Sluiten1700-1813 - Europees porselein, aardewerk en glas
verschillende formaten, met verschillend gekleurde bloemen en buizen, niet gesigneerd
diam. 4-8 cm
[9]
1700-1813 - Europees porselein, aardewerk en glas
waarvan een millefiori met jaarletter P voor 1984, beide in origineel doosje
diam. 6-8 cm
enkele met millefiori, alle in origineel doosje
diam. 6-9 cm
[6]
een Zweden Själaglas; een Tsjechië, Malacheck; een Kerry glas en een Engeland, Wedgwin
diam. 4,5-6,5 cm
[4]
w.o. bloemen, vruchten en figuren (slijtage en beschadigingen)
[ds]
verschillend gedecoreerd met figuren, de hoeken met spinnekopjes
[2 dzn]
[ds]
verschillend gedecoreerd met schepen, de hoeken met ossekopjes
[ds]
[ds]
verschillend gedecoreerd met figuren, de hoeken met ossekopjes en Wanli cartouches
[2 dzn]
[2 dzn]
verschillend gedecoreerd met figuren, bloemen, vissen, dieren en dorpsgezichten
[ds]
verschillend gedecoreerd met figuren, bloemen en schepen
[7]
verschillend gedecoreerd bloemen, daarbij enkele fragmenten
[ds]
Uitgevoerd met lange rechte tuit en aangezet ophangoog. Gevuld met blauwe vloeistof.
h. 27 cm, b. 9 cm
Provenance: Uit het bezit van een landschapsarchitect
elk gedecoreerd met bloemdecor, meestens gemerkt met ooievaar, bestaande uit een theepot en deksel (handvat gelijmd en tuit beschadigd), een suikerpot en deksel (dekselknop gerestaureerd), paar bouillonkopjes en deksels (een deksel bescahdigd), tien koffie-en theekoppen en tien schotels in verschillende formaten (een kop en een schotel gerestaureerd) (alle met kleine chips, frits en slijtage)
h. 12,5 cm max.
Provenance: Collectie Professor Ingenieur D. A. A. Koolen.
[24]
Uitgevoerd met geschilderde decoratie van ram en schapen en vergulde arceringen.Compleet met inktpotje en strooier. Staande op drie klauwpoten, geheel op ring (schilfertjes)
h. 8 cm, diam 12 cm.
(1)
Uitgevoerd met verzilverde monturen.
h. 14,5 cm
ondermeer A.C.A. Nolet en Blankenheym & Nolet, deze flessen zijn bodemvondsten uit Suriname.
h. 20 - 28 cm.
Field collected in Suriname, late 1970's.
[ds]
deze flessen zijn in Suriname gevonden.
h.
[4]
deze Flessen zijn in Suriname gevonden.
h. 18 - 20 cm.
ondermeer een fles 'Gebr. Reelfs' en kattekoppen. Deze flessen zijun in Suriname gevonden.
h. 19 -28 cm.
[6]
deze flessen zijn gevonden in Suriname.
h. 18 - 20 cm.
, ondermeer 'kattekoppen' deze flessen zijn in Suriname gevonden.
h. 18 - 30 cm.
[5]
,ondermeer'Pernod Fils' en 'kattekoppen', deze flessen zijn in Suriname gevonden.
h. 18 - 30 cm.
[5]
,ondermeer 'kattekoppen', deze flessen zijn in Suriname gevonden.
h. 18 - 30 cm.
[5]
Met chinoiserie decoratie. 19e eeuwse tinnen montering.
h. 25 cm
Uitgevoerd met chinoiserie decoratie in groen en mangaan. (rand met chip).
h. 21 cm
Uitgevoerd met florale schildering. Reliëf rand. (hanger gebroken en opnieuw aangezet, frittings)
h. 13,5 cm, b. 13,5 cm
Zes met irisatie. Bodemvonsten uit Suriname, jaren '70.
h. 22-24 cm.
[8]
Bestaande uit: terrine, paar ovale ajour schalen op onderschotel, paar ronde ajour schalen, paar testen op onderschotel, veertien diverse dienschalen, achtentwintig diner-, negentien soepborden, twee sauskommen, koffiepot, melkkan, theepot, paar compot dekselpotjes op een onderschotel. Gemerkt Nast a Paris (ajour mand chip, kleine terrine restauratie, sauskom met gebroken oor, sauskom chip aan rand, één ajour terrine op onderschotel beide schilfers, paar borden met schilfertjes)
[83]
1951-2258 - Beeldwerk, vazen en ornamenten
Facsimile, gepubliceerd door Edition Leipzig, Leipzig 1973. Gelimiteerde editie van 1000, nummer 208 en 447. Compleet met lithografieën.
h. 99 cm. b. 68,5 cm.
Leergebonden. (losse kaft achterzijde)
h. 27 cm, b. 22 cm.
Leergebonden, compleet met gravures. (kaft en rug licht beschadigd)
h. 24 cm, b. 18,5 cm.
Halfleer gebonden. Deel 7, 8, 9, 11 met tekst, atlas deel 1 met gekleurde gravures.
h. 25,5 cm, b. 19 cm.
[5]
Leergebonden. Eerste en tweede deel.
h. 42 cm, b. 27 cm.
Leergebonden, deel 1, 2, 4, 5, 6. Compleet met gravures. (niet gecollationeerd)
h. 41 cm, b. 27 cm.
[5]
Facsimile. Folio. 2 suites van elk tien kleurenreproducties, met bijbehorende tekstdelen. De suites in afzonderlijke linnen mappen.
h. 49,5 cm, b. 32 cm.
Halfleer gebonden.
h. 30,5 cm, b. 22 cm.
In latere, half leer kaft.
h. 21,5 cm, b. 18 cm.
Leergebonden, delen 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11 en 12.
h. 16,5 cm, b. 10,5 cm.
[10]
Halfleer gebonden, deel 2 Mammifères, deel 4 Oiseaux, ,deel 8 Poissons, texte les Oiseaux, texte Mollusques. Compleet met gravures. (niet gecollationeerd)
h. 27 cm, b. 20cm.
[5]
Halfleer gebonden, deel 7, 8, 9, 10, 11, 12. Compleet met gravures (niet gecollationeerd)
h. 22 cm, b. 14,5 cm.
[6]
Halfleer gebonden. (rug ontbreekt, kaft beschadigd)
h. 22 cm, b. 13,5 cm.
Perkamenten band.
h. 17 cm, b. 12 cm.
Halfleer gebonden.
h. 16 cm, b. 11 cm.
leergebonden, compleet met gravures. (niet gecollationeerd) (kaft beschadigd)
h. 12,5 cm, b. 10cm.
Karton gebonden, deel 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8.
h. 26 cm, b. 19 cm.
[8]