Sluiten1951-2258 - Beeldwerk, vazen en ornamenten
Uitgevoerd met gestoken voorstelling op de spiegel en zijkanten.
l. 86 cm, b. 27 cm, h. 42 cm
1951-2258 - Beeldwerk, vazen en ornamenten
Uitgevoerd met gestoken figuur van leeuw met stadswapen van Naarden. De staf rood-, wit-, blauw geschilderd.
h. 78 cm
Accolade vormig met koperen scharnier.
l. 13,5 cm, b. 5 cm, h. 4,5 cm
Genummerd van 1 t/m 4. In gietijzeren houder met florale decoratie.
h. 23 cm, b. 29 cm
[4]
Met ijzeren beslag.
h. 27 cm, b. 56 cm, d. 45 cm.
gecanneleerd en met Corinthisch kapiteel (beschadigingen
h. 139 cm.
2350-2379 - Ikonen en religieuze kunst
alle met parelmoer belegd, twee met metaal legering Christus, een met Christus in parelmoer.
h. 48,5 , 36 en 22 cm.
met voorstelling van Drie Koningen, met inscriptie 'Adorasione die Remagi' en Maria en Josef bij de kribbe.
L. 17 en 9,2 cm. in lijst.
met voorstellingen in reliëf van geboorte in Bethlehem en ander met drie scenes uit het leven van Christus. (een schelp gebroken en gelijmd)
L. 13 cm.
met voorstellingen van de geboorte van Christus.
L. 24,5 en 26,5 cm.
met voorstellingen in relief van de geboorte van Christus en de Annunciatie
L. 11,5 and 13 cm. een ingelijst.
Uitgevoerd met polychrome schildering en vergulding.
h. 21 cm, b. 16 cm
Compleet met linnen gewaad. Met etiket Propriete de la St. Enefance.... Geheel op houten voet met florale schildering.
h. 65 cm
Met resten van polychromie.
h. 40 cm
Voorstellende heilige met boek, Aureool, vogel en initialen E.I.. Geplaatst op rood katoenen ondergrond, in lijst met bladzilver.
h. 7,5 cm, b. 6,2 cm.
Hierbij houten sculptuur voorstellende de heilige familie/Vlucht naar Egypte, 18e eeuw. (beschadigingen)
h. 23,5 - 36 cm, b. 10 - 36 cm
Gebonden in leren band met koperen sloten.
h. 37 cm, b. 23 cm
h. 29 cm, b. 27 cm
uitgevoerd in gips en fraai polychroom beschilderd. Compleet met kindje Jezus, Jozef en Maria, de drie Wijzen uit het Oosten, kameel, os, ezel, verschillende schapen en andere figuren. Kleine beschadigingen.
h. 16 - 64 cm.
[19]
Centraal Christus aan het kruis, in de vakken, Maria met kind, de apostel Markus, aartsengel Michaël en sint Joris. (beschadigingen)
h. 38,5 x 31 cm.
met een smeedijzeren haak op achterzijde en resten van polychromie, gemonteerd op een houten plank.
h. 28,5 cm. (beeld)
Uitgevoerd in staand pose, fraai gestoken haardracht. Zilveren kroon, scepter en rijksappel.
h. 14,5 cm
een paneel met de jonge aartsengel Gabriël met witte lelies, de ander met Moeder Gods met een boek.
h. x b: 57,25 x 26,75 cm.
The Annunciation, Russian, 19th century
Uitgevoerd met fijn geschilderde voorstelling van Maria met kind. De rizza verguld en gegraveerd.
h. 18 cm, b. 14,5 cm
Gezeten met een scroll over zijn knieën.
h. 59 cm.
h. 80 cm
Pokrov Moeder Gods.
44,5 x 36,5 cm.
met voorstelling van de twaalf grote feesten.
53 x 44 cm
als Engel van de Wildernis, met scenes uit zijn leven. Met op achterzijde geschreven teksten. (hersteld)
35,5 x 29 cm.
Hierbij ikoon Heilige Maria met Kind, ca. 1900. Met verzilverde rizza.
35,5 x 20 en 35,5 x 28 cm.
met drie panelen
15,5 x 43 cm.
Beide uitgevoerd in zittende pose met draperie, de armen gespreid. Op moderne gezwart houten sokkels.
h. 72 - 73 cm, b. 46 - 56 cm
Uitgevoerd met polychrome decoratie en vergulding.
h. 21,5 cm, b. 18 cm
[een met gebarsten glas]
h. 38-39 cm, b. 50,5 cm.
Uitgevoerd met vergulde lendendoek. (een vleugel manco)
h. 65 cm
(1)
2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Uitvoering N. V. Glasfabriek Leerdam. Onderzijde met geëtst monogram.
h. 11,5 cm, diam. 10 cm
Onderzijde met geëtst monogram. Hierbij grijs gekleurde glazen vaas, ontwerp 1964 en groen glazen waterkaraf met verticaal optiek.
h. 11,5 - 19,5 cm
Uitvoering N. V. glasfabriek Leerdam, onderzijde met geëtst monogram. Hierbij C. de Lorm, paars glazen waterbeker, ontwerp 1917 en een paars glazen vaas met verticaal optiek.
h. 8,5 - 16,5 cm
Onderzijde gemerkt 'Leerdam Unica FM80077LL Floris Meydam'. UItvoering N.V. Glasfabriek Leerdam geblazen door meester-glasblazer Leendert van der Linden.
h. 15 cm, diam. 16 cm
Van servies 'Normaal-I', uitvoering Glasfabriek Leerdam. Hierbij iriserend glazen dekseldoosje met inscriptie 'N.H.D.J. Kamer 124, 1-5-1921'. Allen voorzien van geëtst monogram.
h. 5,2 - 10 cm, diam. 11 - 11,5 cm
[7]
Hierbij No. 1 blauw graniver cactuspot. (twee potten met chipjes aan de poten, een schotel met chipje).
h. 6 - 13,6 cm, diam. 6,1 - 12,8 cm
[5]
Beide met geëtst monogram. Hierbij tinnen gehamerde en gelobde sierschotel in de vorm van bloem met centraal geslepen koraal. (een vaas met chips aan de opening).
h. 13,5 - 16 cm, diam. 12 - 25 cm
Allen gemerkt met geëtst monogram. Uitvoering Glasfabriek Leerdam. Hierbij vier kleine rookglazen waterglazen.
h. 5 - 5,5 cm, diam. 6 - 11 cm
[10]
De deksel met kantig geslepen greep. Gemerkt met geëtst monogram. Uitvoering Glasfabriek Leerdam.
h. 13 cm, diam. 14,5 cm
karaf met kantig geslepen stop, zes likeurglaasjes op facet geslepen steel. Allen gemerkt met geëtst monogram. Uitvoering Glasfabriek Leerdam. (karaf met aanslag aan de binnenzijde).
h. 7 - 23 cm
[7]
Binnenzijde gesigneerd dmv monogram en gedateerd. (drie chips aan de rand, stuk rand gebroken en gelijmd).
h. 6,8 cm
Uitgevoerd met decoratie van twee apenmaskers. Onderzijde gesigneerd dmv monogram en gedateerd. (hersteld).
h. 8,3 cm