Sluiten1951-2258 - Beeldwerk, vazen en ornamenten
Facsimile volume printed in a set of 990 (number 73), by Pion Limited, London 1980, together with a commentary by Elisabeth Rücker and William T. Stearn, printed by Pion Limited, London, 1982.
h. 50,5 cm, b. 34,5 cm.
1951-2258 - Beeldwerk, vazen en ornamenten
Perkament gebonden.
h. 41,5 b. 27 cm.
Halfleer gebonden. (kaft beschadigd)
h. 31,5 cm, b. 22 cm.
Contemporaine band.
h. 34,5 cm, b. 23 cm.
Leergebonden.
h. 20cm, b. 13 cm.
Kartonnen banden, delen 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, en 16.
h. 18,5 cm, b. 11,5 cm.
[10]
Half leer gebonden, delen 1, 2, 3, 4, 5, 6, en 7.
h. 21,5 cm, b. 14 cm.
[7]
Half leer gebonden, compleet met gravures, niet gecollationeerd.
h. 19 cm, b. 14,5 cm.
Leer gebonden.
h. 20,5 cm, b. 16,5 cm.
Gebonden in perkamenten band, incompleet. Compleet met gravures. (niet gecollationeerd) (kaft en rug beschadigd)
h. 27,5 cm, b. 20 cm.
Kartonnen band, eerste deel, compleet met gravures. (niet gecollationeerd) (kaft en rug beschadigd)
h. 39 cm, b. 25 cm.
Kartonnen band, compleet met gravures.
h. 22 cm, b. 15,5 cm.
Leergebonden, compleet met gravures. (niet gecollationeerd) (kaft los, beschadigingen)
h. 34,5 cm, b. 23 cm.
Perkament gebonden, 19 delen, 1 t/m 19.
h. 20,5 cm, b. 17 cm.
[19]
Leer gebonden, delen 1 en 2. Compleet met gravures.(niet gecollationeerd)
h. 25,5 cm, b. 21 cm.
Leer gebonden.
h. 25,5, b. 21,5 cm.
Karton gebonden, 1 deel, compleet met gravures (niet gecollationeerd) (kaft beschadigd)
h. 31,5 cm, b. 24 cm.
Leer gebonden, delen 1, 2, en 3. Compleet met gravures. (niet gecollationeerd)
h. 26 cm, b. 21 cm.
Contemporaine band, halfleer gebonden. Compleet met gravures. (niet gecollationeerd)
h. 40,5 cm, b. 25,5 cm.
Leergebonden, slechte staat. (achterzijde kaft ontbreekt)
h. 17 cm, b. 11 cm.
In contemporaine band. Compleet met gravures. (niet gecollationeerd)
h. 29,5 cm, b. 24 cm.
Leergebonden, delen 1, 2, en 4. (kaften los en beschadigingen)
h. 24,5 cm, b. 20 cm.
Half leer gebonden, delen 1, 2, 3, 4, en 5. Compleet met gravures. (niet gecollationeerd)
h. 24,5 c, b. 16 cm.
[5]
Leergebonden, delen 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 en 8.
h. 20,5 cm, b. 13,5 cm.
[8]
Leergebonden, delen 1, 2, 3, 4, 5, 6, en 7.
h. 19 cm, b. 13,5 cm.
[7]
Halfleer gebonden, delen 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, en 9.
h. 21,5 cm, b. 13 cm.
[8]
Leergebonden, delen 2, 3, 4, 6 en 6. Incomplete set. Compleet met gravures. (niet gecollationeerd)
h. 26,5 cm, b. 20,5 cm.
[5]
Leergebonden, delen 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 en 8. (kaften en ruggen los en beschadigd)
[8]
Halfleer gebonden, een deel kartonnen kaft. Deel 1,2 en 4 van vier delen, compleet met gravures (niet gecollationeerd) (kartonnen kaft beschadigd)
h. 22,5 cm, b. 14,5 cm.
Leergebonden, delen 1, 2 (2x), 3, 4, 5, en 6. (ruggen en kaften licht beschadigd, 1 kaft ontbreekt)
h. 40,5 cm, b. 27 cm.
[7]
Leergebonden. (kaft los)
h. 35 cm, b. 24 cm.
Leer gebonden, delen 1, 2 en 3. Compleet met gravures. (niet gecollationeerd)
h. 38,5 cm, b. 25,5 cm.
Halfleer gebonden, 41 delen. Compleet met gravures. (niet gecollationeerd)
h. 24 cm, b. 15,5 cm.
[41]
10 delen in kartonnen kaft. Compleet met gravures (niet gecollationeerd) (rug en kaften beschadigd)
h. 22,5 cm, b. 14 cm.
[10]
Leergebonden.
h. 20,5 cm, b. 13 cm.
Half leer gebonden, compleet met gravures. Delen 3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13. (niet gecollationeerd) (kaften en ruggen beschadigd)
h. 22 cm, b. 13 cm./h. 21 cm, b. 17 cm.
[12]
Halfleer gebonden. Matières generales delen 1, 2, 3, 4. Deel 5; Quadrupèdes 1. Deel 6; Quadrupèdes 2. Deel 7; Oiseaux 1. Deel 8; Oiseaux 2. Deel 9; Oiseaux 3. Samen met 5 delen met gegraveerde illustraties. (niet gecollationeerd)
h. 23 cm, b. 14,5 cm.
[14]
Leergebonden, delen 1 en 2. Compleet met gravures. (niet gecollationeerd)
h. 27 cm, ,b. 20 cm.
Half leer gebonden. Compleet met gravures. (niet gecollationeerd) (kaft en rug beschadigd)
h. 27,5 cm, b. 23,5 cm.
Leergebonden, delen 1 en 2. Compleet met gravures. (niet gecollationeerd) (kaften beschadigd)
h. 33 cm, b. 22 cm.
Leergebonden, twee delen in een band. Compleet met gravures. (niet gecollationeerd)
h. 31,5 cm, b. 20,5 cm.
Half leer gebonden. 3 delen in een band, compleet met gravures, niet gecollationeerd. (band en kaft in slechte staat)
h. 29 cm, b. 23 cm.
in leer gebonden band. Compleet met gravures. (niet gecollationeerd)
h. 21,5 cm, b. 17,5 cm.
Leergebonden, twee delen in een band. Compleet met gravures, niet gecollationeerd. (kaft licht beschadigd)
h. 25,5 cm. b. 21 cm.
Half leer gebonden, delen 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13A, 13B. (incompleet)
h. 20,5 cm, b. 13,5 cm.
[12]
In perkamenten band. (onvolledig, kaft en rug beschadigd)
h. 20,5 cm, b. 16 cm.
Leergebonden. Compleet met gravures. (niet gecollationeerd) (rug en kaften met beschadigingen)
h. 46 cm, b. 31 cm.