Sluiten1550-1667 - Serviesgoed
naar 17e eeuws voorbeeld, met voorstelling van soldaten in cirkels. (beschadigingen)
h. 13,5 cm, b. 13,5 cm.
1550-1667 - Serviesgoed
h. 13 - 17,5 cm.
1550-1667 - Serviesgoed
bestaande uit; twee terrines, drie dienschalen, roomstel met extra roomkan, koffiepot, twee kandelaars, sauciere, tien diepe borden, 9 kop en schotels en extra kopje. (greep terrine beschadigd)
[51]
1550-1667 - Serviesgoed
Verschillende afmetingen en met verschillend gekleurde insluitsels en banen, niet gesigneerd
diam. 4-8 cm
[5]
1550-1667 - Serviesgoed
Verschillende afmetingen en met verschillend gekleurde insluitsels van bloemen, koralen en een kwal, niet gesigneerd
diam. 4-8 cm
[6]
1550-1667 - Serviesgoed
een Leerdam, Beatrix; een Val St Lambert; een Holzheimer, een Phoenician Malta en twee ongesigneerd
diam. 6-9 cm
[6]
1550-1667 - Serviesgoed
gedecoreerd met bloemen, bestaande uit een theepot en deksel, suikerpot en deksel, melken, vier koppen en zeven schotels (deksel theepot gelijmd)
h. 13,5 cm max.
[14]
1550-1667 - Serviesgoed
bestaande uit: koffiepot, roomstel,zeven kop en schotels, twaalf gebaksborden en een roomkan. (enkele chips, deksel suikerpot niet passend)
Uit de collectie van Pieter Goedings, oud eigenaar van bioscoop ‘The Movies’
[36]
1550-1667 - Serviesgoed
hierbij een ajour toren bekroond met dierfiguur, ongesigneerd.
h. 26 - 37,5 cm.
1550-1667 - Serviesgoed
gemerkt aan onderzijde.
diam. 26 cm.
1550-1667 - Serviesgoed
Bestaande uit terrine, drie dekschalen, sauskom, zeven dienschalen, vier schalen op voet, peper, zout en oliestel met lepel, tien dinerborden, vijf ontbijtborden en zes soepborden.
[39]
1550-1667 - Serviesgoed
Bestaande uit koffiepot, suikerpot, melkkan, vijftien koffiekopjes, twaalf grote theekopjes, elf kleine theekopjes en vierenveertig schoteltjes. Hierbij elf glazen gebakschaaltjes. (één theekop met schade)
(96)
1550-1667 - Serviesgoed
hierbij een kleine gelobde terrine met korenaar motief. (beide beschadigd.
h. 13 - 25 cm.
1700-1813 - Europees porselein, aardewerk en glas
Uitgevoerd met ajour gevormde rand en geschilderde gezichten op de stad Wenen. Beide met annotatie aan achterzijde: 'Le Cafe - Restaurant dans le jardin de Paradies á Vienne' en 'Le Casino de Domanjer a Hietzing chez Vienne'.
diam. 23,5 cm
Uitgevoerd met geschilderd landschap en maritieme voorstelling.
h. 12,5 cm, diam. 8 cm
Bestaande uit acht borden en twee taartcoupes. Vergulde gecontourneerde rand met bloem en lintversieringen. (een bord gebroken).
diam. 23,5 cm
[10]
Uitgevoerd met polychroom geschilderd bloemdecor op zwart fond met verguldingen. Bestaande uit dienblad, theepot, suikerpot, melkkan twee koppen en twee schotels. (knop theepot en suikerpot manco).
[8]
Bohemian polychrome painted and partly gilt tete-a-tete; circa 1860
Onderzijde met monogram 'DJ' voor ontwerper Jens-Peter Dahl Jensen (1874-1960).
h. 10 cm, l. 30,5 cm
Onderzijde uil gemerkt: 'Entwurf Professor Fritz Klee, Direktor der K. Fachschule Selb' en 'Lorenz Hutschenreuther A.G. Selb Abteilung für Kunst. Beide met vergulde arcering. (uil met kleine chip).
h. 13 - 15,5 cm, l. 23,5 cm
Uitgevoerd met schildering van bloemen. Onderzijde gemerkt '100/100' en '53'.
h. 18,5 cm
Voorstellende smid bij aambeeld en zittende handwerker. Hierbij porseleinen vormstuk van accordeonist gemerkt Bing & Grondahl. (hoofd accordeonist gelijmd).
h. 14 - 22 cm
Bestaande uit: Aponyi Green: puntvaas, drie cache-pots en urn. Aponyi Pink: puntvaas, schaaltje en cache-pot. Allen met vergulde arcering.
h. 3 - 15 cm
[8]
Alle uitgevoerd met handgeschilderde florale decoratie en insecten, vergulde rand, gemerkt Meissen 1860-1924,
diam. 25 cm
[13]
Uitgevoerd met vergulde opengewerkte rand op kobaltblauw fond. Achterzijde met titel 'Die Dame die sich die Hände Wäscht'.
diam. 23 cm
Uitgevoerd met vergulde opengewerkte rand op kobaltblauw fond. Achterzijde met titel 'Frau von Montespan'.
diam. 23 cm
Uitgevoerd met decoratie van bloemen.
h. 13 cm, diam. 8,5 cm
diam. schotel 12,5 cm.
[6]
Uitgevoerd met schildering van fruit en bloemen, deels verguld. De pot met ramskoppen. Binnenzijde deksel gemerkt: M:OL. (decoratie sleets, knop deksel niet origineel, sokkel missend).
h. 21 cm, b. 17 cm
rondom gedecoreerd met dorpstaferelen met daartussen gevarieerde bloemen, de deksel bekroond met een bacchant. Onderzijde gemerkt met scepter. Herkomst Hart, Amsterdam. (hand geresteraureerd).
h. 33 cm. diam. 24,5 cm.
kopje met collectie sticker 'Stodel'
(haarlijnen en één bord gelijmd)
diam. 26 cm.
[6]
Uitgevoerd met Chinoserie decor van dame met waaier en heer met hoed. (frittings).
diam. 23,5 cm
[6]
centraal gedecoreerd met Amor. Herkomst Stodel, Amsterdam.
Diam. 34,5 cm.
met florale rand en centraal gedecoreerd met ruiter te paard, onduidelijk gemerkt. Herkomst Lameris, Amsterdam. ( chip op voetrand)
Diam. 34 cm.
'Wat zijn Gods werken wondergroot, wie had dat kunnen denken dat God uit zulke groote nood aan ons had willen schenken. Wie had dat voor een jaar gedacht wie zou God nu niet looven, d'Oranje vorst heeft ons bezocht. Oranje is weer boven, 1815' (frittings).
diam. 22 cm
Uitgevoerd met voorstelling van struik met bloemen waarin exotische vogels.
h. 27 cm, b. 27 cm
Uitgevoerd met Chinoiserie voorstelling van lange lijzen in tuin. (frittings, een bord met barst).
diam. 23 cm
[5]
met voorstelling van Willem V op een balkon met sinasappelboompjes. Achterzijde gemerkt F.D.H.
h x b: 36 x 32 cm.
Centraal een scene met figuren waaromheen vakverdeling. (frittings).
diam. 40 cm
Centraal geplaatst een medaillon met figuren waarom heen vakverdeling. (gebroken, gelijmd, frittings, chip).
diam. 38,5 cm
Voorstellende koeien met melkers. (hoorns gerestaureerd).
h. 19,5 cm, b. 21 - 22 cm
elk zeskantig en geribd, beschilderd met Chinoiserie panelen van herten in een tuin, de deksels met leeuwen als dekselknoppen (twee deksels gerestaureerd, enkele beschadigingen)
h. 27,5-29,5 cm
Provenance: Christie's Amsterdam, 'European Noble and Private Collections', 24-25 juni 2008, lot 281
[5]
in 18e-eeuwse Delftse stijl, bestaande uit een set van drie balustervazen en deksels en een paar trompetvazen, elk gemodelleerd met panelen en gedecoreerd met figurenpanelen, elk gemerkt voor Samson en met apocrief VDuijn merk (een trompetvaas met gebroken en gelijmde nek, een deksel met chip)
h. 32,5-46 cm
Provenance: Sotheby's Amsterdam, 'European Collections', 18 september 2007, lot 1125
[5]
elk gemodelleerd met panelen en beschilderd met vogels en bloemen (een deksel gerestaureerd, enkele kleine beschadigingen)
h. 32,5 cm
een witgeglazuurd en de andere gekleurd (enkele beschadigingen en reparaties)
l. 10-11,5 cm
Uitgevoerd met decor van korenbloemen. (frittings).
diam. 23,5 cm
[4]
het kopje Mol en de schotel Amstel gemerkt
diam. schotel 13 cm.