Sluiten6000-6237 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Berkenboom
houtskool en pastel, gesign. r.o., 57 x 70 cm.
6000-6237 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Vijfmaal blad met ontwerp voor kalender 1899
inkt op papier, ongesigneerd, 1 blad 35 x 28 cm., 4 bladen ca. 5 x 27 cm. tot 8 x 30 cm., samen in 2 passe-partouts
[map]
Vijfmaal litho, kalenderblad voor 1899. Het betreft hier proefdrukken deels met potlood, inkt of aquarel bijgewerkt
vijf litho's, deels gesign. op de steen, allen ca. 35 x 25 cm.
[map]
Dansend paar / Portret van een heer
tweemaal inkttekening, gesign., 45 x 11 cm. en 32 x 18 cm.
Studie van drie figuren
potlood, gesign. r.o., 11,5 x 17 cm.
'Zwei Birnen'
potlood, gesign. r.o., '26, 20 x 28,5 cm.
Provenance: Bolland & Morotz, Bremen, 2010
Het Pantheon, Rome
houtskool, gesign. l.o., 1924, 40 x 33 cm.
Ontwerp voor poster Egyptian cigarettes
inkt en aquarel, ongesign., 55 x 44 cm.
Vrouw bij een bruggetje in een winters landschap
doek, gesign. r.o., 30 x 43 cm.
Stadsgezicht Parijs
doek, gesign. r.o., niet ingelijst, erg vuil door roetaanslag, 61 x 50 cm.
Stadsgezicht Parijs
doek, gesign. r.o., niet ingelijst, erg vuil door roetaanslag, beschadigingen aan de verf, 61 x 50 cm.
Twee gaaien
aquarel, gesign. r.o., 1934, 25 x 44 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Ploegende ossen / Ploegende ossen
twee etsen, éénmaal handgesigneerd, 25 x 40 cm. en 20 x 58 cm.
Zonder titel
litho, gesign. r.o., 1961, 34 x 24 cm.
Stilleven met Jacobakannen
doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 1920, 40 x 30 cm.
[vds]
Vrouw voor een spiegel (1918)
board, gesign. l.b., gedateerd '18, 33,5 x 25,5 cm.
Vrouw op een terras
doek, 70 x 60 cm.
Stilleven
doek, gesign. r.o., 50 x 65 cm.
Portret van een man met hoed
maroufle, gesign. l.o., 25 x 17 cm.
Grachtje in een dorp
maroufle, gesign. r.o., 20 x 23 cm.
Portret van een meisje
board, gesign. r.o., niet ingelijst, 24,5 x 20 cm.
Paard
doek, gesign. l.o., 1954, 60 x 50 cm.
'Gezicht op Kortenhoef'
paneel, gesign. r.o., 40 x 50 cm.
Zittend naakt
Gladiolen voor een huis
doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 45 x 31 cm.
Stilleven met bloemen in een glazen vaas
doek, 42 x 49 cm.
Vrouw bij een huis
doek, niet ingelijst, 71 x 58 cm.
French school, signed Mery lower right
Vrouw bij het haardvuur
doek, 55 x 63 cm.
Portret van een man
board, ongesign., 40 x 30 cm.
Winters landschap, Haarlemmermeer
doek, gesign. r.o., 30 x 50 cm.
Gezicht op een vaart
doek, gesign. r.o., 65 x 80 cm.
oil on canvas, signed lower right
Dienstmeid met bosje bloemen en dode eend
aquarel, gesign., 18 x 13 cm.
[map]
'Boerenschuur'
maroufle, gesign. r.o., 30 x 37 cm.
Magnoliatak
Provenance, a dealers collection, Amsterdam
Liggend naakt
doek, niet ingelijst, 50 x 70 cm.
Portret van een man
doek, 59 x 51 cm.
Gezicht op de Amstel met de Magere Brug
doek, gesign. l.o., 40 x 70 cm.
Gezicht op de Zuiderzee bij Enkhuizen
doek, gesign., 19 x 37 cm.
Meisje met geit
doek, onduidelijk gesign., 90 x 60 cm.
Winterse stad
doek, niet ingelijst, 57 x 47 cm.
Bloemen in een vaas
board, gesign. r.o., 40 x 30 cm.
Polder met man in roeiboot bij een rietkraag
doek, gesign., r.o., 40 x 50 cm.
Kasteel Muiderslot
board, gesign. l.o., 20 x 25 cm.
Vrouw in interieur met boek en katten
paneel, gesign. l.o., '89, 30 x 23 cm.
Leda en de zwaan
board, 13 x 17 cm.
Duinlandschap
board, gesign. r.o., 30 x 40 cm.
Stadsgezicht Amsterdam
board, gesign. r.o., 40 x 50 cm.