Sluiten2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
met monogram voor Roelof Sterken. (tuit met twee chips)
h. 18,5 cm.
2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Met geëtst monogram. Uitvoering Glasfabriek Leerdam.
h. 10,5 - 19,5 cm
Hierbij grijs-violet glazen cilindervaas. Beide met geëtst monogram. Uitvoering Glasfabriek Leerdam.
h. 8 - 15,8 cm
(diverse chips)
h. 8 - 16 cm. diam. 8,5 - 24 cm.
[9]
niet gesigneerd.
h. 18 cm.
(vaas Copier afgeslepen rand)
h. 11 -23 cm.
uitvoering Glasfabriek Leerdam.
[19]
diam. 8 - 14 cm.
[8]
De kap met decoratie van rozen.
diam. 40, h. 45 cm
h. 36 cm. l. 75 cm.
Achterzijde gesigneerd 'Eja' en gedateerd '80. Uitgevoerd door Bronsgietery Binder. Geheel geplaatst op wit gelakte houten zuil.
h. 39,5 cm, incl. zuil: 121 cm
Voorstellende gestileerde mannenkop. Achterzijde met monogram en datering '24. (mogelijk vervaardigd voor niet uitgevoerd monument in Betondorp).
h. 34, b. 26 cm, d. 22 cm
Vergelijkbaar exemplaar afgebeeld in 'De Beeldhouwer Adrianus Remiëns, A. M. de Jong, 1929'.
Zijkant gesigneerd dmv monogram 'JR'. Staande op latere cilindrische sokkel.
h. 55 cm, d. 51 cm, l. 85 cm
Literatuur: Ype Koopmans, John Rädecker, Ia-130, blz 322-323
h. 118 cm, b. 30 cm, d. 24 cm
Ype Koopmans, John Rädecker, De droom van het levende beeld, 2006, ref. Ia-182.
uitvoering Alessi.
h. 19 cm
Op travertin sokkel.
h. 25 cm.
gesigneerd en genummerd 68/80.
h. 5,5 cm, b. 10 cm
Uitgevoerd met lijnen patroon. Onderzijde gemerkt met monogram.
h. 14 cm, diam. 26,5 cm
deels gesatineerd persglas, gelimiteerde oplage van 1000, alle gesigneerd, gedateerd en genummerd.
h. 6 -9,5 cm.
[10]
UItgevoerd in creme bruintinten met blauwe arcering in ruitpatroon.Bestaande uit twee kop en schotels, koffiepot, melkkan en suikerpot.
[7]
Gemerkt 'wiel', vd Vaart en 90. Twee onderdelen gemerkt 89. (top met afgebroken chip).
h. 99,5 cm
Onderzijde gemerkt 'wiel', vd Vaart en 96.
h. 42 cm
Gemerkt vd Vaart, 'wiel' en 97.
h. 29,5 cm, b. 12,5 cm, d. 8 cm
Gemerkt 97, vd Vaart en 'wiel'.
h. 21,5 cm, b. 10 cm, d. 10 cm
Gemerkt 89, vd Vaart en 'wiel'.
h. 10,5 cm
h. 23 cm
h. 26,5 cm
De rand en standring uitgevoerd met ajourwerk in bloemenpatroon.
h. 23 cm
Onderzijde met geëtst monogram. Uitvoering Glasfabriek Leerdam.
h. 11,5 cm, diam. 10,7 cm
Uitgevoerd met verticaal optiek en tin craquelé. Hierbij goudgeel glazen schaal met tin craquelé, Uitvoering glasfabriek Leerdam (beide met chips)
h. 24,5 cm, diam. 25 cm, schaal diam. 27 cm
Hierbij Copier rookglazen vaas met verticaal optiek, ontwerp 1926.
h. 20,6 - 23,3 cm
Hierbij twee copier persglazen vazen en persglazen kandelaar.
h. 3 - 11 cm
[5]
h. 13 cm
h. 32 en L. 27 cm.
Herkomst Gallerie Maria Chaillaux, Amsterdam.
(één ruit barst)
h. 39 cm. diam. 45 cm.
Uit de collectie van Pieter Goedings, oud eigenaar van bioscoop ‘The Movies’
h. 35 cm. b. 70 cm.
h 68 cm. b. 40 cm.
"Arovet" voor follies series of Driade. In rood vilten zak
l ca 43 cm.
Uurwerk uitgevoerd met gaand- en slagwerk op gong. De ronde uurwerk kast wordt gedragen door vier chroom stalen staanders welke op rechthoekige basis met ronding aan de twee korte zijkanten. De wijzerplaat met chroom streep aanduiding, twee chroom stalen wijzers, compleet met slinger en opwindsleutel. Achterzijde met metalen plaatje met adres: 'W. F. Henry Horloger-Diplomé Utrecht'.
h. 27 cm, b. 28 cm, d. 14 cm
Staande op zwart glazen voet. Gemerkt met geëtst monogram. Uitvoering Glasfabriek Leerdam.
h. 22,3 cm
Hierbij helderglazen kandelaar, ontwerp 1934. Allen op aangezette zwart glazen schijfvoet. Gesigneerd met geëtst monogram. Uitvoering Glasfabriek Leerdam.
h. 7,1 - 19,7 cm
[4]
Met gezandstraalde decoratie. Op zwart glazen voet. Geëtst monogram onderzijde. Uitvoering Glasfabriek Leerdam
h. 22,5 cm
De deksel met zwart glazen aangezette knop. Hierbij drie deels gesatineerd glazen bonbonschaaltjes, ontwerp 1933. Met geëtst monogram. Uitvoering Glasfabriek Leerdam.
h. 11,5 cm, diam. 8,5 - 13 cm
[4]
Met zwart glazen aangezette voet. Met geëtst monogram. Uitvoering glasfabriek Leerdam.
h. 17 cm
Uitvoering Glasfabriek Leerdam.
h. 5,9 - 6,3 cm, b. 24,5 cm
Uitvoering glasfabriek Leerdam. (stop manco).
h. 13 cm
Geplaatst op zwart glazen voet. Uitvoering Glasfabriek Leerdam. (rand met chipje).
h. 27,5 cm
onduidelijk gesigneerd en genummerd 009-52/200
h. 10 cm. diam. 23 cm.