Sluiten2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Uitgevoerd met horizontale lijnen en cirkels waarin stippen. De dop gestileerd als vogelkop. Onderzijde gesigneerd dmv. monogram en gedateerd. (hersteld).
h. 10,7 cm
2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
h. 46 cm. diam. 60 cm.
Uitgevoerd met rood geschilderde schuifdeksel met annotatie 'ADO BLOKKEN' in wit, compleet met twee gele houten schuifjes om de deksel te borgen.
h. 8,5 cm, b. 30 cm, d. 19,5 cm
Model nr. 31. Onderzijde met schilders merk J. G. P. Belt.
h.16 cm, diam. 19 cm
Uit servies 'Normaal-I'. Uitvoering Glasfabriek Leerdam.
h. 14 cm
[4]
Beiden met geëtst monogram. Hierbij Annagroen glazen vaasje op standring, ontwerp H. P. Berlage, 1928. Allen uitgevoerd door Glasfabriek Leerdam.
h. 6,5 - 13,7 cm
Uitgevoerd met horizontaal en verticaal optiek. Mogelijke uitvoering Glasfabriek Leerdam.
h. 27 cm, diam. 20 cm
Uitgevoerd in rood tinten met tin craquelé.
h. 8 cm, diam. 35 cm
Zijkant gesigneerd 'Daum France'.
h. 52 cm
Uitgevoerd met polychrome schildering en deels geglazuurd. Achterzijde met blindstempel 'Madoura Plein Feu / Empreinte Originale de Picasso'. Genummerd: 'J 145 75/100 Madoura'.
h. 10,4 cm, l. 16,6 cm
Herkomst Christie's.
gemerkt made in Denmark, op later toegevoegde sokkel.
h. 114 cm. diam. 36 cm.
h. 18 cm
Verkregen uit het bezit van Charlotte van Pallandt.
onderzijde met ingekerfd 'wiel' en vd Vaart '90.
h. 19 cm.
het blad met vlindervleugels ingelegd, de stam met verlichting. (breuk in de stam).
h. 66 cm. diam. 53 cm.
[5]
met etiket aan onderzijde
h. 43 cm. diam. 27 cm.
Voorstellende kindje op beer. Op rood marmeren voet met ingekrast signatuur 'Schiepstein'.
h. 12 cm, totale hoogte 15,9 cm, b. 15 cm
niet gemerkt.
h. 33,5 cm.
onderzijde met ingekerfd 'wiel' en vd Vaart '92
h. 32,5 cm.
met opwind uurwerk.
h x b x d 14 x 19 x 4 cm.
Uitgevoerd met in reliëf uitgevoerde decoratie van gestileerde organische vormen in lila en groen tinten.
h. 77,5 cm
Sotheby's Amsterdam, European Collections including the collections of Bertolt Brecht and Gerhart Hauptmann, 28 Spetember 2006, lot 1025
A Julius Dressler earthenware cachepot on pedestal base; circa 1910
Uitgevoerd met decoratie van vis. In bronzen omlijsting.
h. 104 cm, b. 54 cm
Uitgevoerd als borstbeeld met uitgestrekte armen rustend op boek. Geplaatst op verzameling boomstammen. Met gietersmerk 'Van Geert'.
h. 21 cm, b. 17,5, d. 21 cm
onduidelijk gesigneerd en gedateerd '82.
h: 19 cm. diam. 18 cm.
gesigneerd MaKa en gedateerd '80. Op stenen basement.
h. 24 cm b. 24,5 cm.
Voorstellende vrouwelijk torso. Achterzijde gemerkt met een pijl.
l. 19 cm
Onderzijde gemerkt '91, vdVaart en Wiel.
h. 17,5 cm, b. 14 cm
Voorstellende verstrengeld paar. Gesigneerd, gemonogrammeerd en gedateerd. Op houten voet.
h. 35 cm, incl. voet 38 cm
h. 19,5 cm.
niet gemerkt
h. 18,5 cm.
onderzijde met ingekerfd 'wiel' en vd Vaart '99.
h. 31 cm.
h. 26,5 cm.
h. 39 cm. diam. 55 cm.
Uitgevoerd met polychroom geschilderde florale decoratie. Onderzijde gemerkt, schildersmerk 'R'. (craquelé, scheur van ca. 2 cm in de rand)
h. 19 cm, diam. 25 cm
met etiket op voet
h. 34,5 cm.
gesigneerd.
h. 15 x b. 29 cm.
gesigneerd en genummerd 920711, Bath
diam. 25,5 cm.
niet gesigneerd.
h. 21 cm.
Hierbij helder persglazen asbak, gesatineerd glazen asbak voor Bols en drie andere.
diam. 13 - 17,5 cm
[6]
Ontworpen ter gelegenheid van het 40-jarig jubileum van de Nederlandse Oliefabrieken (Calve) te Delft. Hierbij ovale schaal NOF. (deksel manco).
l. 26,5 cm, b. 18,5 cm
[6]
diam. 31 cm.
Gemerkt met stempel 'BM', een gedateerd 1993
h. 8 - 23 cm
Onderzijde gemerkt C. H. France, achterzijde gemerkt O.
h. 57 cm, b. 18 cm, d. 17 cm
Uitvoering Glasfabriek Leerdam. (grote schaal kleine chips, kleine schaal krasjes).
l. 14,5 - 30 cm
Uitvoering Glasfabriek Leerdam.
l. 18 - 30 cm
Iriserend en groen. Hierbij bolvaasje. UItvoering Glasfabriek Leerdam.
h. 5,5 - 13,2 cm
Uitgevoerd met twee keer een meegeperste 'W'. Glasfabriek Leerdam, vervaardigd voor Oranje-expositie in Leerdam, 1948.
h. 12 cm
Bestaande uit 'Juliana' vaasje en Bevrijdingsvaasje. Uitvoering Glasfabriek Leerdam.
h. 9,5 - 11 cm
Bestaande uit Annagroen violenvaas, Iriserende violenvaas en goudgeel tincraquelé vaas. Allen uitgevoerd door Glasfabriek Leerdam.
h. 6,5 - 8,5 cm