-1667 - Serviesgoed
Hierbij porseleinen sierschotel met geschilderde voorstelling van dame met kat en glazen tazza met luster. (haarscheuren, krassen).
h. 18,5 - 26 cm, diam. 15 - 27 cm
1550-1667 - Serviesgoed
Met metaaldraad omwonden.
h. 25 cm, b. 50 cm
1550-1667 - Serviesgoed
met gegraveerde voorstelling van een jonge dame. Etiket; Unikat 10464.
h. 50 cm.
1550-1667 - Serviesgoed
onduiodelijk gesigneerd en beide gedateerd '82, de vaas genummerd 105/250.
h. 29 - 32 cm.
1550-1667 - Serviesgoed
Samobor kristal, Kroatie met etiket, 'Unikat 10855'
h. 28 cm
1550-1667 - Serviesgoed
onduidelijk gesigneerd en gedateerd '81.
h. 43 cm.
1550-1667 - Serviesgoed
h. 50 cm. diam. 40 cm.
1550-1667 - Serviesgoed
ondermeer geslepen vazen en wijnglazen.
[ds]
1550-1667 - Serviesgoed
1550-1667 - Serviesgoed
onduidelijk gesigneerd en gedateerd '82.
h. 50 cm.
1550-1667 - Serviesgoed
[8 in ds]
1550-1667 - Serviesgoed
w.o. karaffen en glazen.
[ds]
1550-1667 - Serviesgoed
w.o. slingersteelglazen en karaf. Deels hand beschilderd.
[ds]
1550-1667 - Serviesgoed
Bestaande uit persglazen vaas met decor van bomen, geslepen vaas met verticaal optiek en geslepen vaas met decoratie van bloemen en vlinders.
h. 26 - 39 cm
1550-1667 - Serviesgoed
Bestaande uit vijf glazen met gegraveerde voorstelling van Afrikaanse dieren, mogelijk uitgevoerd voor Rowland Ward, zes glazen met floraal gegraveerd decor en zes glazen met gegraveerde en vergulde decors met dieren.
h. 9 - 9,5 cm
[17]
1550-1667 - Serviesgoed
Allen uitgevoerd met ruit waaier slijpsel.
h. 20 - 23,5 cm, diam. 24 cm, b. 32 cm
1550-1667 - Serviesgoed
bestaande uit twee millefleur presse papiers, twee waterflessen en een glazen sculptuur met ingesloten voorstelling van berkenbomen.
h. 4,5 -20 cm
[5]
1550-1667 - Serviesgoed
o.a uitgevoerd met ruit slijpsel. Hierbij twee kristal geslepen schalen waarvan een met floraal decor.
h. 5 - 31 cm, diam. 16 - 35 cm
[5]
1550-1667 - Serviesgoed
Hierbij rood glazen vaas met decoratie van pelikanen.
h. 54 - 81 cm
1550-1667 - Serviesgoed
w.o. cranberry kleurige whiskeykaraf en karaf gemerkt Christian Dior.
h. 15 - 36 cm
[4]
1550-1667 - Serviesgoed
o.a. met floraal decor.
[ds]
1550-1667 - Serviesgoed
w.o. groen draadglas vaas en diverse geslepen vazen met floraal decor.
[ds]
1550-1667 - Serviesgoed
w.o. karaffen en vazen. Waarbij met geëtste- en geschilderde voorstelling.
[ds]
1550-1667 - Serviesgoed
w.o. wijnglazen. Allen met florale gravering, twee met vergulding.
[ds]
1550-1667 - Serviesgoed
Hierbij vijf kleine wijnglazen. Deels gemerkt Bacarat France.
[11 in ds]
1550-1667 - Serviesgoed
Allen staande op standring. Hierbij glazen vaas met getrokken verticale decoratie in rood-wit-blauw.
h. 8,5 - 28 cm, diam. 14 - 23 cm
[4]
1550-1667 - Serviesgoed
w.o. geslepen wijnglazen en schotels.
[ds]
1550-1667 - Serviesgoed
w.o. vazen en roze dikwandige schaal.
[ds]
1550-1667 - Serviesgoed
Hierbij dikwandig glazen fles met ingesloten draadpatronen en kom met blauw/wit ingesloten draden.
h. 10 -21 cm, b. 42 cm
1550-1667 - Serviesgoed
Bestaande uit glazen schenkkan met gegraveerde voorstelling uit Inferno, glazen fles en kantige vaas met voorstelling van cowboy te paard.
h. 18 - 45 cm
1550-1667 - Serviesgoed
w.o. met hand gegraveerde voorstellingen.
[ds]
1550-1667 - Serviesgoed
o.a. met geometrische patronen en vertikaal geslepen optiek.
[2 dzn]
1550-1667 - Serviesgoed
Beide uitgevoerd met gegraveerde florale decoratie.
h. 20 - 25 cm
1550-1667 - Serviesgoed
Gesigneerd Zap, gedateerd 1981 en genummerd 0-752/78. Hierbij glazen schaal met centraal gegraveerde voorstelling van draak.
diam. 27 - 35 cm
1550-1667 - Serviesgoed
Hierbij gesatineerd glazen plaquette met gegraveerde voorstelling van gezichten.
h. 25 - 35 cm
1550-1667 - Serviesgoed
w.o. groene fles met vergulde en floraal geschilderde decoratie, geslepen vazen en bruine wijnfles.
[2 dzn]