Sluiten2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Uitgevoerd met verticaal optiek en tincraquelé. (krasjes).
h. 20,5 cm, diam. 16,8 cm
2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Uitgevoerd met meegeperst monogram.
l. 25 - 30 cm
Uitvoering Glasfabriek Leerdam. Met geëtst monogram.
h. 5 cm, diam. 4 cm
Glasfabriek Leerdam, uitgevoerd in groen en oranje.
h. 6 cm, b. 12 cm
Uitvoering Glasfabriek Leerdam, binnenzijde met geëtst monogram. (binnenzijde met chips).
h. 8 cm, diam. 12 cm
Gemerktmet stempel met centraal JE waaromheen Jan Eisenloeffel.
h. 2,5 cm, l. 29,5 cm, d. 9 cm
De kelk geplaatst op standring. Onderzijde gesigneerd G.H.Lantman 1913.
h. 8,5 cm, diam. 9 cm
Uitgevoerd met gestileerde decoratie van bloemen in bruin en geel tinten. Onderzijde gemerkt met fabrieksmerk, modelnummer 1017 en schildersmerk RS voor Roelof Sterken.
h. 18 cm, diam. 19 cm
Gemaakt voor Paq.Port, firma Wed.G.Oud Pzn en Co. Purmerend. Hierbij groen glazen bitterflesje.
h. 10 - 22 cm
Uitvoering Glasfabriek Leerdam, allen met meegeperst monogram.
l. 17 - 27,5 cm
l. 18 - 30 cm
Twee helder en een groen. (kleine schaal met ingesloten chip).
l. 14,5 - 34,5 cm
Handgedraaid in eigen atelier. Onderzijde gemerkt 'wiel', vd VAART en 63.
h. 8,2 cm, diam. 8 cm
Zijkant gesigneerd d.m.v. monogram.
h. 19,5 cm, b. 16 cm
Hengsel met paar tortelduiven. Hierbij glazen waterkan met gestileerde geslepen decoratie en vertind metalen montuur, ca. 1910.
h. 17 - 26,5 cm, diam. 11,5 - 17,5 cm
Uitvoering Glasfabriek Leerdam. Hierbij twee keramiek vaasjes gemerkt Hillebrand en steengoed vaas gemerkt Joost. (vaasje met gelijmde chip)
h. 7,5 cm, diam. 12,5 cm
[4]
Kerk genummerd 44/3000 en huis 1396/3000.
h. 6,8 - 9,5 cm
Uitgevoerd met warme naald techniek decoratie van gestileerde vrouwen.
h. 19,5 cm, b. 13,5 cm
Compleet met de originele perkamenten lampenkappen. (twee kappen beschadigd).
b. 41 cm, h. 28 cm, h. incl. kap 42 cm
Met annotatie 1898-1923 met gekroonde W. Achterzijde met monogram, onderzijde gesigneerd Tjipke Visser.
h. 16 cm, b. 14 cm
Uitgevoerd met decoratie van zeepaarden. Onderzijde gemerkt 'Amphora Holland, 62.R. C.', schilder Roelof Sterken. (onderrand drie chips, twee haarlijnen).
h. 24,5 cm
Uitgevoerd met florale schilderingen op wit fond.
diam. 8 cm
[5]
Hierbij WMF glazen vaas 'Myra' met luster afwerking.
h. 9 - 11 cm, diam. 12,5 - 24,5 cm
Onderzijde gemerkt met geëtst monogram.
h. 12 cm, diam. 16 cm
Hierbij vijf kleine grijsviolet schotels en bonbonschaal ontwerp 1934. Allen met meegeperst monogram, uitvoering Glasfabriek Leerdam.
h, 2 - 10,5 cm, diam. 9 - 24 cm
[8]
Hierbij A. D. Copier, twee zwart gesatineerd persglazen bladen, ontwerp 1923. Uitvoering Glasfabriek Leerdam.
diam. 8 - 23 cm
[9]
gemerkt met etsmerk 'serica copier'.
diam. 37 cm.
uitvoering Glasfabriek Leerdam. (bovenrand afgeslepen).
h. 29 cm.
diam. 14 cm.
diam. 26 cm.
[8]
ontwerp Th. Colebrander, met schilders monogram voor Roelof Sterken. (kleine chip aan rand).
diam. 30,5 cm.
hierbij een presenteerblad gedecoreerd met viooltjes.
h. 29,5 cm.
gedecoreerd met twee vissen tussen de waterplanten. (rand met twee chips).
h. 20 cm.
met meegeperst merk.
h. 9,5 -14,5 cm.
hierbij negen diverse hors d'oeuvres schalen.
diam. 34,8 cm.
[17]
(twee met afgeslepen rand)
h. 9 - 20 cm
ontwerp Auguste Leveque, model 1101, achterzijde sokkel gemerkt met modelnummer en stempel Friedrich Goldscheider, binnenzijde sokkel met IV.
h. 64 cm.
h. 7 - 8 cm.
beide gemerkt. (één met chip aan achterzijde)
l. 32,5 cm.
beide gemerkt. (annagroene vaas met beschadigde hals)
h. 15,5 - 16 cm.
met geknepen buik en uitkragende hals.
h. 10,5 cm.
met meegeperst merk.
diam. 22 cm.
beide ontwerp Sam Schelleink, blauw florale bord gedateerd 1906. (bord met vogel gebroken)
Diam. 21 cm.
gedecoreerd met vogel, ontwerp H.G.A. Huyvenaar, 1906.
diam. 21 cm.
floraal gedecoreerd, ontwerp H.G.A Huyvenaar, 1906.
diam. 21 cm.
Achterzijde gesigneerd Hildo Krop, zijkant met initialen HK.
h. 23 cm, b. 21,5 cm, d. 16,5 cm
Herkomst: Uit collectie van dochter van Hildo Krop. De huidige eigenaresse was goede bekende van de dochter van Hildo Krop. Zij erfde dit stuk na de dood van de dochter van Hildo Krop.
uitvoering Glasfabriek Leerdam, gesigneerd en genummerd ME296.
h. 37 cm.
Uitgevoerd met ruwe bovenzijde. Gesigneerd: 'Leerdam Unica 98017 Menno Jonker 96'. (krassen onderzijde, buts).
h. 14 cm, diam. 19 cm