Sluiten6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Compositie met naakten
board, gesign. r.o., '31, 40 x 40 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Portret van Friderich Nicolai Barfoed (1890-1941)
doek, gesigneerd, 1921, 80 x 60 cm.
Gezicht op de Vecht
doek, beschadigingen, gesign. r.o., 80 x 116 cm.
Hollandse ijsgezichten
tweemaal paneel, 26,5 x 32,5 cm.
6800-7036 - Moderne en hedendaagse kunst
'Amnistia
litho, signed lower right, numbered 126/200, 74 x 50 cm.
'Je reste avec vous'
inkttekening, gesign. r.o., 1956, 21 x 17 cm.
indian ink on paper, signed and dated lower right
Zelfportret no. 51 (2008)
board, gesign. r.o., 43 x 50 cm.
Zelfportret no. 36 (1991). Hierbij de tekening van dit portret.
board, gesign. r.b., 40 x 34 cm. en potloodtekening, mogelijk verso gesigneerd, 40 x 32 cm.
Zelfportret no. 110 (2000)
board, gesign. r.o., 2000, 40 x 34 cm.
Zelfportret no. 1 (1999). Hierbij de tekening van dit portret.
board, gesign. r.o., 40 x 34 cm. en inkttekening, mogelijk verso gesigneerd, 40 x 32 cm.
Zelfportret no. 29 (2001)
board, gesign. r.o., 40 x 34 cm.
Zelfportret no. 50 (1999)
board, gesign. r.o., 27 x 25 cm.
Zelfportret no. 66 (1998)
board, gesign. r.o., '98, 40 x 34 cm.
Zelfportret (serie van drie litho's)
driemaal litho, gesign., 21/40, 30 x 27 cm.
Zonder titel
gouache, gesign. r.o., '60, 77 x 53 cm.
Provenance: Christie's Amsterdam, 21-01-2003, ex lot 418; A private collection.
Zelfportret in interieur
doek, gesign. l.o., 120 x 140 cm.
Zonder titel
litho, gesign. r.o., 1987, 9/50, 43 x 26 cm.
Zonder titel
litho, gesign. r.o., 66/300, 57 x 44 cm.
Zonder titel (2003)
ets en aquatint, gesigneerd met initiaal r.o., '03, 40 x 57 cm.
etching and aquatint, monogrammed and dated lower right
Lower left oil on canvas
80 x 80 cm.
Signed and dated Hillenius 1987
Christies ex lot 97, 30-11-2005, Private collection
Zonder titel
aquagravure, handgekleurd, gesign. r.o., 52/99, niet ingelijst, 108 x 80 cm.
L'Inconnu
aquagravure, handgekleurd, gesign. r.o., 15/99, niet ingelijst, 104 x 121 cm.
Petite Aleph (1978)
accumilation, signed, numbered AP 5/10, poor to fair condition, 44 x 24,5 x 6 cm.
'Felin jaune'
aquabravure, gesign. r.o., 2002, 7/75, 47 x 60 cm.
Portella B-84'
gemengde techniek op board, verso gesign., 1989, 62 x 82 cm.
Zonder titel
collograph, gesign, 1996, 1/5, 23 x 27 cm.
print, handsigned
Zonder titel
offset litho, 1992, 70 x 50 cm.
Formatie
zeefdruk, gesign. r.o., '87, 80/100, 43 x 29 cm.
Zonder titel
gemengde techniek, afmetingen lijst 52 x 52 cm.
Zonder titel
tekening en collage, gesign., 50 x 40 cm.
Compositie met figuren
doek, ongesign. 80 x 100 cm.
Découverte de l'acide
litho, gesign. r.o., 183/190, 55 x 76 cm.
'Boer en stier'
inkttekening, gesign. r.o., '65, 27 x 30 cm.
'Potala, Tibet'
c-print, verso gesign., verkleurd, 2009, 4/10, 49 x 97 cm.
Meisje aan tafel
inkt en aquarel, gesign. r.o., 1982, 27 x 19 cm.
'Current'
ets, gesign. r.o., 20 x 24 cm.
etching, signed lower right
Abstracte compositie
board, gesign. r.o.,door de inzender van Jan Cremer gekocht in 1960, 25 x 30 cm.
Zonder titel
doek, verso atelierstempel, 80 x 90 cm.
'Schetsboek 1986/1988'. Uitgave met veertien litho's gedrukt bij Steendrukkerij Amsterdam, genummerd 6/15
inhoud: veertien litho's, elk op de achterzijde gesign. met initialen en genummerd, 45 x 36 cm.
Tango danseres
brons, gesigneerd met initiaal, h. 53 cm.
Paper Plate
diam. 26 cm.
'Sade in het labyrinth'
ets, gesign. r.o., niet ingelijst, 17 x 14 cm. formaat hele blad 56 x 39 cm.
[map]
Bloemen in een vaas
inkt, aquarel en pastel, gesign. r.o., herkomst: Christies Amsterdam, 7 sept 2010, lot nr. 317, 26 x 20 cm.
Jankel Adler (1895-1949) Flowers in a pink vase signed 'Adler' (lower right) ink, watercolour and wax crayons on paper 26 x 20.5 cm.
Three sisters
board, signed lower right, '71, 40 x 26 cm.
Provenance: private Dutch collection
'Divedo'
olieverf en zand op papier, gesign., 2000, 42 x 29,5 cm.
oil en sand on paper, signed, 2000
Dedic. "Divedo/ R.Hazoume/ 8-Mai 2000/ Pour mon ami Frits Bless" / verso Provenance: Gifted to Mr. Frits Bless by the artist in 2000. By direct descent to the current owner in 2014
Zonder titel
doek, ongesign. verso etiket Stichting Ed Dukkers, 100 x 90 cm.
Zonder titel
litho, gesign. r.o., afmeting hele blad 50 x 70 cm.
litho, size full sheet 50 x 70 cm.
Papegaaien
litho, gesign. r.o., 46 x 100 cm.