Sluiten6800-7036 - Moderne en hedendaagse kunst
Diverse etsen. Hierbij etsen door Richard Matouschek
[ds]
6800-7036 - Moderne en hedendaagse kunst
'Vuelta's de Vida'
50 x 50 cm
mixed media on board, signed lower right and inscribed and date on reverse, 50 x 50 cm.
Provenance: Galerie Art Singel 100 Amsterdam, private collection
Cassette met 20 kleurenetsen, gesigneerd en genummerd 267/300
37 x 40 cm.
Arik Brauer. - Buber, Martin: XX chassidische Erzählungen. Deutsche Ausgabe. [Frankfurt a. M.]: Editeuropa Anstalt & Galerie Sydow 1972-73. 36 x 39,5 cm. Mit 20 farbigen jeweils signierten OrRadierungen sowie 20 großen farbigen Initialen von Erich Brauer (Arik Brauer).
Nr. 267 von insgesamt 300 Ex. auf Bütten der Moulin Richard de Bas, bezeichnet 267/300 (LX) (GA 330). Darunter 150 deutsche und 150 von Armel Guerne übersetzte, französische Exemplare. - Brauer gestaltete 20 Illustrationen zu 20 Geschichten Bubers, die der Künstler selbst ausgewählt hatte.
Figuren. Hierbij map met diverse grafiek.
litho, gesign., 40 x 30 cm. en map
[1+map]
'Samson'
casette met 20 etsen, gesigneerd
"Samson", 1967, box with 20 etchings, handsigned by the artist, on laid paper by Richard de Bas with the ‘Samson’ watermark, each signed Ernst Fuchs
Map met diverse tekeningen en grafiek
[map]
John Lennon en Yoko Ono
chromogenic print, verso gesign., 30 x 30 cm.
Figuren in de duinen
board, resten signatuur linksonder, 1960, 24 x 33 cm.
Landschap
doek, gesign. verso, '62, 55 x 80 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
'Bi-Bleu'
zeefdruk, gesign. E.A., 1965, 58,5 x 92 cm.
silkscreen, signed
Stilleven met glas met bloesemtakken en appels
doek, gesign. r.o., 41 x 31 cm.
Landschap
doek, gesign. r.o., '71, 40 x 50 cm.
Strandgezicht / Deltawerken
tweemaal aquarel, gesign., '76, 18 x 24 cm. en gesign., '60, 22 x 33 cm.
Diverse tekeningen en etsen
[vds]
Neema, Mombasa, 2008
vier foto's, ongesign. (?), 35 x 23 cm.
'Forbidden City'
C-print, verso gesign., 4/15, '99, 34 x 49 cm.
'Vence'
9 tekeningen, gesigneerd en gedateerd 17.5.88,
Zonder titel
litho, gesign. r.o., 22/25, volledige blad 35 x 25 cm.
Zonder titel
doek, ongesign. 180 x 60 cm.
Untitled
litho, gesign., 23/30, 1992, 80 x 60 cm.
[map]
lithograph, signed and numbered 23/30
Target Baby / SM Baby / Peepshow Baby
driemaal zeefdruk, gesigneerd, 34 x 34 cm.
'Fuzz'
collage en stift, gesign. r.o., '90, 70 x 49 cm.
Al Pacino (ca. 1977)
chromogenic print, gesign., 13/25, 25 x 25 cm.
Zonder titel
litho, gesign., 2/75, 1985, 60 x 60 cm.
[map]
lithograph, signed
'Voorjaar' / 'Voorjaar'
tweemaal doek, één niet ingelijst, één gesign, ander met atelierstempel, 50 x 60 cm. en 40 x 50 cm.
Duinlandschap (naar Weissenbruch)
litho, gesign., 35/40, 63 x 82 cm.
[map]
Liggens naakt
aquarel, 1988
Bloemstilleven
ets, gesign. r.o., 49/100, volledige blad 60 x 76 cm.
'Harmonics'
litho, gesign. r.o., '99, 66 x 52 cm.
Abstracte compositie
gouache, 19 x 29 cm.
'Kanaal van Voorne (en Putten)'
ets, gesign. m.o., 1985, 44 x 33 cm.
'New Zealand' / In Memoriam (1979)
doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 2000, 36 x 45 cm. en object, gesign., 40 x 47 x 10 cm.
Twee aquarellen
tweemaal aquarel, gesign., 30 x 40 cm.
Abstracte compositie
doek, 20 x 26 cm.
Zonder titel (TomTom)
C-print, gesigneerd op etiket op achterzijde van de lijst, 24/60, 18 x 23 cm.
Compositie met figuren
board, 50 x 60 cm.
Zonder titel. Hierbij poster Karel Appel, litho door G.L. van den Eerenbeemt en litho door Valerio Adami
[map]
Optocht met vele figuren
doek, niet ingelijst, 41 x 55 cm.
'Samba ua Rua'
doek, '82, 38 x 47 cm.
Twee figuren op een ezel / Stilleven met rog
aquarel, gesign. r.o., 48 x 68 cm. / aquarel, niet ingelijst, gesign., 65 x 48 cm.
Fantasielandschap
doek, 70 x 60 cm.
Zonder titel
acryl op canvaspapier, gesign., 38,5 x 38,5 cm.
[map]
acryl on canvaspaper, signed
'Selbstportrait mit Lotte
ëts, gesign. r.o., 40 x 50 cm.
Drie etsen
drie etsen, gesign., 17 x 15 cm.
Zonder titel
ets, gesign. r.o., 5/35, 50 x 70 cm. volledige blad 70 x 90 cm.
[map]
etching, signed lower right, full sheet size 70 x 90 cm.
'Caixa laberint' / Grapas amb cordas / Cijfers en letters
papier, gesign., 20 x 35 x 35 cm. en board, verso gesign. 1983, 50 x 66 cm. en board, verso gesign., 43 x 46 cm.