Sluiten6000-6237 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Winters stadsgezicht
doek, 40 x 30 cm.
6000-6237 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
'Poortje Heiligeweg'
ets, gesign., 18 x 9 cm.
Mediterraans kustgezicht
doek, 60 x 80 cm.
Brug bij Loenen aan de Vecht. Hierbij stilleven door Willem Fekken en tekening mogelijk door J.J. van de Sande Bakhuijsen
tekening, gesign. l.o., 31 x 46 cm., doek, gesign., 30 x 40 cm.en tekening, 20 x 30 cm.
'Thialf'
doek, gesign. l.o., 72 x 72 cm.
Amsterdam
board, gesign. l.o., 1978, 28 x 40 cm.
Rhodondendrons bij een pad met bomen.
doek, gesign. l.o., 1948, 60 x 50 cm.
Gezicht op de Groenburgwal, Amsterdam
paneel, 20 x 28 cm.
Berglandschap. Hierbij aquarel door J. Gregoire, stilleven
krijt, gesign., '65, 40 x 57 cm. en aquarel, 40 x 30 cm.
Landschap met boerderij
paneel, 21 x 31 cm.
Gezicht op de Nassaukade vanaf de Marnixstraat ter hoogte van de Brouwersgracht
paneel, gesign. r.o., 45 x 62 cm.
Uitgestrekt rivierlandschap
doek, 80 x 110 cm.
L'Arbresle, France
doek, gesign. l.o., 80 x 100 cm.
Italiaans landschap
doek, gesign. l.o., niet ingelijst, 80 x 100 cm.
Gezicht op een dorp
doek, 1922, 80 x 125 cm.
Planten. Hierbij litho door Itzchak Tarkay
inkt en aquarel, gesign., 50 x 32 cm. en litho, gesign., 30 x 23 cm.
Huis tussen bomen in de sneeuw
doke, gesign. r.o., 34 x 49 cm.
Portret
olieverf op papier, 18 x 15 cm.
Hierbij gravure
Zittend naakt
maroufle, onduidelijke signatuur r.o., 50 x 35 cm.
ds]
Stilleven
board, gesign., 42 x 37 cm.
[ds]
Door H. Humblot, W.G.F. Jansen, Van Vliet,, G.J. Roermeester
[5]
Herberginterieur met vechtende figuren
doek, 37 x 52 cm.
Schepen voor de kust
doek, 40 x 60 cm.
Abstracte compositie.
[map]
Landschap
gouache, 23 x 18 cm.
Engelenburcht
aquarel, 47 x 63 cm.
Figuren
inkttekening, 40 x 30 cm.
Vijf diverse houtsnedes, uitgave Gustav Schiefer,
vijf houtsnedes, 6 x 11 cm.
[5]
Gezicht op huizen aan de Keizersgracht
board, gesign., 85 x 70 cm.
doek, gesign. l.o., 1997, 100 x 80 cm.
board, gesign. l.o., 1985, 85 x 123 cm.
'Rallus aquaticus'
inkt en gouache, ongesign., 8/11/'70, 18 x 25 cm.
Hierbij gravure Amsterdam en schilderij, ijsgezicht
gravure, 30 x 40 cm., gravure, 27 x 36 cm. en doek, 30 x 40 cm.
Vrouw bij een waterput naast een boerderij
doek, 50 x 70 cm.
'Nevelstemming Blaricum'
doek, niet ingelijst, gesigneerd r.o., 60 x 50 cm.
'Larensche boerin vlas spinnend' (tekening beschadigd)
Vrouw met zak / Besneeuwd bos bij Ewijkshoeve
[map]
Figuren in een kerk (reproductie met inkt opgehoogd)
reproductie / inkttekening, 15 x 9,5 cm.
[map]
Meisje met duif
litho, 1955, 6/20, 22 x 18 cm.
Vrouw. Hierbij stilleven, onbekende kunstenaar
doek, beschadigingen, niet ingelijst, 45 x 25 cm. en doek, beschadigingen, 45 x 33 cm.
Twee figuren
litho, gesign., 30 x 20 cm.