Sluiten2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
UItgevoerd door Vallauris.
h. 35 cm
2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Geïnspireerd op de gekruiste bogen van de Armeense Achphat-kapel. UItvoering Alessi. Hierbij stoffen polkadot etui by Frette.
h. 10,5 cm, diam. 12 cm
Bestaande uit dekschaal, kleine terrine, zes dienschalen, fruitschaal, twee koppen, twee schotels en tien borden.
[23]
onduidelijk gesigneerd 'Kauila Z.'
h. 22 cm. b. 20 cm.
gesigneerd.
h. 25 cm. diam. 21 cm
met uit elkaar schuivende deksel.
h. 8 cm. l. 28 cm. b. 8,5 cm.
gesigneerd en genummerd 166.
h. 33 cm.
gesigneerd en genummerd 12.
h. 46 cm.
gesigneerd en genummerd 60.
h. 60 cm.
met spiralend patroon van cirkels, gesigneeerd, gedateerd en gemonogrammeerd.
h. 26 cm. diam. 21 cm.
gesigneerd en genummerd 68/300
h.28 cm. b. 25,5 cm.
h. 4,5 - 32 cm.
h. 13,5 - 24,5 cm.
ondermeer kerstbord in glas 1978.
h. 21 cm. diam. 28,5 cm.
[4]
diam. 34,5 cm.
diam. 26,5 cm
gesigneerd.
h. 12,5 - 19 cm.
gesigneerd en genummerd 327-6/50.
diam. 22,5 cm.
Uitgevoerd door Driade.
h. 45,5 cm
Decor Venetia.
h. 26 cm, diam. 24 cm
De glazen stolp in vatting staande op drie gebogen poten. Kaarsenhouders manco. (oxidatie, een stolp ingekort)
h. 59 - 62,5 cm, diam. 29 cm
Previously in an important private collection; A Private Collection.
Gemaakt uit draadstaal en metalen vlakken. (hier en daar roest).
h. 140 cm, b. 43 cm
Geplaatst op als draperie gekapt wit marmeren sokkel.
h. 17 cm
met marqueterie van irissen. Gesigneerd Ete. Gemonteerd op onderstel met drie poten, Amsterdamse School
h. 59 cm
Voorstellende Koningin Beatrix die de eed aflegt. Gesigneerd Madeleen en gedateerd '81. (kroon beschadigd).
h. 58 cm, b. 25 cm, d. 18 cm
Galerie Lieve Hemel Amsterdam tentoonstelling 'Twaalf gestalten in keramiek van Koningin Beatrix', 1982.
Achterzijde gesigneerd Kensaku.
h. 70 cm, b. 20 cm
l. 36 cm, h. 14 cm
Met polychrome schildering. Onderzijde gemerkt K.B. Denmark.
h. 38 cm
Uitgevoerd met oranje, zwart en geel tinten. Gesigneerd.
diam. 26 cm, h. 16 cm
Gemerkt met monogram. Geplaats op marmeren basis.
h. 42 cm, b. 32 cm
Gemerkt met initialen. Geplaatst op hardstenen sokkel.
h. 43 cm, b. 37 cm
h. 41 cm, b. 53 cm
h. 38 cm, b. 46 cm
een deel met ingesloten luchtbellen, de ander met een gesatineerde trapvorm, gesigneerd en gedateerd. (chips rond voet).
h. 69,5 cm.
Samen met een Baccarat glazen vaas met emaille decoratie genummerd en gesigneerd.
h. 16 cm.
bekroond met messing wassende maan, monogram J.M.
h. 21 cm.
gesigneerd en genummerd 66/250.
l. 34 cm.
de puntige rugleuning met vleermuizen, niet gesigneerd.
h. 24 cm.
rood bruin gepatineerd, niet gesigneerd.
h. 24 cm.
h. 11,5 cm. b. 29,5 cm. d. 21,5 cm.
in twee delen,
l. 63 cm. b. 53 cm.
de conusvormige kap met geplisseerde witte stof en glazen vensters
h. 179 cm
Een speciaal voor de familie door C.J. Gellings vervaardigde lamp,
elk vaasvormig en gestempeld 'Dansk Design Denmark JHQ'
h. 6 cm
[6]
Onderkant met drie gaten en een cilindervormige schijf
h. 33,5 cm.
h. 25 cm, b. 36 cm
h. 18,5 cm