Sluiten6800-7079 - Moderne en hedendaagse kunst (6800-7007) en werken door Merkelbach van Enkhuizen (7050-7079)
'Stash bear'
c-print, verso gesign., 1997, 15 x 13 cm.
Stilleven met viool en bloemen
doek, gesign. r.o., '47, 50 x 65 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
[1
oil on canvas, stillife with violin and flowers
Zonder titel
gemengde techniek op doek, 40 x 30 cm.
"Lente'. Hierbij kleurenets door André Cottavoz
zeefdruk, gesign., 30 x 60 cm. en ets, '89, 65 x 45 cm.
'Phantom perspective'
litho, gesign. op de plaat, 24 x 31 cm.
Portret van Jacob van Achterberg. Dit is één van Herman Gordijn zijn vroegste portretten waarna hij, aangespoord door Jacob, zich ging toeleggen op portretteren.
potlood, gesign. l.o., 1961, 73 x 50 cm.
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
Landschap / Huizen. Hierbij aquarel door Jan Boon en onbekende kunstenaar, landschap.
doek, niet ingelijst, '72, 50 x 70 cm. , board, verso gesign., niet ingelijst, 50 x 60 cm. en aquarel, 25 x 30 cm. en gouache, 20 x 20 cm.
[4]
Drie etsen, samen ingelijst
driemaal ets, twee met de hand gesigneerd, 26 x 15 cm., 12 x 12 cm., 11 x 10 cm.
Twee tekeningen, zittend naakt en studietekening. Herkomst: Particuliere nalatenschap, het echtpaar was destijds bevriend met van Pallandt en deze stukken zijn direct via van Pallandt gekocht of verkregen
Zonder titel
litho, gesign. m.o., 185/300, 63 x 47 cm.
Boerderij
gouache, 14 x 20 cm.
'Bois et chambon'
gemengde techniek op papier, gesign. l.o., 1989, 41 x 29 cm.
mixed technique on paper, signed lower left
Map met diverse etsen
[map]
Zonder titel
zeefdruk, gesign. r.o., 60 x 60 cm.
Zonder titel
litho, gesign. r.o., '89, 114/150,
[map]
Vier kleurenetsen
twee etsen, deels glas defect, gesign., 1981 en 1988, 50 x 40 cm. en twe etsen, gesign., 1985, 45 x 30 cm.
[4]
'In de tropen'
doek, gesign., 110 x 85 cm.
'Bonnefanten'
seriegrafie, gesign. l.o., '96, 20/100, 100 x 65 cm.
'Boom in 't Jodendom, Bilthoven'
doek, niet ingelijst, 60 x 75 cm.
Springruiter met paard over een hindernis
aquarel en gouache, gesign. r.o., '82, 50 x 64 cm.
Fantasievoorstelling
gouache, gesign. l.o., 1979, diam. 33 cm.
Zonder titel. Hierbij litho door Chagall
litho, ongesign., 26 x 37 cm. en litho, ongesign., 35 x 25 cm.
Abstracte compositie
Zonder titel
litho, gesign. op de steen, 50 x 35 cm.
Abstracte compositie
doek, 130 x 110 cm.
'Jet up a Rock'
zeefdruk, gesign. r.o., niet ingelijst, 73 x 97 cm.
[koker]
Twee tekeningen
tweemaal aquarel, gesign., 30 x 45 cm. (glas defect)
Zonder titel
litho, gesign. m.o., '88, 22/300, 50 x 66 cm.
Zonder titel. Hierbij litho door Ger Lataster.
Bull Dog
litho, gesign. r.o., 55 x 75 cm.
'Lying in colors'
litho, gesign. r.o., 156/175,
Zonder titel
aquarel, gesign. r.o., '68, 47 x 66 cm.
Zonder titel
litho, gesign. r.o., 79/200, 50 x 55 cm.
Drieluik
driemaal papier, 35 x 35 cm.
Corridor Store Front (Project) 1500 Square Feet Space Area - height 12 feet, 1966-1967
zeefdruk, 71 x 56 cm., gesigneerd en genummerd '75/75. Herkomst: AAG, Amsterdam, 29 May 2002, lot 253.
offset, signed and numbered 75/75
'Les capitales du Marché commun et Londres'. Portfolio, incompleet, met vijf kleurenetsen
65 x 50 cm.
Teruggetrokken / Withdrawn
Hierbij tekening door Deirkauf
gemengde techniek op papier, gesign. r.o., 30 x 40 cm. en tekening, gesign. r.o., '71, 35 x 47 cm.
Abstracte compositie
board, 32 x 32 cm.
Zonder titel
gemengde techniek, gesign., 1998, h. 38 cm.
Gezicht vanaf het IJ op het Centraal Station
board, gesign. l.o., 2005, 40 x 60 cm.
Gezicht op het Scheepvaartmuseum, Amsterdam
board, gesign. l.o., '81, 40 x 60 cm.
Gezicht op de Keizersgracht 319-337
doek, gesign. l.o., 2002, 95 x 145 cm.
Gezicht op de Keizersgracht 317-325
board, gesign. l.o., 2015, 50 x 65 cm.
Gezicht op het tuinhuis aan de Keizersgracht 374
doek, gesign. l.o., 2013, 70 x 60 cm.
doek, gesign. r.o., 1980, 60 x 80 cm.