Sluiten6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Gezicht op een gracht in de herfst, Amsterdam
doek, gesign. l.o., niet ingelijst, 60 x 50 cm.
6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Vissersvrouwen op het strand
Balinese legend
oil on canvas, signed lower right, 60 x 40 cm.
Goudvissen en sluierstaarten
doek, gesign. l.o., 32 x 27 cm.
Stilleven
aquarel, ongesign ?, 45 x 61 cm.
Spelende kinderen op het strand
doek, gesign., 32 x 44 cm.
Vrouw op een pad bij boerderijen
doek, gesign. l.o., 60 x 100 cm.
Hooiberg naast een boederij
doek, gesign. l.o., 56 x 70 cm.
Vogelnest in een oude wilg
doek, gesign. r.o., '40, 56 x 70 cm.
Schuur aan de Kralingse Plas
doek, gesign. l.o., '57, 60 x 48 cm.
Poppenkast op de Dam
gouache, gesign. r.o. met stempel, 63 x 47 cm.
Goudvissen
aquarel, ongesign., 32 x 47 cm.
'Hollow Way'
doek, gesign. r.o., 120 x 130 cm.
Ex. Collectie Boendermaker, Tentoonstelling: Carnegie Institute, Pittburgh, PA., U.S.A., cat. nr. 386. Met oude etiketten en adres van de schilder 'Colnot, Bergen (NH)
Erotische scene met paar en opiumpijp
ink drawing, signed lower right, 21 x 30 cm.
Erotische scene
ink drawing, signed lower right, 20 x 30 cm.
'Studie voor Jean sous terre, a la mal de terre'
aquarel, gesign. m.o., '40, 50 x 40 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
'Nachtwacht'. In 1915 maakte Huib Luns twee tekeningen waarin hij de totstandkoming van de Nachtwacht van Rembrandt weergaf. Dit na uitgebreid onderzoek.
tekening, gesign. l.o., 36 x 53 cm.
Polder met huizen
doek, gesign. l.o., 54 x 60 cm.
'Hossegor'
board, gesign. l.o., niet ingelijst, verso titel, 1956, 65 x 80 cm.
Schepen bij een haven
doek, gesign. l.o., 30 x 45 cm.
Portret van een meisje
pastel, 60 x 50 cm.
Rustende soldaten
doek, gesign. r.o., 32,5 x 41 cm.
Stilleven met fruit
doek, gesign. l.o., 44 x 53 cm.
Liggend naakt
doek, gesign. r.b., herkomst: Kunsthandel Mark Smit, Ommen, 30,5 x 31 cm.
Stadsgezicht Rouen
paneel, gesign. l.o., 40 x 31 cm.
Vissersvrouw met mand
doek, gesign. r.o., 31 x 21 cm.
Boerenstal met meisje bij een konijn
doek, gesign. r.o., 31 x 40 cm.
Duinlandschap met opvliegende eenden
doek, gesign. r.o., 60 x 100 cm.
'Bloemen in een greppel'
doek, gesign. r.o., 50 x 60 cm.
Interieur
doek, gesign. r.o., 60 x 80 cm.
Stilleven met blauwe vaas
aquarel, gesign. r.o., verso etiket Frans Buffa & Zonen, 60 x 50 cm.
Interieur
board, gesign., '55, 50 x 70,5 cm.
board, signed lower right
'La lettre d'amour'
aquarel, gesign. r.o., 40 x 28 cm.
Alcantara brug, Toledo, Spanje
103,5 x 111,5 cm.
gesign. r.o.
Lezende man
maroufle, gesigneerd J.M r.o., 12 x 10 cm.
Landschap
doek, gesign. r.o., '57, 70 x 80 cm.
Raam met gitaar
doek, verso gesign., 95 x 80 cm.
Figuren bij een visserswoning aan het water
doek, beschadigd, gesign. l.o., 30 x 38 cm.
De waarzegster
doek, 29 x 24 cm.
Zicht op de Ridderzaal op het Binnenhof
maroufle, gesign. r.o., 48 x 75 cm.
Uitgestrekt landschap met gezicht op een dorp aan een baai
board, gesign. r.o., 1952, 75 x 55 cm.
Portret van een meisje
board, gesign. r.o., 15 x 11,5 cm.
Huizen aan een sloot
doek, gesign. r.o., 80 x 60 cm.
Rozen in een vaas
paneel, gesign. r.b., '41, 25 x 27 cm.
Schepen op het IJ voor Amsterdam
doek, gesign. l.o., 72 x 120 cm.
Stad aan een rivier
paneel, 47 x 64 cm.
Italiaans landschap met figuren bij een huis
paneel, 40 x 50 cm.