Sluiten6800-7036 - Moderne en hedendaagse kunst
Zonder titel
doek, gesign. r.b., '95, 90 x 100 cm.
6800-7036 - Moderne en hedendaagse kunst
Zonder titel
ets, gesign. r.o., 18/30, 50 x 50 cm.
Zonder titel
gemengde techniek op papier, gesign. r.o., '76, 78 x 100 cm.
attributed to Herbert Zangs (1924-2003), mixed technique on paper, signed lower right, '76
'Cohiba'
doek, gesign. verso, '98, 23 x 62 cm.
'De muze is moe'
litho, gesign. r.o., 1994, 44/100, 80 x 62 cm.
Compositie met vrouwfiguur
inkt, aquarel en gouache, gesign. r.o., 44 x 24 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
'The uncanny'
offset lithograph, gesign. l.o., 1993, 51/60, 65 x 50 cm.
'Vlucht'. Herkomst: collectie van de kunstenaar Erwin de Vries, direct verkregen van de kunstenaar. De naam op de sokkel is er waarschijnlijk door de Vries opgezet.
'Rouge et bleu
litho, gesign., volledige blad 64 x 46 cm.
[map]
Alicante ou Jardin dans le soleil d'été
litho, gesign., volledige blad 50 x 66 cm.
'Für einen Hund aus dem Bild bleiben'
doek, gesign. r.b., 'Wien, 1985, 120 x 100 cm.
oil on canvas, signed upper right, 1985
Zonder titel
aquarel en gouache, mogelijk verso gesign., 73 x 53 cm.
'Albigesi'
tekening, 50 x 65 cm.
Zienderogen gaat de wereld open
litho, gesign. r.o., '90, X/XXX, 65 x 80 cm.
Zonder titel
doek, niet ingelijst, verso gesign., april '82, 30 x 30 cm.
Zonder titel.
canvas, unframed, 50 x 50 cm. Signed and dated on the reverse: I. bressan, 1988
Provenance: Helmut Dudé Collection, Sotheby's Amsterdam, 28-05-2003, lot nr. 178; A private collection.
'La casa del piloto'
doek, verso gesign., Caracas '05, 100 x 80 cm.
Figuur
board, gesign. verso, 6.94, 40 x 30 cm.
'La Ana Illa Ana'
colour silkscreen, signed lower left, 17/30, 76 x 56 cm.
Untitled
ink and watercolour, signed lower right, creases
Figuur / 'Tha Faint'
podlood en aquarel, verso gesign., 1991, 62 x 48 cm. / gemengde techniek op papier, gesign. r.o., 1991, 10/22, 50 x 65 cm.
Boom en bos
ets, gesign. r.o., 35 x 27 cm. formaat hele blad 75 x 55 cm.
[map]
'Untitled'
4 x mixed media on board, signed, unframed, 15 x 15 cm.
Provenance: Houldsworth, London, Les Jeune, A Collecting Legacy: The Amsterdam No Reserve Edit, ex lot 298, Christies Amsterdam 10-11-2022. Private collection.
[4]
'Vensterdoorkijk met Machelenkerk,
ste, gesign. r.o., 35 x 26 cm. formaat hele blad 75 x 56 cm.
[map]
Zonder titel
doek, gedateerd 2-7.83, ongesign., 35 x 30 cm.
Fruitschaal
pastel en gouache, gesign. r.o., '59, 20 x 27 cm.
Zonder titel
doek, kleine beschadiging, ongesign., 40 x 30 cm.
Zonder titel
gemengde techniek op papier, herkomst: Galerie Hüsstege, 's-Hertogenbosch, gesign. m.o., '89, 59 x 48 cm.
'Study for painting'
ink, enemal and xerox on paper, signed lower right, '93, 43 x 28 cm.
Zonder titel (BZ 1143)
doek, gesign. r.o., verso gesign., 1999, 36 x 28 cm.
'Compositie stad 1988'
board, gesign. r.o., 1989, herkomst: Kunsthandel M.L. de Boer, 92 x 122 cm.
Zonder titel
tekening, gesign. m.o., '62, 33 x 25 cm.
Map met 11 grafische werken
11 maal druk in map, gesigneerd, 1991, 23-100,
'Un gesto preso'
oil on canvas, signed lower right, verso title and signature, 1981, 50 x 50 cm.
'Waterfeest'
doek, gesign. r.o., verso titel, 1959, 80 x 60 cm.
Drie diverse werken
paneel, gesign., 65 x 50 cm. / board, gesign. en board, gesign., 20 x 24 cm.
Zonder titel
doek, ongesign., 40 x 30 cm.
Abstracte compositie
potlood, aquarel en gouache, '51, 33 x 40 cm.
Drie abstracte kunstwerken
tweemaal gouache, 29 x 29 cm. en serie van 6 werken, samen ingelijst, 20 x 20 cm. p. stuk
Zonder titel
aquarel, gesign. r.m.,72, herkomst: Galerie Siau, Amsterdam, diam. 17 cm.
Zonder titel
kleurenets, gesign. r.o., 170/190, 16 x 19 cm.
‘Hommage aan Kees van Dongen’ (1973)
gouache, gesign. l.o., 1973, 70 x 83 cm.
Provenance: Galerie Hendriksen, Amsterdam
'Gratekutje'
gelatin silver print, gesign. r.o., 1997, met annotatie 'for Lex', 30 x 30 cm.
Le parc vert
[map]
litho, unframed, signed lower right
Figuur
doek, gesign. l.b., '84, 55 x 40 cm.
'Gononfohoue'
doek, ongesign., niet ingelijst, 145 x 95 cm.
oil on canvas, unsigned, provenance: aquired directly from the artist
'Hoo II'
doek, niet ingelijst, gesign. verso, 50 x 50 cm.
Zonder titel
gemengde techniek op board, verso etiket met signatuur, 82 x 62 cm.