Sluiten8000-8072 - Antieke en klassieke grote meubelen
met rouge royal marmeren blad en drie laden. Het geheel versierd met marqueterie en bronzen beslag. Geen sleutel
br. 96, h. 80, d. 48 cm
8000-8072 - Antieke en klassieke grote meubelen
met rouge royal marmeren blad en drie laden. Het geheel versierd met marqueterie en bronzen beslag
br. 96, h. 80, d. 48 cm
met grijs marmeren blad en lade. Het geheel versierd met vuurverguld bronzen ornamenten, waaronder klauwpoten en palmetten
br. 98, h. 92, d. 40 cm
De gecontourneerde kap met snijstuk, waaronder twee deuren met ruiten in vakwerk. De onderkast met twee deuren
br. 168, h. 227, d. 37 cm
met grijs marmeren blad (met scheur in onderste hoekplank)
br. 91, h. 85, d. 59 cm
De rechte kap met hekwerk en gestoken guirlande, waaronder twee deuren, ieder met halve gezwarte kolom en gestoken rozetten. De onderkast met drie laden en gecanneleerde overhoekse stijlen en -poten
br. 184, h. 234, d. 60 cm
met in het front gestoken regel en drie panelen
br. 104, h. 51, d. 46 cm
met zwart marmeren blad, lade, twee deuren en openslaande schrijfklep, waarachter een interieur. Het geheel versierd met zwart bieswerk en -marquetterie
br. 96, h. 144, d. 41 cm
met stermotieven in de kap
br. 147, h. 210, d. 46 cm
met verguld bronzen ornamenten
Binnenmaat 192 x 94 cm
Two gilt bronze mounted mahogany 'lits en bateau' empire, circa 1820
met gecontourneerde panelen. In origine was het een hang porseleinkastje en zijn de houten panelen een latere vervanging voor de glazen deurtjes.
br. 123, h. 63, d. 36 cm
Verzameld in de 50-er jaren in Suriname. Tentoongesteld in ' Wonen in de wijde wereld', Tropenmuseum 1964, nr. 295. Nalatenschap W. Beijer.
Het bovenblad met Carrara marmeren blad gedragen door twee gestoken dolfijnen, staande op geëboniseerde voet, achterwand met houten applique met lier. De vergulde spiegellijst met decoratie van volutten, zuilen en acanthusbladeren. Het spiegelglas in twee segmenten.
h. 292 cm; console h. 89 cm. b. 99 cm, spiegel h. 203 cm b. 49 cm
Sotheby's Amsterdam, European Collections including the collections of Bertolt Brecht and Gerhart Hauptmann, 28 September 2006, lot 1019
A North European giltwood console table; possibly Scandanavian; empire, first half 19th century
met natuurstenen blad, zes laden en vrijstaande kolommen op de hoekstijlen. Het geheel versierd met vuurvergulde bronzen ornamenten
br. 71, h. 98, d. 58 cm
met openslaande schrijfklep, waarachter een interieur. In het gebogen front drie laden (restauraties, reconstructies)
br. 125, h. 119, d. 54 cm
Uitgevoerd met beglaasde deuren met rasterwerk in ruitpatroon, geflankeerd door twee zuilen. De top met lade. Verguld bronzen monturen. (een zuil los).
h. 159 cm, b. 115 cm, d. 56 cm
Christie's South Kensington, Furniture & Decorative Objects, 2 October 2007, lot 130
French Empire walnut and brass mounted cabinet; early 19 century
met ruit en openslaande klep. Op zwenkwieltjes
br. 114, h. 102, d. 60 cm
in twee verdelingen. De gecontourneerde kap met snijstuk (defect), waaronder één deur met ruiten in vakwerk. De onderkast met twee deuren. Geen sleutels, achterpoot los
br. 92, h. 199, d. 54 cm
in de stijl van Jules Leleu (1883–1961). In het gebogen front drie deuren. Met messing hoefjes en gestileerd -schelpornament
br. 186, h. 99, d. 53 cm
met brèche d'Alep marmeren blad en twee laden. Het geheel versierd met bieswerk, marqueterie de cubes en verguld bronzen beslag
br. 111, h. 91, d. 57 cm
in twee verdelingen. De bovenkast met schappen, de onderkast met drie laden en twee deuren. Restauraties
br. 141, h. 205, d. 45 cm
Uitgevoerd met twee beglaasde deuren, interieur met zes planken. Geheel staande op onderstel met gebogen poten.
h. 233 cm, b. 168 cm, d. 40 cm
Christie's Amsterdam, European Noble and Private Collections, 15-16 December 2009, lot nr. 340
A German Oak Display Cabinet 19th century
Uitgevoerd met gestoffeerde zijden in gestreepte florale stof.
h. 125 cm, b. 111,5 cm, l. 199 cm
Sotheby's Amsterdam, European Collections including the collections of Bertolt Brecht and Gerhart Hauptmann.
A white painted bed; Louis XVI, last quarter 18th century
met gebogen kap en spiegelachterwand
br. 102, h. 167, d. 42 cm
met smeedijzeren schoren
168 x 59, h. 73 cm
in twee verdelingen. De bovenkast met gecontourneerde kap, waaronder deur met ruiten in vakwerk. De onderkast met vier laden
br. 150, h. 207, d. 37 cm
Uitgevoerd met vol mahonie zuilen op de hoeken, vuurvergulde bronzen ornamenten.
b. 165 cm, l. 211 cm, l. binnenmaat 190 cm.
A Fine Mahogany Bed Of Impressive Proportions Paris, Late 19th Century.
in twee verdelingen. In het front vier deuren en lade. Het geheel versierd met cornissingen, gestoken leeuwen en -engelkopjes. Rechtervoorpoot los
br. 168, h. 159, d. 170 cm
met onder de rechte kap twee deuren met ruiten in vakwerk. De onderkast met twee deuren (één ruitje defect)
br. 210, h. 212, d. 49 cm
met gecontourneerde kap, waaronder één deur met ruiten in vakwerk. Het geheel rijkelijk versierd met marqueterie en bieswerk
br. 124, h. 138, d. 32 cm
met in het orgelgebogen front vier laden. Op bolpoten. Het geheel versierd met bieswerk (verkeuringen). Geen sleutels
br. 94, h. 86, d. 56 cm
met twee laatjes (rest.). Eén blad los
110 x 30, h. 74 cm; ieder blad br. 70 cm
met lade. De vier deuren met geplisseerde en gegaasde panelen. Het geheel versierd met messing bieswerk
br. 153, h. 95, d. 47 cm
Uitgevoerd met drie verdiepingen van elk vier schappen. Geheel staande houten spil met kruisvoet, porseleinen wielen. In totaal plaats voor 360 cm aan boeken.
h. 109 cm, b. 58 cm, d. 58 cm
Sotheby's, The Chanter's House Sle - The property of Lord Coleridge and a Coleridge family trust, together with the Property of Lord and Lady Norton removed from Fillongley Hall, Warwickshire. lot 198
Mahogany revolving bookcase, ca. 1900
met spiegelachterwand. De kap gedragen door deels gestoken vrijstaande kolommen. Op gelobde voet
br. 99, h. 180, d.
Met een extra tussenblad van 30 cm. breed.
l. 130 cm, b. 95 cm, h. 81 cm.
Met satijnhouten marquetterie, het blad met groen leer ingelegd. Samen met 1 bijbehorend extra blad van 54 cm.
l. 133 cm, b. 116 cm, h. 75 cm.
h. 78 cm, b. 81 cm, l. 213 cm.
met lade. Reconstructies
99 x 64, h. 65 cm
h. 78 cm, diam. 130 cm, l. 335 cm.
met gecontourneerd marmeren blad, vaasornament, strikwerk, guirlandes, schelpornamenten en acanthusbladeren
br. 98, h. 82, d. 48 cm
met groen gemarmerd houten bovenblad. Op de stijlen halve kolommen
br. 132, h. 99, d. 30 cm
Uitgevoerd met embossingen van golven en lijnen in vast wederkerig patroon. Onder het blad drie laden, binnenzijde met marmerpapier bekleed. Staande op tapse poten met koperen wielen.
h. 73 cm, b. 135 cm, d. 60 cm
A lady leather venered dressing table
met twee laden en twee deuren, ieder met geometrisch inlegwerk. Geen sleutels
br. 106, h. 100, d. 46 cm
Uitgevoerd met een schuine voorzijde, twee deuren met nikkelen sluiting en drie glazen legplanken.
h. 179 cm, b. 55 cm, d. 40-60 cm
Met opstand waarin achter rolluiken 12 lades.
160 x 89, h. 76/120 cm
8300-8342 - Antieke en klassieke kleine meubelen
Uitgevoerd met gestoken decoratie van acanthusbladeren, urnen en vrouwenmaskers. Op slanke poten met blokornament en gestoken kapiteel. (samengesteld).
h. 72 cm, b. 69 cm, d. 32 cm
Sotheby's Amsterdam, European Collections; Paintings, Ceramics, Glass, Furniture and other Works of Art, 18 september 2007, lot 1149
Pair of grey painted console tables, circa 1800
met kantige knottenbak. De openslaande klep met schaakbord met ingelegde velden. Op gestoken driesprant. Het geheel versierd met marqueterie
44 x 43, h. 73 cm
Gedateerd 1770, Initialen IC & MK
diam. 80, h. 63 cm