Sluiten6000-6237 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Tweemaal landschap met vee
tweemaal olieverf op papier, diam. 9 cm.
oil on paper
6000-6237 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Vrouw met een sluier
paneel, 33 x 26 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Gezicht op een vaart bij een stad
paneel, 21 x 26 cm.
reproductie op paneel, gesigneerd r.o., 60 x 81,5 cm.
herkomst: Christie's Amsterdam, 26-10-1995, lot nr. 294
Studietekening. Hierbij gravure van een vogel, Le Superbe étalant ses parures - c. 1806, Rousset
aquarel, 10 x 15 cm. en gravure, 47 x 33 cm.
Portret van een dame met waaier
paneel, 80 x 60 cm.
De doop
paneel, gesign. l.o., 12 x 10 cm.
Interieur met moeder en dochter
doek, ongesign., 58 x 33 cm.
Figuren in een winters landschap bij de entree van een landhuis
doek, beschadiging aan doek, gesign. l.o., 57 x 85 cm.
Moeder en kind op een bevroren sloot bij ondergaande zon
paneel, gesign. r.o., 17 x 25 cm.
Gezicht op Dordrecht
doek, 30 x 50 cm.
Studie van een hond
olieverf op board op paneel, gesign. r.o., 28 x 34 cm.
Rustende herders bij een beekje
aquarel, 30 x 24 cm.
Dutch school, 17th/18th century
Twee figuren met een slee met melkkannen in een winters landschap bij een bevroren vaart
paneel, 37 x 44 cm.
Schaatsers op een bevroren vaart
paneel, 40 x 50 cm.
Dorpsstraat met figuren
paneel, 30 x 26 cm.
Ex-voto
paneel, niet ingelijst, 26 x 35 cm.
French school, 19th century, oil on panel, unframed
Portret van een vrouw, 1776
roodkrijt, 42 x 32 cm.
Portret van een vrouw
paneel, 35 x 30 cm.
De vier burgemeesters van Amsterdam wachtend op Maria de Medici
gravure, 30 x 37 cm.
Man met hond en vee op een pad in een heuvellandschap / Reizigers in een heuvellandschap bij een dorp
paneel, 25 x 35 cm. en paneel, 34 x 28 cm.
Portret van een meisje met hond. Hierbij tekening, portret van een vrouw, gesigneerd rechtsboven en gedateerd (1784)
tweemaal pastel, 50 x 38 cm. en 26 x 30 cm.
Elegant gezelschap on een kasteeltuin
doek, niet ingelijst, beschadigingen aan het doek, 55 x 73 cm.
Kaartspelers in een interieur
paneel, gesign. r.o., niet ingelijst, 34 x 25 cm.
Kerkinterieur met figuren
paneel, gesign. r.o., 32 x 23 cm.
gravure, 52 x 82 cm.
Theedrinkende vrouw (1909)
tekening, gesign. l.o., 35 x 28 cm.
Familie op een pad
doek, 46 x 54 cm.
Dorpsgezicht met figuren aan een vaart
zwart krijt en inkt, 14 x 22 cm.
Studie van een oude vrouw
paneel, 15 x 11 cm.
Figuren op het ijs bij een stad
inkt en aquarel, ongesigneerd, op achterzijde etiket met vermelding'geschonken door Joh. |Bosboom aan zijn vriend C. Hardenberg, opzichter van Pulchri Studio in 1895, niet ingelijst, 13,5 x 19 cm.
[map]
engraving, handcoloured, 40 x 50 cm.
China - Kiangsi, map by J. Blaeu. 1655-1659
Portret van Mr. Willem Johannes Pieter Kroef (1793-1853), advocaat te Zierikzee
doek, gesign. r.o., 1832, 65 x 53 cm.
Portret van Hendrik Casper Schlüsser (1781-1850)
doek, resten signatuur r.b., 57 x 45 cm.
Portret van Bastiaan van Gogh (1764-1818) en portret van Petronella Wilhelmina van der Zaag (1759-1833)
tweemaal maroufle, 63 x 50 cm.
Portret van Sara Petronella van Gogh
maroufle, 68 x 57 cm.
[map]
Bosven
board, 65 x 45 cm.
Figuren bij boten aan een rivier
doek, beschadigd, gesign. r.o., '90, 50 x 77 cm.
Figuren in een kerk
paneel, gesign. r.o., 33 x 23,5 cm.
Winters landschap met een vaart bij een dorp
doek, gesign. l.o., 40 x 48 cm.
'Hoekje van de deel'
doek, gesign. r.o., 22 x 27 cm.
Figuren bij een vaart. Hierbij aquarel door P. Potherat
tweemaal aquarel, gesign., 14 x 22 cm. en 18 x 29 cm.
'Undercliff eiland Wight'
doek, gesign., 1885, 70 x 95 cm.
Twee figuren bij een huis aan een vaart bij maanlicht
paneel, 24 x 37 cm.
Familie in een interieur
aquarel, 19 x 29,5 cm.
'A pool on the Conway'
doek, gesign., verso titel, 1888, 60 x 90 cm.
Kaart van Noord-Holland
gravure, handgekleurd, 50 x 55 cm.