Sluiten1700-1813 - Europees porselein, aardewerk en glas
(kleine chip aan voetrand kopje.)
diam. schotel 13 cm.
1700-1813 - Europees porselein, aardewerk en glas
(diverse kleine chips aanvoetrand)
diam. schotel 12 cm.
[6]
gedecoreerd met gevarieerde bloemen en twee schotels met figuren in een landschap.
h. 15,5 cm. diam. 12 -14 cm.
[5]
Hierbij kristal geslepen schaal op voet.
h. 22 - 38 cm, diam. 18 - 25 cm
Uitgevoerd met ruit waaier slijpsel.
h. 22 - 23 cm
[4]
Uitgevoerd met noppenmotief en blauwe glaspunten. Staande op helderglazen voet met ribben. Hierbij twee glazen bokalen met blauwe glaspunten.
h. 19 - 34 cm
Allen met organische versiering.
h. 22 - 41 cm
Allen uitgevoerd met blauwe glasdraden en organische decoratie. Hierbij een façon de Venise karaf. (een glas met afgebroken ornament, stop karaf met afgebroken ornament).
h. 22,5 - 29,5 cm
[4]
Uitgevoerd met verre églomisé 'Fantasy' voorstelling van figuren, draken, tovenaars en schedels . Onduidelijk gesigneerd.
h. 24,5 cm, b. 13,5 cm
Uitgevoerd met vier aangezette oren en gele glasknopen. Hierbij vrijgevormde glazen vaas met blauw aangezette knopen.
h. 29 - 43 cm
Bestaande vijfentwintig rode wijn glazen, vierentwintig witte wijn glazen, eenenzestig champagne flutes, negen likeur glazen en zes water glazen.
h. 10 - 16 cm
Sotheby's Amsterdam, The Frits Philips Collection, 4 December 2006, lot 160.
[115]
An Extensive Associated Metternich Cut-Glass Table Service, Late 19th Century
Bestaande uit vijf karaffen, twee gembercoupes, vier tazza's, twee compotes op onderschotel en tien zoutvaten (een karaf zonder stop).
h. 15 - 36 cm
Sotheby's Amsterdam, The Frits Philips Collection, 4 december 2006, lot 160
[25]
Several Metternich table pieces, 19th century
Met voorstelling van bloemenmand.
diam. 34 cm
diam. 13 cm
Wiite wijn- Rode wijn en Champagne glazen. (wb met beschadigingen)
[ds]
diam. 12 cm.
Uitgevoerd met centrale voorstelling van putti in landschap waaromheen rand met putti, florale decoratie en mascarons.
l. 30 cm, h. 25,5 cm
gedecoreerd met bloemen met geel hart in cartouches tegen een groen fond. (randschilfers)
diam. 16 cm.
'Barcel Voorloop' en 'Punch-Sir. v. Jam Rum'
h. 31 cm.
Uitgevoerd met geschilderde voorstelling van figuren met rechts een boom. Op de achtergrond een berglandschap. De gemodelleerde rand met bloem- en bladmotieven.
h. 19 cm, b. 19.5 cm
Uitgevoerd met geschilderde voorstelling van twee figuren met zwijn met links boom en stadsgezicht op de achtergrond. Met gemodelleerde rand met bloem- en blad motieven.
h. 19,2 cm, b. 19,5 cm
Allen met landschapsvoorstellingen. Gemonteerd op plank met kader.
h. 72 cm, b. 98 cm
O.a. zeewezens, schepen en vogels. Allen gemonteerd op plank met kader.
h. 72 cm, b. 98 cm
Met portret van General Joubert en voorstelling van kanon met tekst les Boërs.
h. 14 cm
De kelk uitgevoerd met radgravure van vogels en bloemenmanden. (kelk afgebroken van de stam) Hierbij wijnglas met in de stam twee druppelvormige luchtbellen. (voet met chipjes).
h. 16,5 - 23,5 cm
Allen met voorstelling van tulpen in ruit. Fleur de lys in de hoeken.
h. 12,5 cm, b. 12,5 cm
[35 in 2 dzn]
gedecoreerd met met gemodelleerde bloemen en takken. (een met haarlijn).
h. 14 cm, diam. 14,5 cm
ontwerp Joachim Kaendler 1747.
h. 12 cm
w.o. gemerkt voor de Porceleyne Klaauw.
diam. 23 cm
[8]
Met geschilderde decoratie van de Verspieders en jachtscene. Gemerkt De Klaauw en De Lampetkan en De Drie Klokken.
h. 25 - 33 cm
[5]
met voorstelling van boten voor stadspoort.
h. 40 cm, b. 34 cm
met voorstelling van figuren bij molen aan water.
h. 60 cm, b. 47 cm
met beschildering van de 'Vijverberg te 's Gravenhage. Achterzijde gemerkt 'Pays Bas, JVH, Harlingen' en beeltenis van wapenschild Je Maintiendrai.
h. 43 cm, b. 53 cm
Hierbij een kantig geslepen glas met vergulde decoratie en tien antieke groenen wijnglazen. (een wijnglas met gelijmde voet).
h. 9 - 29 cm
[12]
(restauratie aan voetstuk)
h. 30 cm
Uitgevoerd met polychrome en vergulde decoratie van bloemen, bronzen vergulde binnenbakjes. Hierbij cachet met porseleinen heft met eenzelfde decoratie.
h. 10,5 cm, b. 15 cm
Alle geslepen. Een met florale decoratie.
h. 12 - 15,5 cm
[7]
de gelobde diepe schaap gedecoreerd met pioenen (kleine randbeschadigingen)
l. 33 cm
Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941)
h. 16,5 cm, b. 15 cm
Alle met gele rand. Diverse pottenbakkers w.o. De Porceleyne Klaauw. (een bord met haarscheur, een bord met doorboord gat, en met chip, schilfers).
diam. 23 cm
[8]
Met opschrift: 'Hollandsche Taback'. Compleet met koperen deksel.
h. 31 cm, incl. deksel 41 cm
w.o. Bijbelse taferelen, vogels en stillevens.
[ds]
Deksel bekroond door leeuw. (schilfers).
h. 38 cm
Uitgevoerd met koud beschilderd' decor van familiewapens. In opdracht vervaardigd in ws Duitsland door dhr Abraham van der Hoeven.
h. 6,3 cm, diam. 12 cm
[24]
verschillende afmetingen en verschillend gekleurde bloemen en buizen, elk met Murano label
diam. 5-11 cm
[5]
diam. 6-9 cm
[4]
elk geblazen met gekleurde banen en luchtbellen, elk met Pfeiffer label
h. 4,5-7 cm
[5]